Леглото по пътя към издигане в службата

  • 3 461
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Мързи ме да търся, дали сте бистрили такава тема.
А ме интерсесува кои от вас са си лягали с шефа,
за да се докопат до по-добро служебно положение.
А ако не сте, бихте ли?
Почвам аз. С шефа не, ама бях гадже на сина на един
голям клечо, та имах добра работа. В България преди 15 години.

# 1
  • Мнения: 7 474
За някои е път, за други не.Но от такова служебно изкачване се пада много бързо, защото идва следваща желаеща ooooh! На мен не ми се е случвало, но аз не съм работила на много места  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 5 622
 Само заради изгодата не бих. Но ако се окаже, че любимият ми е някой си-какво лошо  Flutter

Ако пък този някой си може да ми помогне в намирането на хубава работа, въобще няма да се дърпам  Naughty

Като цяло-не бих скокнала в ничие легло заради каквато и да било изгода. Има си име за такива жени и смея д твърдя, че съм много, ама много далеч от тях  Peace

# 3
  • Мнения: 2 495
И на мен не ми се е случвало и въобще се чудя на жените, които са си лягали със началнците си, докъде могат да стигнат...Та нали сме вече 21 век и се предполага че жените са по-еманципирани в обществото, от когато и да е било.Говоря за чест и за достойнство и най-вече за самочувствие-днес една жена може да има всичко Heart Eyesза което пожелае, като сама се труди и успява!Едно "лягане" със шефа само би могло да задълбочи нещата и накрая жената да остане виновна!Ами то си е така!То ще започнат едни подмятания, едни клюки и т.н....И никой няма да я гледа вече със уважение...най-вече пък шефа Naughty
Да погледнем и другата страна на монетатата-на мен, преди време ми се случи да "залитна"по тогавашния си шеф, ама нищо не е ставало между нас, чисто и просто си го харесвах човечеца...Даже и да бяхме правили секс, не би означавало че съм с него само и само да се издигна е иерархията.Слава богу че нищо не стана, защото така беше определено по-добре!
Е, все пак всеки си има мнение, ама аз не приемам една жена да спи с шефа си само и само да я повишат Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 7 107
Които са се издигнали така, така са се и сринали.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм си лягала с някой заради користни цели.

# 6
  • Мнения: 139
Доказвам се професионално!!! Леглото не е единственият начин, но някои го предпочитат, може би смятат, че така ще постигнат нещо повече. Но в един момент "постигнатото" им излиза доста солено. 

# 7
  • Мнения: 1 153
Не съм и не бих Naughty

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако ми харесва като мъж бих го направила.Не бих и не съм лягала с някой, който не ме привлича физически.Това, че ще се издигна в службата не значи, че като се разделим няма да се срина.За това съм за физическото привличане.

# 9
  • Мнения: 6 871
Да бе, заради работата ще си легна друг път Naughty По-добре в кеш да ми плати за услугата Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 299
aKO E Готин, с удоволствие Flutter

# 11
  • Мнения: 1 616
В моята така наречена "служба" няма перспективи за издигане, тъй че е безпредметно с шефа да се спи за друго, освен за кеф!  Mr. Green По въпроса - не съм спала с някого с цел да се докопам до повишение.

# 12
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Не съм и не бих!!!
Но дори и хипотетично не може да се случи- шеф ми е жена-А аз харесвам мъже Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 13
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Подлъгах се веднъж да спя със шефа и вече 10 години го търпя  Laughing , че и две деца му родих  Wink .

# 14
  • Мнения: 600
не съм, но бих.

ако е сравнително млад, с чуство за хумор, добър вкус, нежен, средно романтичен, с приятен външен вид, уравновесен и непушач. а, и да е в мултинационална компания. bowuu

някой да предлага такъв? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт