Ще простите ли изневяра?

  • 12 591
  • 217
  •   1
Отговори
# 45
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да простя, значи да забравя, не бих могла. Ще загубя доверието в него,а незнам как ще живея с човек на когото навярвам. Опитах да забравя и простя с бившия ми мъж, не се получи. Може би ако е само секс за една нощ, но при него беше връзка продължила цяла година. Много зависи от човека, от ситуацията и куп други неща.

# 46
  • Мнения: 730
В никакъв случай,или поне щи отговоря със същото Mr. Green,но предпочитам да не ми се случва ooooh!

# 47
  • Мнения: 4 406
как да разбере мъжът, че в къщи има най- доброто, докато не сравни жена си с някоя друга?
тези ,които не искат ,и вярват в избора си на половинка, просто не изневеряват

# 48
  • Мнения: 4 555
Според мен пък това с изневярата в мислите е вече прекалено.
Изобщо не си представям да дебна половинката дали не мисли за някоя друга.
Той много се кефи на Анджелина Джоли, това значи ли, че трябва да ревнувам  Thinking Дали има "изневяра в мислите" в този случай?
Хм, може би след сватбата трябваше да му вържа чувалче на главата, за да не може да гледа другите жени и да го водя и прибирам от работа, да не вземе да срещне някоя.

За физическата изневяра вече е друго. Ти може всичко да си мислиш, въпросът е, че когато човек е мислещо същество, той може да упражнява контрол над тялото си. Съответно носи отговорност.
Изобщо нямам нищо против да се кефи на тази или онази. Хубавите жени по света са много.

# 49
  • някъде
  • Мнения: 4 955
да простиш и да забравиш са различни неща...
Такова нещо не може да се забрави, но може да се прости... естествено винаги ще си спомняш за него от време на време, въпроса е дали ще сбереш сили да го преглътнеш и да си изградиш отново вяра в съпруга си...или никога няма да го превъзмогнеш...

# 50
  • София
  • Мнения: 39 758
Винаги съм казвала, че няма да го направя. Но не знам ако ми се случи какво ще реша.

# 51
  • Мнения: 7 914
бих простила, не бих забравила...

# 52
  • Мнения: 5 317
Дано не се случва,но вероятно ще простя.

# 53
  • Мнения: 609
доста трудно

# 54
  • Мнения: 641
То много зависи от ситуацията, но хипотетично:
Бих разбрала и простила една забежка (ама наистина една, не серия от по-една Mr. Green), но никога няма да мога да преглътна по-дълга връзка!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Може и да простя, но няма да забравя. Нищо няма да е същото, ако недай Боже, ми се случи...
И аз така

# 56
  • Мнения: 2 220
Питала съм го дали ще ми прости и каза "Не!". За себе си и аз съм мислела, че не бих простила, но сега имаме дете и нямам представа как ще постъпи всеки един от нас, а и честно казано, не вярвам да се случи...

# 57
  • Мнения: 2 910
Мисля, че не бих могла да простя, да забравя и да продължа напред със същия човек.

# 58
  • Мнения: 730
За нищо на света!!!Да простиш-значи всичко да е постарому,не мисля,че ако се случи,ще остане всичко както е било.Едва ли може да се прости такова нещо,дори да останем заедно-какво от това,този факт ще изплува винаги в съзнанието ми и ще ме тормози.А и неминуемо ще се повтори-това сочи практиката.Отнася се за мен разбира се,всеки е различен.

# 59
  • Мнения: 4 473
За да стигна до дилемата дали да простя или не, значи съм разбрала за изневярата. В този случай не бих простила! Ако тя се изразява в еднократно залитане и аз никога не разбера за нея - няма как да ме нарани и няма да има какво да прощавам.

Общи условия

Активация на акаунт