Пойраз Карайел след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоолу & колеги -новини, проекти, изяви Тема 8

  • 47 085
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 261
Имам толкова много любими моменти, епизоди и снимки от сериала, че само един/една ми е нeпосилно да избера.



Неее, и аз имам много любими, но тази която бях сложила ми е най-любимата им от всички Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 135
Ради, Алекс, аз съм видяла доста по-малка част от всички, които сте гледали сериала, но както казах и преди, не само Айшегюл и Пойраз, всички герои и двойки са много впечатляващи.
Нормално е да не можем да изберем по една снимка или момент.
Ради, не ги крий тези прекрасните, че ако има други балами като мен, дето се чудят да гледат ли, както аз бая дълго правих, поне така да добият бегла представа какво изпускат.
Още няколко от мен, от гледаното до тук.











и бонус-Сема и Сефер



Зюлфо и Мелтем








# 62
  • Мнения: 3 747

Инна, тази снимка е наистина прекрасна. Като за истински сватбен албум. Heart Eyes

Печелите и от мен бонуси, но мърдащи и облечени в прекрасна музика Wink







# 63
  • Мнения: 1 135
Ради, благодаря за клипчетата Flowers Bouquet И трите двойки са супер. Всяка си има нейният колорит и чар.

Аз ви нося едно фотосесия на Емел, която пренасям от една от фен страниците й. Наистина много ми хареса. Не пише от кога е и за кое списание, ако сте я виждали, простете, че я спходелям отново, но ако не сте- заслужава си.





















# 64
  • Мнения: 3 747
Инна, фотосесията е от времето на Пойраз или малко след това, но явно някои снимки са пуснати сега, или поне и за мен са нови. Мерси Kiss

Някой назад беше пуснал тази снимка на Буура Гюлсой.



Оказва се, че е кадър от снимките за реклама на Vodafone Türkiye,  а не от сета на The Protector

Малко нови снимки

Толга/ Нешет


Едже/ Сонгюл



Джерен/ комисар Аслъ


# 65
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Оф, много ме е страх от това, че Садо ще разбере за номерата на Сонгюл и Ипек и ще зареже Ипек. Ще изтрещи отново, а сега какъв е миличък и влюбен (нали каза, че Ипек му била напомнила, че е човек).

Ради, Ина, мерси за снимките Hug Hug Hug

Емел е много интересна на външен вид. Има аристократични черти.

Толга не го харесвам изобщо като мъж (не знам, защо Confounded), но още не съм стигнала до него. Явно ще е много смешен.

Между другото, Едже (Сонгюл) много добре си играе ролята, ама много.



# 66
  • Мнения: 1 135

Някой назад беше пуснал тази снимка на Буура Гюлсой.



Оказва се, че е кадър от снимките за реклама на Vodafone Türkiye,  а не от сета на The Protector


Eee, много жалко. 

Ели, ти до кой епизод си, че имаш тези притеснения за Садо и Ипек?
Аз честно си признавам, че по отношение на този триъгълник (или по-скоро трябва да кажа четириъгълник, заради Селчук) не знам какво да очаквам. И Сонгюл лъже, и Ипек лъже, в същото време Садо вече доста се промени. Не мисля, че ще стане същия като преди.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 261
Ели, ще разбере Садо, няма как, но въпреки всичко с Ипек двамата много се обичат.
Пък Инна, то ще стане направо многоъгълник Simple Smile

Споменах ви, че при Садо ще има следваща връзка и като казахте, че нямате проблем с подсказките,
само си представете двама психо в тандем. Е не можах да се стърпя Joy и се надявам да ми простите



# 68
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Ели, ти до кой епизод си, че имаш тези притеснения за Садо и Ипек?
Аз честно си признавам, че по отношение на този триъгълник (или по-скоро трябва да кажа четириъгълник, заради Селчук) не знам какво да очаквам. И Сонгюл лъже, и Ипек лъже, в същото време Садо вече доста се промени. Не мисля, че ще стане същия като преди.

Ина, еп. 39.


Споменах ви, че при Садо ще има следваща връзка и като казахте, че нямате проблем с подсказките,
само си представете двама психо в тандем. Е не можах да се стърпя Joy и се надявам да ми простите





Божееее, жива да не бях! Садо с Бегюм. Както се казва, и 40 години да го бях милила. Ехтем е наистана пълен психопат...а Бегюм е по негов образ и подобие.

Ама Садо ще я обича ли Бегюм? Не не не, не искам така! Нещо не мога да го асимилирам това нещо.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 261
.... не мога да го асимилирам това нещо.


Joy Joy Joy

Мисля си, че ще ви хареса обаче Simple Smile Според мен много си пасват, ама много Simple Smile
Няма да крия, че и аз гледах като ударена, но първия път им се получи малко комично Simple Smile
Бегюм много я харесвам аз, защото само тя успяваше май да слага Соня на място - с една дума много достоен съперник за най-голямата тарикатка Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 135
Оха, Садо и Бегюм, егати маниашката двойка. И аз не мога да си ги представя, но определено ще се радвам Бегюм да прави номера на Сонгюл и да си съперничи с нея, а не с Айшегюл.
Аз изгледах 42-ри, и към момента Садо ще се жени за Ипек, а Сонгюл е щастлива, че ще се развеждат.
Емоциите около Айшегюл и Пойраз са полярни. Хем щастие, хем заплахи и напрежение.
Тоя Адил ми трови нервите. Той  просто е гад. Това, което направи с Исмаил Карайел...пълен ужас! Айшегюл как не пометна от видяното, направо не знам. Но пък определено това изпитание много калява чувствата и привързаността им с Пойраз един към друг.






Аз се изплаших за нея още когато Адил я посети в болницата, но явно беше само  за да покаже на Пойраз и Бахри надмощието си над тях, а в края на епизода вече стана страшно напечено.
Единствено това беше някаква надежда и светъл лъч,




но мелето, което последва ме изправи на нокти.
Тъкмо си помислих, че с бебето е свършено, а сега ще се тревожа за Пойраз и Синан!!! Ще полудея просто. Какъв е този сценарий, всичко се обръща на 180 градуса за секунди, когато най-малко очакваш..Честно си казвам, че ме страх какво ще видя в следващия еп.
Иначе смешките пак бяха супер на ниво. Ревнивият Синан и “Не ме обичат, централа” беше страхотно попадение.

Също и сцените в дома на Пойраз, Айше как му го върна тъпкано за скачането от балкона. Няма такъв смях. Зюлфо и вечерята с двате претендентки за сърцето му също ми беше забавна, но в края много се напрегнах. Хора кажете ми моля ви, че Адил няма да навреди на Синан Thinking За Пойраз е ясно, че няма да умре, нищо, че токът доста го разтресе.
Още тук Бахри трябва да го убие този психопат!

Много добра сцена. Прекрасна режисура и уникален диалог между Бахри и Адил.
П.п. Харе игра блестящо в този епизод.

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 00:33 от Inna_Hristova

# 71
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Ели, ти до кой епизод си, че имаш тези притеснения за Садо и Ипек?
Аз честно си признавам, че по отношение на този триъгълник (или по-скоро трябва да кажа четириъгълник, заради Селчук) не знам какво да очаквам. И Сонгюл лъже, и Ипек лъже, в същото време Садо вече доста се промени. Не мисля, че ще стане същия като преди.


Мене това ме притесни - и Ипек много лъже, а аз много ги харесах двамата със Садо.

То май Садо най-малко лъже Joy . Какъв е тоя късмет Садо-вия - само на психопатки попада.

Но понеже изхождаме от презумпцията, че всички са маниаци, явно вероятността да попаднеш на не-психотапка е минимална.
Горкия Садо, жално ми е за него много.

Айде, малко смях с Пойраз:




Иначе, ако се съди по това, колко пъти съм гледала една сцена, то тогава любима трябва ми е тази с разпита в участъка. Joy Joy Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 1 261
Инна, Адил няма да навреди на Синан, но ще отрови живота на всички.
Хубавото е, че в един момент и за него ще има "видов ден", ама дотогава... зор.

# 73
  • Мнения: 1 135
Инна, Адил няма да навреди на Синан, но ще отрови живота на всички.
Хубавото е, че в един момент и за него ще има "видов ден", ама дотогава... зор.
Алекс, Heart Eyes благодаря за отговора. След него да взема да се самоцитирам


Още тук Бахри трябва да го убие този психопат!




Но понеже изхождаме от презумпцията, че всички са маниаци...

Ели Hug ама наистина всички, начело със сценариста.Точно затова може би сериалът е толкова интересен.

# 74
  • Мнения: 3 747
Ох, момичета как хубаво сте се разписали и с какъв интерес ви прочетох Kiss Kiss Kiss Гледам, че Алекс е хвърлила бомбата за Садо и Бегюм Grinning Та по този повод да си кажа и аз.
Ели, питаш дали Садо и Бегюм се обичат, ами бая се позамислих. Май най-точният отговор е това, което и ти, и  Инна сте написали- всички са маниаци. Обяснявам. Първоначално този ход на сценариста ми изглеждаше нелеп, неочакван, та даже както пише Сашето дори комичен. Обаче впоследствие, Етхем както винаги си разви прекрасно тази сюжетна линия и с времето започнах много да  ги харесвам. Иннчето нали написа, че всяка двойка си има нейния чар, та при Садо и Бегюм също.  Може би в началото между тях имаше само някаква първична страст и общи неща, които ги свързват, като разочарованието  им от живота, самота и т.н., но по-към края на сезона според мен и двамата благодарение на тази връзка и чувства бяха и една идея по-добри хора. След една доста тежка катастрофа и травма за Бегюм Садо застана до нея, въпреки баща си, въпреки Пойраз, въпреки самата нея, ако щете и дори Айшегюл му каза "Батко, ти май наистина обичаш тази жена."
Да не издавам повече, но много са колоритни и различни, а като дабавим и феноменът Сонгюл, определено Етхем не се е объркал.

Общи условия

Активация на акаунт