bebo vse e gladen!

  • 406
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
zdr otnovo,eto go i moa problem - bebo vse imam 4uvstvoto 4e e gladen - prez dena gore dolu uspiavame da spazim niakakuv rezim na papane - ama prez no6ta e ad!Dundurkam go s 4asove a toi vse murkaq vurti se i nedovolstva...vse iska da papa i primliaskva po ciala no6t ne spim...A za smetka na tova prez dena e spokoen i si spinka...e za6to e toa rezim na obratno???Kakvo da prava - ne moga mai da razbera kolko kurma mu davam- dali mu e dostatu4na , i zatova ne e spokoen...Kakvo ste me posavetvate???kak razbirate dali ve4e beboka e nahranen?

# 1
  • Мнения: 1 586
Бебокът е нахранен когато сам пусне гърдата доволно примлясквайки Simple Smile

Защо се дондуркате по цяла нощ? Слагай го да спи до теб и му подавай гърдата колкото често иска. Така и ти ще си почиваш и той ще е доволен. Изпитан метод е Simple Smile.

Ако искаш да си сигурна, че бебо е сит и доволен, не налагай режим - кърми го всеки път когато пожелае докато сам пусне гърдата. Това е златната формула на успеха в кърменето Simple Smile.

Такова поведение е нормално за малките бебета, не се притеснявай. Просто се вслушвай в бебето си и откликвай на нуждите му! Peace

# 2
  • Мнения: 3 760
Честито бебенце!   bouquet
Подкрепям Andrea$!
А бебоците много често са с "обърнати" ден и нощ. Но с времето ще се оправят нещата.
Не налагай режим на бебето си! Храни го кагато и колкото поиска!
Успех!

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Много просто Simple Smile
През деня го храниш и той е сит и спи спокойно.
През нощта спираш да храниш и той реве за ядене.
Я го кырми редовно и през нощта и ще видиш как ще спре да реве.
Малките бебета имат нужда от често хранене, за тях кърмата е и храна и вода.
Представи си ти да спиш гладна... Не е гот, нали?
А приказките за "да му почива коремчето" са от времето, когато на децата са давали не кърма и не адаптирано мляко, а краве мляко и са ги мъчили ужасни коремни болки.
Кърмата е лесно смилема и бебо огладнява бързо.
В същото време стомахчето му е още малко и не може да се натъпче с много мляко, че да има за дълго време. Затова си го кърми и ще видиш как хем че е спокойно детето, хем ще наддава.
Ако те тревожи мисълта, че можеш да притиснеш бебо насън, сложи леглото му максимално близо до твоето, да можеш да го вземеш лесно и да го накърмиш преди да се е разсънил много от рев.
Спокойно, скоро ще порасне и ще стане по-лесно Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 057
Моето дете беше същото - през деня спи, през нощта бодърства. Това продължи първия месец, докато се опитвах да спазвам режими. Когато започнах да кърмя "на поискване" (като отвори устенца, първо давах да суче), започна да спи и през нощта.

firebird много добре е обяснила решението на проблема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт