Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 юни 2018, 14:27 ч.

Кое е най-важно за Вас в работата?

• 8 164
  • 70
  •   1
Отговори

Анкета

Кое е най-важно за Вас в работата?

Опции:

# 30
  • София
Аз също исках повече от един отговор. За мен са важни парите, колектива и гъвкавото работно време

# 31
  • София
Удоволствието от работата.

Колективът не ми е важен, защото не съм екипен играч и мога да си позволя да игнорирам останалите.

За заплащането не мога да преценя.

# 32
  • Варна
Харесвам си професията и работата ми носи удовлетворение. За мен две са на първо място - отношенията в колектива и гъвкавото работно време. Заплащането не толкова. На развитие вече не държа. Бях, видях и не, благодаря! Твърде много нерви 😉

# 33
  • някъде в орбита...
Всяко от посочените ми е важно. Ако не е налично, търся ново място. Когато там някое от посочените почне да куца, търся следващото. Стоя в компромисна ситуация в два случая - не съм намерила все още по-добро място, или изчаквам нещо положително и стискам зъби до като се получи.

# 34
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
На този етап от живота ми за мен е важна спокойната работна среда и заплащането.
Спокойната работна среда, защото извън работата си имам достатъчно много ангажименти и емоции и не искам и в "офиса" да се натоварвам излишно. А заплащането, защото мисля, че след годините положен труд и усилия заслужавам.
Работата ми носи удоволствие и когато е наложително работното ми време "става" гъвкаво.
Кариерното развитие не ми е било важно никога.

# 35
Трябва да има отговор и за условията на труд.
Сегашната ми работа е с перфектни условия, най-високо заплащане, предпочитано работно време, но с лоши взаимоотношения и много слаб мениджмънт. И аз не съм екипен играч и мога да се изключвам, но все пак ме дразни такава среда. Колкото и да не обръщам внимание.
Предната ми работа беше с прекрасни колеги, за доста по-малко пари и при лоши климатични условия. Отказах предложението да се върна. В крайна сметка на работа ходя за пари, не за да ми минава времето.
Най-удовлетворяващата ме работа е била с най-ниска заплата.
Няма пълно щастие. Mr. Green

# 36
Най-важно за мен е заплащането, защото е вид застраховка срещу "загубеното" време или пропуснатите ползи ако щете. Кинтите са компенсация един вид. Иначе всичко е важно, но ако изключим парите, може би акцента бих го сложил на колектива. Със скапан колектив работата от приятна може да се превърне в неприятна и дори непоносима, особено ако е отговорна и по някакъв начин работата ви зависи и от другите връзки в звеното.

# 37
  • София
 А колко всъщност е доброто заплащане за България? Задавам въпроса, за да преценя накъде съм- към лошо платените или към средните. За добре платена не съм си и помислила, защото за мен това въобще не е обвързано със заплата. Един вид е безлимитна величина.

# 38
  • София
Това кое е доброто заплащане в БГ зависи от човека. За едни 500 лв са достатъчни щ, а за други и 5000 лв са малко

# 39
Това кое е доброто заплащане в БГ зависи от човека. За едни 500 лв са достатъчни щ, а за други и 5000 лв са малко
500 лв. за какво са достатъчни?

# 40
Средната заплата за София в момента е около 1500лв. и според мен над това се приема за добро заплащане. Просто животът в столицата е толкова скъп, че под 1000лв. не стигат да се живее нормално.

# 41
  • София
Източник?
Или собствени  наблюдения?

# 42
Средната заплата за София в момента е около 1500лв. и според мен над това се приема за добро заплащане. Просто животът в столицата е толкова скъп, че под 1000лв. не стигат да се живее нормално.
В София никак не е скъпо. Има доста голям избор на всякакви стоки и услуги, и най-вече доста алтернативи. Ако имаш собствено жилище, не плащаш ипотека или квартира е перфектно.

# 43
По моему, в курортите е най - скъпо. Да му мислят по Черноморието! Цените скачат заради туристите и летовниците, но през зимата "забравят" да ги върнат обратно. Като отидеш в магазина, обаче, не те питат откъде си, така че плащаш с каквито пари имаш. Само че те не са такива, каквито са в София - много по - малко са.
В провинцията заплата от 1500 лв. е мечта за повечето хора, няма какво да се лъжем. Нито статистики, нито приказки оправят положението, когато отвориш хладилника или трябва да платиш сметките! Или, още по - лошо - да отидеш на лекар!

# 44
За момента най-важно ми е работно време и да мога да си тръгвам когато свърши... все пак съм с две деца и мъж със собствен бизнес Simple Smile Заплатата е средна към висока за Пловдив. Не мисля, че цените в София са по-високи от в Пловдив, Варна, Бургас или друг по-голям град, но заплатите по мое наблюдение са с около 20-30% по-високи

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт