Манячки ли сме??????

  • 4 792
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Не сме Wink

# 2
Абе мания си е клуба - поне за мене. Ама от хубавата Wink  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз мисля, че е мания Wink . Обаче по- приятна и безвредна мания от тази едва ли има Stuck Out Tongue ...

# 4
  • Мнения: 272
До някъде... .
Отлагаме и чистене и готвене понякога и седим тук....
може би не с всички е така..  Confused

# 5
  • Мнения: 189
Да много ми харесва да си ровя и да си кисна тук , особенно сутрин с чашка кафе  morning . Казвам на всички близки мои нови майки. И по този повод да ви разкажа една весела историйка - зълва ми попитала   един неин колега млад татко, дали иска адреса за да си чете жена му а той се ухилил и казал че тя само това прави та "детето не гледа даже, се там кисне"
 Grinning

# 6
  • Мнения: 2 567
За мен си е чиста мания, вече съм дори пристрастена...
Synny, и аз отлагам често домакинската работа хехе

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Цитат на: Eli_And
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

А...тя 'неандерталка' ли е, като си гледа детето по бабини съвети? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 238
Ако наистина е, за да се заредиш с енергия и идеи - не е лоша мания. Виж, ако обсебва голяма част от времето ти и продължи дълго време - може би наистина трябва да преоцениш приоритетите си!

Но ти имаш едва 61 мнения като виждам, така че едва ли си точно голяма "маниачка".

# 9
  • Мнения: 400
Цитат на: boo
Цитат на: Eli_And
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

А...тя 'неандерталка' ли е, като си гледа детето по бабини съвети? Rolling Eyes


Просто мисли, че това е загуба на време. Доверява се само на джипито и критикува всички останали.

# 10
  • Мнения: 400
Аз влизам и в други форуми. Включвам дете то си в конкурси в интернет и по разни списания. Чета статии и коментари в разни сайтове и т.н - за някои това е мания

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз пък намирам много ценна информация тук. Определено Джипито не може да знае колкото 50 джипита (български и чужди), чиито мнения виждам тук синтезирано в отговор на всеки мой въпрос... Wink

# 12
  • Мнения: 2 274
Ти защо си се впечатлила от нейните думи... Confused: Лично аз пиша тук и в един руски форум....научих толкова много неща, пиша си с мами от всички краища на света...Мисля, че този вид общуване ме обогатява...понякога сама си правя почивки, когато прегрея....По-скоро приятелката ти има проблеми в общуването Sick  - в 21 век Интернет общуването не е мания, а начин на живот!

# 13
  • Мнения: 2 489
След като прекарвам на ден по няколко часа , смятам, че е мания, след като къщата ми страда от това, но все пак това е доста полезна мания!
Информацията, която съм получила тук е безценна.
Моето лично мнение за конкурсите, обаче е малко по-крайно.
Прави това, което ти харесва, щом се чувстваш добре - не слушай други критични мнения!

# 14
  • Мнения: 2 195
Цитат на: Honda
Абе мания си е клуба - поне за мене. Ама от хубавата Wink  Grinning

И аз така мисля,ако не влизам няколко дена във форума съм като болна,все ме 4овърка нещо #Onfire  #Onfire  #Onfire

# 15
  • Мнения: 652
ЕЕЕЕ аман!
Аз прекарах една спокойна бременност и отглеждам детето си, благодарение на инфото от тук. Е, има и други фактори за горното, но помощта е голяма.
Дори да е мания - какво от това?

# 16
  • Мнения: 3 251
#Onfire Много важно!Дори да е мания,тя пряко засегната ли е от това?Приятно ми е тук с вас!Пък кой каквото иска да си мисли!Все пак тук мога да намеря 100 съвета и не по 1 въпрос ,нали?  typeuu

# 17
  • Мнения: 3 379
Ми аз освен че се ровя в нета и във форумите и гледам бебето, и го кърмя, и работя... Така че надали съм "без работа" Simple Smile Ами маниак чак не съм, макар че според мъжа ми имам такива уклони. Просто искам да съм достатъчно информирана, за да взема правилното решение. И тази максима я следвам не само що се отнася до бебето, ами за всичко...

