Какво ще кажете за кърменето със слинг?

  • 1 564
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 374
Момичета уших си слинг с халки.
Ми не мога да му хвана цаката. Embarassed
Някоя слингаджийка не ходи ли на кърмаческите срещи, да ми направи едно показно, че сме напосикване и ще ми е много удобно ако науча дребното да яде в него Praynig

# 31
  • Мнения: 1 091
Ох. как да го обясня... newsm78 Квадратно парче "плат" /страната е може би около 60-70 см - това по мн. стари спомени/. Платът обаче е шарено тъкано платно, обикновено вълнено. В 4-те му ъгъла са зашити нещо като дебели цветни въжета, които се премятат на раменете и около кръста и се връзват отпред. Обикновено бебето се носи на гърба, получава се нещо като малък хамак на гърба...олеле дали става ясно, незнам. Мисля, че с повече фантазия може да се върже и така, че бебето да е отпред. Може би си виждала екзотични снимки на южноамериканки /напр. от Перу/ с бебета на гръб. Много ми приличат на нашите цедилки. Едно време жените като са работели по цял ден на нивата напр., бебетата им са били в цедилките. Дано си ме разбрала, че как го обясних...

# 32
  • Мнения: 829
aз имам слинг от типа само от плат (като "Дидимос"), но много ми се ще да опитам и този с халките...  Rolling Eyes Както на снимката на Доротея, и ние така сме се кърмили като малки, но за големи дечковци не мога да намеря начин  Sad (ако някоя мама е открила такъв, моля, да сподели  Praynig).
За по-големи деца знам, че има начин на гръб да го слагаш или отстрани на хълбок. Имам диск с начини на връзване. Ако искаш пиши ми.
Игси, аз имах предвид начин за дискретно кърмене на голямо кърмаче в такъв слинг... иначе го нося на хълбок, на гръб още не съм опитвала, май трябват двама души, за да се постави детето (а може би бъркам  newsm78)

# 33
  • Мнения: 642
aз имам слинг от типа само от плат (като "Дидимос"), но много ми се ще да опитам и този с халките...  Rolling Eyes Както на снимката на Доротея, и ние така сме се кърмили като малки, но за големи дечковци не мога да намеря начин  Sad (ако някоя мама е открила такъв, моля, да сподели  Praynig).
За по-големи деца знам, че има начин на гръб да го слагаш или отстрани на хълбок. Имам диск с начини на връзване. Ако искаш пиши ми.
Игси, аз имах предвид начин за дискретно кърмене на голямо кърмаче в такъв слинг... иначе го нося на хълбок, на гръб още не съм опитвала, май трябват двама души, за да се постави детето (а може би бъркам  newsm78)

Не, не са нужни двама. Можеш и сама.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 486
Момичета, вижте това:
http://www.mobywrap.com/instructions.php?link=4
това
http://www.nandu.hu/English/Practical/babycarrier.htm
и това
http://zadecata.com/sb/index.php?page=0_3_7_2&PHPSESSID=d766 … 291a42beb80072cf4

Мисля, че ще са от полза на някои. Аз все още не съм си избрала плат за слинга - някой да има идеи за плат на нашия пазар, който да е подходящ за слинговете с връзване?

Но какъвто и да е слинга, мисля че в тия жеги, ако бебето не си е в количката, ще се сварим и двамата. Поздрави! Hug

Общи условия

Активация на акаунт