Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 40

  • 31 672
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 844
JoyHeartПривет, привет Heart Eyes HugStuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря за темичката, Жгмъц Heart снимката е разкошна, не ,че и аз не се върнах да я видя Joy
Ирка Heart чудно кафенце и наденички  ,Джулс Joy Joy А това за паспорта , наистина е било кошмарно, но важноте е ,че е навреме Hug
Иринита  Heart Eyes говори ми, говори - шоколадиииии Stuck Out Tongue Winking Eye И аз снощи изядох половин черен шоколад с бадеми Flushed
Мими Kissing Heart браво на теб - бИтон Heart Щом е безжична би трябвало да е на батерии каната, не ми се отвори линка, за да я разгледам. А халат и аз много отдавна си търся, такъв за върху пижамата Stuck Out Tongue Winking Eye
Деска Heart Eyes супер ноктенца.
Мамекс Heart Eyes значи да се кефим, че не сме се прекарали Stuck Out Tongue Winking Eye
И с това време аз се чудя сега какво да си вземаме за пътуването - трябва и летни и есенни дрехи да носим Rolling Eyes
Стреличка Heart вие как сте , има ли много дъжд?
Прекрасен ден пожелавам Heart Heart

# 31
  • Мнения: 28 132

Мими Kissing Heart браво на теб - бИтон Heart Щом е безжична би трябвало да е на батерии каната, не ми се отвори линка, за да я разгледам. А халат и аз много отдавна си търся, такъв за върху пижамата Stuck Out Tongue Winking Eye

Прегледах описанието, не пише за батерии, стандартно захранване 22 волта, което предполага електрическата мрежа! newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: X
Ир, дано няма повече проблеми с паспорта и имате леко и приятно пътуване. 🤗🤗

Иринитке, радвам се, че благополучно прати нещата на щерката, макар и да се насили да изядеш 2 шоколада. 😀😀
Аз не обичам бял шоколад, но пък за млечен мммм.

Мими, да не би да се зарежда на контакт, както телефон, а после да можеш да си я разнасяш, това май значи безжична.

Инджи, тогава като ходите вие го дават уж да се оправя времето, но вечер така и така е по - хладно, вземи си и малко дълъг ръкав, някое от твоите красиви сакенца. Simple Smile

Стреличке, как си? Още ли си в Гърция?

Мори, забравих да ти кажа, че имаш мн готин костюм.

Балки, мина ли стомаха??
А с този колега нещо сте ми подозрителни. 😃😃

Жулс, дано те оставиха на мира проверяващите.

Деси, възможно ли е топка да удари прозореца отвън и затова да паднат саксиите?

Лек ден, милички.
Аз ще пека наденица 😆😆 и карфиолец по Жгмъцки. 😍

# 33
  • Мнения: 5 320
**Sisi**, в каквото и да ни подозираш, доста си далеч от истината. Имаме нормални колегиални отношения и нищо повече.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Здравейте момичета и Курдов! Heart Eyes

Реших и аз да се включа в темата. Значи включвала съм се поне 4-5 пъти, дори като не беше във форум Хоби. С Genni по едно време вървяхме заедно 90ДД, на Мими съм обещала един крем на Nuxe и все се канихме да се видим на кафе с Иринитка и Мими иииии както и да е, не е нужно да ме помните - исках само да си призная че все започвах режима и след две-три седмици го спирах, лакомията беше по-силна от мен. Animal Pig Докато тази зима стигнах върха на килограмите си - цяло трицифрено число и приличах на бъчва. Е имах и много стрес на работа и преживях един спонтанен аборт, но от март до сега изкарах плътно 90-те дни с 2-3 прегрешения и свалих 13кг. Като чета май не са много, но се чувствам чудесно и мисля че разлика има малка. Сега съм режим почивка, много искам да си го спазвам и да направя още една врътка, защото имам още за сваляне. Но стана дълго, бях си казала че ще се включа в темата пак, само ако мога да покажа снимки преди/след, та затова показвам се и ви пожелавам усмихнат ден !  Hug

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 16:32 от Feline^

# 35
  • София
  • Мнения: 3 833
Здравейте момичета. Гледам се забавлявате - кафета-мафета, а -у. Опитвам се да ви чета, но ми е голям зор докато съм по пътищата. Боря се тука с телефона.

Ир надявам се всички неволи да се приключили и да ви чака много приятно пътуване.

 Жмъцка на мен не ми изкарва снимката,
но като се прибера всичко ще огледам.

Една гледка и от мене засега

# 36
  • Мнения: 5 320
Feline^, добре дошла отново! Промяната си личи и то доста. Изглеждаш чудесно, продължавай в същия дух Hug

Аз не мога да повярвам как се изнизва седмицата и че след само три дена се прибирам у дома Shocked

# 37
  • Мнения: 28 132
Фелинееее, добре си се завърнала....помня те разбира се! Браво за килата, личи си и още как, много си добре...! Продължавай в същия дух! А за виждане пак можем да се видим и без крем на Нюкс, вече минах на Авен!

# 38
  • Мнения: X
Feline, браво, много си личи, че си отслабнала! 😍

Мори, чудна снимка, къде е това?

# 39
  • Мнения: 2 844
Feline Heart Eyes  добре си се завърнала Kissing Heart и как 13 кг. да не са много, никак не е лесно подобно постижение  - супер си, продължавай смело напред Hug
Мори Heart забавлявай се на мах, после ще наваксаш с четенето Hug
Балки Hug времето направо си лети..........и по този повод

https://www.youtube.com/watch?v=ew204Vi5EvQ

# 40
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Я да ви видя аззз,  Crazy

Фелине, и аз те помня, тур агенцията май беше?  Thinking Добре завърнала се!  Hug 13 кг не са малко и доста си личат! Само така!!!  bouquet

Виолетке  Heart Eyes , разкошна снимка, къде си пак? Къде хойкаш?  Whistling

Емке, Сис  Hug

Дееемс, как сте?  Heart Eyes

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Ех Juls, каква памет ! Да, в туристическа агенция съм. Blush,
Мимка, значи Авен, и аз ги гледах наскоро, търсих си нов крем. Heart Eyes

Балкай, Мими,Сиси, Инджи, Джулс, благодаря ви ! Прекрасни сте ! HeartHugHeart

# 42
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 124

Идааа!
Мерси за новата темичка!
Feline, приятно ми е!
Аз се наслаждавам на прекрасно английско лято. Гледам да излизаме навън и съответно по-малко се застоявам край хладилника😁. Лошото е че си хапвам сладолед😢. Кат ми е жегъ..
Днес като взема дребното от у-ще ще се пошматкаме към центъра с приятели.

# 43
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Привет, бандичка Simple Smile
Прочетох ви, докато чаках на зболекарката, но тъкмо да пиша - и трябваше да седна на стола Grinning
Сис, няма как да стане това с топката - аз съм на втория етаж, но това е ниво 4 нормален етаж, освен това саксиите са на около 20-на см от прозореца (на стария перваз) Stuck Out Tongue Winking Eye а и долу е паркинга на Канев център Simple Smile
Фелин Hug сериозна разлика има - БРАВО! Помня те Simple Smile, нали знаеш, че тук ще намериш подкрепа винаги Hug
Мори, много ти се радвам - поздравления момиче! А гледката е чудна Hug
Бела, разкажи после какво си купи, докато се шматкахте Wink
Меню
з - кафе с кокосово масло, вз - к. мляко с чия и малини, о - шопска салата и пилешка пържолка, в - салата домати, пилешки шишчета


# 44
  • Мнения: 28 132
Деси и аз сега ида от зъбаря....днес пълни канали...с едно с човка, викам си тоя да не ги запълни със силикон! hahaha
Менюто
З кафе с мляко
О рибена супа без ляб, но не беше бистра
СЗ малинов чийзкейк, неустоимо вкусен, ммм Blush
В няма, или айрян
сЕдам с инглиша Sick

Общи условия

Активация на акаунт