На море в Турция - тема 52

  • 109 973
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Някой посещавал ли е Национален парк Кьопрюлю до Анталия? Гледах някъде снимки на един каньон и река, като между скалите по протежението на реката върви дървена пътека/мост. Много ми хареса. Това ли е въпросния национален парк или съм гледала нещо друго? Някой ходил ли е?

# 76
  • Мнения: 1 710
Интересно ми е как ли се държат в момента руснаците по хотелите, след като току-що елиминираха Испания на световното? Ще чакам alvelina да направи репортаж Simple Smile
Била съм в Анталия на 9 май - всички бяха пияни, пееха, викаха, празнуваха шумно, но без гадости и простотии. Но то си зависи от хората, де.

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 250
Здравейте, завърнахме се днес от Пайн бей Кушадасъ - бяхме с Турс клуб. Водачката няма нищо общо с Иво Петров, който ни води преди години- той е истински професионалист. Автобусът- стар Мерцедес на Цветина. Пътят отиване- 18 часа, връщане-15 часа. На ферибота не се студено, в автобуса е добре едно горнище. Пристигнахме в 7.00 и веднага ни сложиха гривни.Настаниха ни точно в 14.00, но пък на първа линия до плажа. Струваше си чакането. Храна- супер, без забележки, чистота - стараеха се, но ги помързваше, повече от 50% от персонала са китайци или други дръпнати очи. Вилите бяха супер, чистеха и зареждаха минибара всеки ден. Пързалки-с много строг контрол и отговорни спасители и на плажа. Опашки за ядене и пиене нямаше. Анимация-вяла. Минус е липсата на достатъчно чадъри на плажа, иначе шезлонги има. Като цяло много ми хареса.

# 78
  • Мнения: 3 269
Здравейте, завърнахме се днес от Пайн бей Кушадасъ - бяхме с Турс клуб. Водачката няма нищо общо с Иво Петров, който ни води преди години- той е истински професионалист. Автобусът- стар Мерцедес на Цветина. Пътят отиване- 18 часа, връщане-15 часа. На ферибота не се студено, в автобуса е добре едно горнище. Пристигнахме в 7.00 и веднага ни сложиха гривни.Настаниха ни точно в 14.00, но пък на първа линия до плажа. Струваше си чакането. Храна- супер, без забележки, чистота - стараеха се, но ги помързваше, повече от 50% от персонала са китайци или други дръпнати очи. Вилите бяха супер, чистеха и зареждаха минибара всеки ден. Пързалки-с много строг контрол и отговорни спасители и на плажа. Опашки за ядене и пиене нямаше. Анимация-вяла. Минус е липсата на достатъчно чадъри на плажа, иначе шезлонги има. Като цяло много ми хареса.
Не са Китайци а са от руските републики Wink

# 79
  • Мнения: 55
KORUMAR EPHESUS BEACH & SPA RESORT 5* отзиви за този хотел дали знае някой

# 80
  • София
  • Мнения: 1 415
Интересно ми е как ли се държат в момента руснаците по хотелите, след като току-що елиминираха Испания на световното? Ще чакам alvelina да направи репортаж Simple Smile
Била съм в Анталия на 9 май - всички бяха пияни, пееха, викаха, празнуваха шумно, но без гадости и простотии. Но то си зависи от хората, де.
Щеше да е по-интересно ако Турция се беше класирала и да има мач Русия-Турция и руснаците да бият турците.

# 81
  • Мнения: 6
Съофорумци които се интресуват за резервация от CLUB HOTEL TURAN PRICE  моля да вдигнат ръка.. Simple Smile

Халим, какво имаш в предвид ? Да няма някаква промоция за него ?
И ние се интересуваме. Оставям си и тел. защото не винаги съм на линия 0886814425.

# 82
  • Мнения: 6
Здравейте отговорих на едно мнение и после си зададох въпрос към съфорумците, но предполагам, че може да не са ми видяли въпросите. Публикувам ги отново с извинение, ако някой го сметне за СПАМ.

Моля за мнение
 
Дали от 26.09 в Eftalia Marin, (били сме в Ефталиите и сме много доволни, може би защото не сме почивали в по-високо бюджетни хотели) Предимствата са, че все още си е сезон и има много голям аквапарк и много пързалки и басейни, е нищо друго на около нямаше преди 3 години (един делфинариум на близо)
Вижте офертата

https://www.tatilsepeti.com/eftalia-marin-resort?ara=oda:2-2-3;t … 0.2018;click:true

Или в Turan prince от 03.10 - заради по-ниската цена, новото място, лунапарка, зеленината и по-близката локация до летището. Трябва да отбележа, че сме с две малки деца на 2 и 3 години. Но пък все пак РОЖЕ пише, че по-ниската цена на края на сезона означава по-малко качество и предлагани услуги.

https://www.tatilsepeti.com/club-hotel-turan-prince-world?ara=od … 0.2018;click:true

Ако някой може да предложи подобен хотел за тези периоди с аква парк, лунапарк и добра локация. Не държим да е първа линия и все пак да се поберем в разумен бюджет сме отворени за предложения.
В същност някой ползвал ли е сайта www.tetilsepeti.com дали това, което пише са крайни цени ???
И някой знае ли дали в Turan prince  се плаща лунапарка. За съжаление за този хотел срещнах няколко коренно противоположни мнения, както положителни, така и отрицателни.

# 83
  • Мнения: 1 698
Много се вълнуват руснаците тук. Бяха много шумни, но не дразнещи. Жените пият повече от мъжете 😂 Не липсваха такива, които да строяват мъжете си.

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 23:16 от alvelina

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Интересно ми е как ли се държат в момента руснаците по хотелите, след като току-що елиминираха Испания на световното? Ще чакам alvelina да направи репортаж Simple Smile
Била съм в Анталия на 9 май - всички бяха пияни, пееха, викаха, празнуваха шумно, но без гадости и простотии. Но то си зависи от хората, де.
Щеше да е по-интересно ако Турция се беше класирала и да има мач Русия-Турция и руснаците да бият турците.
Сигурно щяха да получат кози косми в разредена водка

# 85
  • Мнения: 6 833
danna8,
лунапарка на Тюран Принс не знам дали се заплаща, но си спомням преди време се коментираше, че работното му време е кратко и неудобно. Вероятно е октомври въобще да не работи обаче.
Най-добре се поинтересувай за концепциите на избраните хотели, защото както си отбелязала, възможно е част от атракционите и услугите да не се предлагат в края на сезона. 

Видях, че и на плаж държите, Марги по-напред ти е написала в цитата, но не знам дали обърна внимание. На Тюран плажа също е чакълест и бързо става дълбоко.

# 86
  • Мнения: 1 710
Моля за мнение
Дали от 26.09 в Eftalia Marin, (били сме в Ефталиите и сме много доволни, може би защото не сме почивали в по-високо бюджетни хотели) Предимствата са, че все още си е сезон и има много голям аквапарк и много пързалки и басейни, е нищо друго на около нямаше преди 3 години (един делфинариум на близо)
Вижте офертата

https://www.tatilsepeti.com/eftalia-marin-resort?ara=oda:2-2-3;t … 0.2018;click:true

Или в Turan prince от 03.10 - заради по-ниската цена, новото място, лунапарка, зеленината и по-близката локация до летището. Трябва да отбележа, че сме с две малки деца на 2 и 3 години. Но пък все пак РОЖЕ пише, че по-ниската цена на края на сезона означава по-малко качество и предлагани услуги.

https://www.tatilsepeti.com/club-hotel-turan-prince-world?ara=od … 0.2018;click:true

Turan prince е много добър хотел, реновиран е преди 3 години, територията е огромна и зелена, лунапаркът е включен в цената, НО според мен почивка от 3 октомври нататък е непоходяща с толкова малки деца. Има голяма вероятност времето да е супер, но може и да има дъждовни дни или да е облачно за плаж. Ако сте настанени в къщичките и вали, дори отиването до ресторанта ще ви е неприятно и проблемно с децата.

Щом сте доволни от Eftalia Marin, може би е по-добре да заложете на по-ранната дата.

Кажете ориентировъчен бюджет и ще потърсим други варианти.
За турските сайтове се обърнете за съвет към Halim Basaran.

Ванилия пак ме изпревари Smile

# 87
  • Мнения: 18 524
Здравейте, върнахме се от 7 дневна почивка в Батихан Кушадасъ. Много е хубаво Simple Smile Ако има въпроси, ще отговоря Simple Smile

За прехода на ферибота - може да се стои и в автобуса. За навън стига леко яке или суичър - духа вятър, но не е особен студ.

# 88
  • Мнения: 186
Здравейте !
Моля, помогнете ми!
Мисля,  че в предишната тема се коментираше за лекарства от Турция.
Някой беше дал и приблизителните цени.
Не можах до намеря този коментар.
Ако  някой си спомня и помогне,  ще съм благодарна.

# 89
  • Русе
  • Мнения: 7 056
KORUMAR EPHESUS BEACH & SPA RESORT 5* отзиви за този хотел дали знае някой
Във фейсбук групата "Почивка в Турция" предната седмица имаше отзив. Накратко - впечатленията са отлични.

Общи условия

Активация на акаунт