На море в Турция - тема 52

  • 110 186
  • 762
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 617
Благодаря, petia.iv! Хотелът бе рекламиран от туристическите агенции преди, а не се намираха отзиви за него.
Аз доста се водя от оценките в Booking, а там не го бях открила.

# 316
  • София
  • Мнения: 81
Здравейте,
от ТА ми предложиха три варианта на хотели? Моля за Вашите отзиви, ако е възможно. Трябва да отговоря и да сменя първия /неудачен/ избор. Предварително Ви благодаря!

# 317
  • София
  • Мнения: 81
Ето ги:
BODRUM HOLIDAY RESORT & SPA 5* - 1354 евро
www.bodrumholidayresort.com
 
ARMONIA HV & SPA 5* - 1354 евро
 
www.armoniabodrum.com
CRYSTAL GREEN BAY RESORT 5* - 1420 - евро
 
www.crystalhotels.com.tr

# 318
  • Варна
  • Мнения: 3 940
как ли се възприема факта , че вилата в която ще живее РОНАЛДО , играеейки за ЮВЕНТУС , ИТАЛИЯ ще струва 40 000 ЕВРО НА ДЕН !

# 319
  • Istanbul
  • Мнения: 168

... без транспорт за 2+0 за средата на семптември намирам цена на по малко от половина..

# 320
  • Мнения: 2 617
Zara, за Руал ли става въпрос?

# 321
  • София
  • Мнения: 81
да, за Руал. Проблемът при мен е, че работя във ВУЗ и през септември не мога да съм в отпуск. Идеята беше да пътуваме втората половина на август, като не пътуваме с нашата кола, а със самолет - айляшка работа - почивка! Сега разглеждам и чета...

# 322
  • Мнения: 2 617
Zara, много добре те разбирам! Аз се съобразявам с ваканциите на дъщеря ми, защото не приемам да отсъства за почивка по време на занятия.
А не можете ли вие да си изберете хотел?

# 323
  • Мнения: 2 663
Миналата година бяхме в CRYSTAL GREEN BAY RESORT 5*  - Бодрум . На нас ни хареса , но ако за вас не е проблем ,когато влизаш в морето след 5-6 м. става много дълбоко. Стръмен бряг един вид. И е на 23 км от Бодрум , но има бусчета на всеки час . Тази година бях в ARMONIA HV & SPA 5* - Бодрум и съм много доволна .

# 324
  • София
  • Мнения: 81
LZ 13, благодаря за споделеното мнение. Хотелите, които ми предложиха са на светлинни години разлика от първия.
Най-вероятно ще се ориентираме към ARMONIA HV & SPA 5*, надявам се до Бодрум да има транспорт. Благодаря Ви още веднъж!

# 325
  • Мнения: 369
Много правилно, Марги!

Наистина много зависи с каква нагласа е човек, какво очаква от хотела, с какво сравнява и каква цена плаща за почивката си.
Специално аз от коментирания Ефталия Марин, който наскоро бе определен за смотан хотел, съм много доволна. Да, хотелът не е луксозен клас, има забележки и пропуски, това за нас беше първа почивка, но за мен за цената си беше страхотен хотел и изкарахме една чудна почивка. Платихме 1500лв за самолетна програма в началото на септември 2възр и дете. Не смятам, че за тези пари мога да очаквам всяка вечер миди и калмари и да ми сервират 15год уиски Wink
Ествено, ако дам една торби със сигурност няма да съм на същото мнение и ще намеря много кусури.
За съжаление, виждаме, че и в хотели на двойна цена има неща за доизкусуряване.
Ето наскоро във ФБ имаше разочаровани от ИС Грийн Палас, които хич не са евтини.
Коментирала съм, че се отказах от резервация в Риксос Текирова, които също са висок клас и се очаква добро обслужване, в последствие тук потребителка сподели отрицателен отзив и потвърди подозренията ми.

Тъй като тази година няколко хотела проучих по-обстойно, съм си позволявала да дам мнение за тях, ако някой се интересува. Но винаги гледам да уточня, че не съм почивала там и мнението ми не е на база личен опит, т.е. може и да бъркам в нещо.


Ние ще сме в Риксос Текирова през септември. От кога са били лошите отзиви за него,че сега се притесних?

# 326
  • Мнения: 1 710
Тази година бях в ARMONIA HV & SPA 5* - Бодрум и съм много доволна .

Моля те, дай по-подробна информация.

От трите хотела съм била само в Crystal Green Bay и имам много добри впечатления. Храната беше много добра - разнообразна, много вкусна, с хубава риба. Територията ми хареса, защото е зелена и красива. Беше много спокойно, не се усещаха хората. Само морето е странно. На мен ми хареса заливчето, но не на всеки ще му допадне море като езеро.
Веригата Кристал се слави като добра. Стремят се да предлагат качествено обслужване и храна и в същото време да не преминават средния ценови клас. Имат 14 морски хотела и всички имат добри оценки.

# 327
  • Мнения: 6 833

Ние ще сме в Риксос Текирова през септември. От кога са били лошите отзиви за него,че сега се притесних?

Извинявам се, за Сънгейт е бил отзива, моя грешка ✌

Иначе това, което аз четох за Текирова - масово се споменаваха стари, амортизирани стаи, студени басейни или неработещи пързалки. Като включим и това, че е далеч от летището и плажа е каменист, реших, че това не е нашия хотел и цената му е прекалено висока ✌

# 328
  • Мнения: 369

Ние ще сме в Риксос Текирова през септември. От кога са били лошите отзиви за него,че сега се притесних?

Извинявам се, за Сънгейт е бил отзива, моя грешка ✌

Иначе това, което аз четох за Текирова - масово се споменаваха стари, амортизирани стаи, студени басейни или неработещи пързалки. Като включим и това, че е далеч от летището и плажа е каменист, реших, че това не е нашия хотел и цената му е прекалено висока ✌

Ужас,дано да не е така:hushed:
За плажа знам,че е каменист,не е добре,но ще го преживея, но дано поне хотела да е хубав и да си заслужава парите!

# 329
  • Варна
  • Мнения: 765
[quote author=MariaNova link
За маршрута на следващото ни пътуване сме наясно, но имаме един проблем. Както обикновено ще тръгнем от Варна привечер, надявам се около 18 часа. После минаваме през Лесово и очаквам да сме на магистралата за Истанбул около 22 часа.
Ние от Варна минаваме през Малко Търново.До границата грубо 3,5 часа.На границата рядко има някоя и друга кола пред нас.Сетне около час малко преди Люлебургас се качваме на магистралата.По пътя има предостатъчно места за отдих.Във всяка бензиностанция , дори тези без залепени за тях кьофте , или чорба ,  или кебап и прочие заведениица може да си вземете кафе , снакс , сандвич........
[/quote]
Работата е там, че не ни се ядат сандвичи или дюнери, то ако беше за по сандвич можеше да се спре и някъде преди границата в БГ. Затова и питах за нормална и добра храна.
Иначе, за Малко Търново, може, но не и лятото през сезона и ако бързате., т.е. да имате график. Кошмарът е да се стигне до Бургас прекалено голямо движение и задръствания, особено вечер, не благодаря. Като знам че имаме да пътуваме цяла нощ, гледаме да минава ме по спокойни пътища и да не се изнервяме още в началото. А и около Малко Търново пътя е с много завои. Ако някой ден довършат АМ Черно море, това трасе ще си струва, но дотогава не мисля. Между другото и до Лесово ни идва около 3-3,5 часа през Айтос, като единствено преди Айтос е по-лош пътя, след това вече няма завои и клатушкане. Като минем Лесово има само половин час до магистралата, след това е спокойно и се кара лесно и по тъмно. Иначе капанчета има много по магистралата, но поне половината от тях са си чисто тираджийски, а ние не търсим това.

Общи условия

Активация на акаунт