OFF: Няма ли ви на снимка теб и бебчо в последния брой на Моето бебе и аз - в една рубрика отзад с разкази в снимки?

# 18
  • Мнения: 3 394
Добре че са форумите-доста ми просветна покрай тях #Shocked

# 19
За мен това е мания за информация за всичко свързано с това, което най- много ме вълнува - бебо!

# 20
  • Мнения: X
И к'во ако е мания Shocked  Shocked  Всеки си има мания - някой има мания да нарича другите маниаци, примерно....

# 21
  • Мнения: 4 473
Цитат на: mimkata
Цитат на: Honda
Абе мания си е клуба - поне за мене. Ама от хубавата Wink  Grinning

И аз така мисля,ако не влизам няколко дена във форума съм като болна,все ме 4овърка нещо #Onfire  #Onfire  #Onfire

За мен е като наркотик- откакто съм го открила всяка свободна минута съм вътре!

# 22
  • София
  • Мнения: 39 745
"сладка мания"
работата ми преди да ме съкратят беше на компютър. Заради едното изказване да си "прецакваш" навиците Wink Пък и е приятно Wink

# 23
  • Мнения: 3 200
Не мисля, че сме маниачки!? Иначе откъде информация!?

# 24
  • Мнения: 5 370
Цитат на: sunny_
До някъде... .
Отлагаме и чистене и готвене понякога и седим тук....
може би не с всички е така..  Confused
 202uu   202uu
И не само добър,а и точно на 150% верен постинг.Ще ви кажа при мен как е-компито е нон стоп включено,аз все си обещавам,че ей ся почвам да бърша или да мия чинии...в един момент то станало почти 16.00 часа и да видите как на бегом всичко се върши...и като се прибере милото,аз нито лук яла,нито лук мирисала.Обаче....тук намерих много точни мами и с някои от тях регулярно си се виждаме или обменяме онлай съвети и мнения.Моят боболинчо вече не мрънка толкова,защото....му вадя редовно вкусни рецепти от форум Готварство... а нали е всеизвестно,че любоФФФта на мъжа минава през благоутробието. Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 187
Цитат на: mimkata
Цитат на: Honda
Абе мания си е клуба - поне за мене. Ама от хубавата Wink  Grinning

И аз така мисля,ако не влизам няколко дена във форума съм като болна,все ме 4овърка нещо #Onfire  #Onfire  #Onfire


И с мен се случва същото. ooooh!

# 26
  • Мнения: 46 492
Мания или не, щом ти е приятно и полезно, какво лошо има?
Аз си разпределям времето така, че да имам възможност и за домакински задължения и за всичко. Сега беба е малка и спи по много, ама после ще видим. Иначе като е будна прекарвам всяка минута с нея или компромисен вариант- двете пред компютъра!  Grinning

# 27
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И да сме, няма да си признаваме, я?!  Grinning  Grinning  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 978
Цитат на: sunny_
До някъде... .
Отлагаме и чистене и готвене понякога и седим тук....
може би не с всички е така..  Confused


Май е с всички
 newsm10

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: Honda
Абе мания си е клуба - поне за мене. Ама от хубавата Wink  Grinning


  202uu

# 30
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И за мен по4на да се превръЩа в мания. Ако един или два дни не вляза и ме хваЩат лудите   #Crazy Намирам много полезна информация , съвети , интересни хора и идеи... Пък нека съм мания4ка Grinning

# 31
  • Мнения: 444
Аз се чувствам прекрасно за това,че докато бебето спи зарязвам голяма част от работата си,за да кисна тук.Освен това имам усещането,че съм почти в Родината си и вече не ме налягат такива тежки мисли на носталгия.  Nature Sun With Face

# 32
  • Мнения: 928
Ако е мания, да искаш да бъдеш информиран и запознат с въпроси,които те интересуват и са свързани с живота и здравето на детето ти ,както и да обменяш опит с други майки,то тогава аз искам да съм маниачка.Нека по-целомъдрените си стоят в информационно затъмнение.А що се отнася до работата-тя никога не свършва.

# 33
  • Мнения: 285
Цитат на: maeva
Ако е мания, да искаш да бъдеш информиран и запознат с въпроси,които те интересуват и са свързани с живота и здравето на детето ти ,както и да обменяш опит с други майки,то тогава аз искам да съм маниачка.Нека по-целомъдрените си стоят в информационно затъмнение.А що се отнася до работата-тя никога не свършва.


  202uu   202uu   202uu
Напълно споделям това мнение! И аз предпочитам да бъда обявена за маниачка в този смисъл, вместо да се задръствам от предразсъдъци и неумели предположения Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 3 659
Може и да е мания, но на мен така ми харесва. Според мъж ми съм се вманиачила, особено за този сайт. Два дни нямахме нет заради доставчика, и на мен ми се сториха като сто.

# 35
  • Мнения: 278
Цитат на: boo
Аз пък намирам много ценна информация тук. Определено Джипито не може да знае колкото 50 джипита (български и чужди), чиито мнения виждам тук синтезирано в отговор на всеки мой въпрос... Wink


Много ми е хубаво с вас! Не чувствам липса на "дружки", пия си кафето с вас Laughing  и не ме плаши дългата зима!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 178
Ние с бебка сме си маниячки - признаваме си. Тя и в момента ме гледа как потраквам на клавиатурата Rolling Eyes .
Но какво пък - нали тук научаваме толкова полезни неща!
А и не ми е толкова скучен денят. Голяма работа, че домакинството ще почака!
 newsm62

# 37
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Eli_And
Цитат на: boo
Цитат на: Eli_And
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

А...тя 'неандерталка' ли е, като си гледа детето по бабини съвети? Rolling Eyes


Просто мисли, че това е загуба на време. Доверява се само на джипито и критикува всички останали.


Олеее, мъчно ми е за нея в такъв случай! Като знам как джипитата в повечето случай си дъвчат едно и също като по учебник по педиатрия от '82-ра година, направо я съжалявам и и съчувствам! Кажи й че светът се развива, както се развиват и методите за отглеждане на децата!
А дали сме маниачки-сигурно, ама не виждам нищо лошо в една положителна мания:)

# 38
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мисля , 4е е мания, но приятна. Откъсвате от ежедневието и аз ли4но нау4авам полезни неща от темите във форума и най ве4е ми е много приятно да общувам по този на4ин.

# 39
  • Мнения: 217
Цитат на: maeva
Ако е мания, да искаш да бъдеш информиран и запознат с въпроси,които те интересуват и са свързани с живота и здравето на детето ти ,както и да обменяш опит с други майки,то тогава аз искам да съм маниачка.Нека по-целомъдрените си стоят в информационно затъмнение.А що се отнася до работата-тя никога не свършва.
Напълно съм съгласна . newsm10

# 40
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Eli_And
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

Значи ставаме две  Laughing  Wink

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 728
По-добре да седя пред комп-а в къщи отколкото в някое задимено кафене с "приятелки" дето само клюкарстват и те съветват без да питат дали имаш нужда. Тук като ти трябва съвет питаш,като не-не!

# 42
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
маниачки сме естествено!
все по-трудно ми е да си върша работата!!!
имам нужда от лечение!!!
но..скоро сигурно ще тръгна на работа и ще ме излекуват набързо:)))

# 43
  • Мнения: 270
И да сме маниачки-какво от това! Лично за мен този форум е много ценен и полезен. Тук намирам цялата ми необходима информация,защото в Канада приятелките и познатите ми са малко, а и нито са бременни, нито мислят за деца! Роднините ми са на 8000 км. Затова въобще не  се притеснявам, че съм се вманиачила! Grinning

# 44
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хъх....като не вписвам в картинката бебето и каката, няма да отговарям директно, а само ще спомена, че в четвъртък имам гнусен изпит- конспекта ми е от 30 въпроса, а аз съм прочела само три....
Питайте ме после далисъм го взела.... Grinning

# 45
  • Мнения: 1 502
Цитат на: jakinik
Мисля , 4е е мания, но приятна. Откъсвате от ежедневието и аз ли4но нау4авам полезни неща от темите във форума и най ве4е ми е много приятно да общувам по този на4ин.


И аз да не се повтарям, съм на същото мнение. Страшно ме разтоварва, а тук нямам много вариянти за това.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 043
Цитат на: Eli_And
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този.


Глупости на търкалета. Твоята приятелка явно и представа си няма от този форум. Тя влизала ли е тук въобще? Не е ли най-важната ти работа в момента да се грижиш добре за това сладурче от снимката? И какво по-добро място от форума да получиш ценен съвет и полезна информация, свързани с отглеждането му. Не го считам за мания. Възхищавам се на всички мами тук, че непрекъснато четат и се стремят да се информират за най-новите неща в областта на педиатрията, а не се доверяват сляпо на лекарите.

# 47
  • Мнения: 2 006
Цитат на: idaraiza
Освен това имам усещането,че съм почти в Родината си и вече не ме налягат такива тежки мисли на носталгия.  Nature Sun With Face
Ето това е и моето мнение Grinning тук е не само полезно,ни и приятно -да са живи и здрави Мамма и Татти Grinning

# 48
  • Мнения: 1 289
Може и да сме маниачки, ама ни е готино. Така че да не ти пука. Всичките ми приятелки работят и можем да се виждаме само в събота и неделя и то не винаги. Какво да правя тогава? Да се занимавам с Ради ми е хубаво, но човек има нужда и от социални контакти и съвети. Това е един от начините.  friendship

# 49
  • София
  • Мнения: 3 659
Маниачки сме!

Вчера се замислих Thinking , и стигнах до извода Sign Exclamation , че форумът е един вид социален контакт.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 818
asa точно така мисля и аз. За мен, на този етап от майчинството, този форум е едно много важно социално преживяване. Много ми е приятно, когато намеря време, да влизам тук  и да обменям информация, да пиша лични (`щото до телефона е много трудно да стигна  Embarassed ) или да чаткам... Не ми е особено хубаво, че разчитам на този вид социални контакти, но от доста време съм ограничила срещите си до виртуални и така поддържам добри приятели. Animal Cow
Не съм сигурна, че бих определила форумирането си като мания, защото не влизам тук на всяка цена. Това ми е развлечението. Мерсим, че Ви има.
Бля бля  Crazy

# 51
  • Мнения: 216
Да живее тази мания, Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes аз съвсем отскоро сам регистрирана в клуба и посещавам форумите,но се 4увствам ве4е доста по - спокойна за предстоящото раждане.

в този смисъл......радвам се,4е открих то4но тази мания!!! Flowers Sunflower

# 52
  • Мнения: 400
В крайна сметка сигурно съм манячка, но пък ми е много приятно и се чувствам добре в компания на майки като мен. И аз си крада от времето, за да се включвам тук, но това си е един вид "одушник".

# 53
  • София
  • Мнения: 255
Това не е мания, а по-скоро обмен на инфо! Почти на всичките ми въпроси намирам отговори тук! А и по цял ден сами с бебо...., ако го нямаше този форум сигурно щяк тотално да откача!

# 54
  • Мнения: 3 334
За мен също не е мания,просто съм спокойна,че когато не мога да се свържа със специалист вие сте ми насреща,а какво по-хубаво от това!!!

# 55
  • Мнения: 128
i az sum taka, no ne mi puka!
moje i da sme mania4ki, k'vo ot tova. nali ni e priatno i zabavno, puk i nau4avame mnogo novi i polezni ne6ta.

Общи условия

Активация на акаунт