Пойраз Карайел след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоолу & колеги -новини, проекти, изяви Тема 8

  • 47 015
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Засега Сахир и Билге набират завидна преднина


Ооо Ради, Билге и Сахир са нещо много, много специфично. По принциип като се каже двойка и сериал, зрителят очаква химия, любовна история. Тук подобно нещо нямаше, но въпреки това цялостно много ми харесаха.
Предварително се извинявам, ако сред вас има фенки на Неслихан, но в някои моменти много ми се губеше до брилянтния Илкер. Пак казвам, цялостно ми харесаха, но "Дъно" за мен е  визуално доказателство за таланта на Илкер Калели, на чийто фон малко актриси могат да стоят равностойно.

П.П Беррак не знам си коя много ми хареса. Още във Фи я забелязах. Много е разнолика в ролите си.

Несли много се губи до Илкер, да. Изглеждаше така, все едно ролята й е поддържаща. Въпреки това тя изкара късмет, че игра до него в Дъно.

Иначе, като актьорски талант тя има много добър потенциал.

Беррак е много красива жена. Лице, устни, очи, коса, крака, тяло - всичко й е точно на място. В моите очи, обаче, няма голям талант. Личи си, че в Дъно си дава много зор. Получиха й се нещата (много бяха хубави двамата с Илкер). Това, което не ми харесва в нея, е дикцията й. Има нещо дървено в интонацията, с която говори. Това, обаче, може да си е мое чисто субективно чуване или усещане. Същото усещане го имам при Кенан Имирзалъолу, а той се води много добър актьор.
Иначе, да си кажа за Беррак - изглежда ми много куул като характер. Много ги харесвам като двойка с Биркан Сокулу.

Но пак казвам, това са си мои субективни преценки.

# 47
  • Мнения: 654
Пък аз да си призная:не ми допада особено Беррак. Трудно мога да дефинирам точно кое ме смущава, но не успявам да усетя чара на жената, нито нивото на таланта. За пръв път я гледах в Езел и като че ли там ми се стори най- женствена. Както се казва- нейсе! Хора разни, та аз от тях!Наложих си, преди да започна да повтарям Пойраз, да изгледам Личност - заради режисьора Онур Сайлак и заради Халюк Билгинер, който си е класа ( с Илкер са колеги по академия )

# 48
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Пък аз да си призная:не ми допада особено Беррак. Трудно мога да дефинирам точно кое ме смущава, но не успявам да усетя чара на жената, нито нивото на таланта. За пръв път я гледах в Езел и като че ли там ми се стори най- женствена. Както се казва- нейсе! Хора разни, та аз от тях!Наложих си, преди да започна да повтарям Пойраз, да изгледам Личност - заради режисьора Онур Сайлак и заради Халюк Билгинер, който си е класа ( с Илкер са колеги по академия )

Пърфект, пиши, като имаш време, дали Личност ти харесва.

# 49
  • Мнения: 3 747
Момичета, интересна дискусия сте заформили. Естествено, че всичко е въпрос на индивидуално усещане и субективна преценка, та моята е следната.
Беррак определено и на мен ми беше най-женствена в Езел, но в същото време ролята й във Фи Чи Пи  беше много по-силна и добре изиграна. В “Дъно” роля почти ми липсваше. Т.е. да, мястото на Екин в историята беше важно, но Беррак се появи 5 пъти за по две минути, а текст имаше 10 изречения максимум. Grinning Сцени показващи кой знае каква игра също липсваха. За 8 епизода, не повече от две, и то към финала.
Харесаха ми обаче заедно с Илкер, дори визуално. При все, че и двамата са с много специфични черти и визия, според мен си пасваха.
Билге беше добре измислен образ. Видях едно ново лице на Неслихан, талантлива е, но и аз съм съгласна, че до Илкер се губеше и изглеждаше като второстепенен образ в подържаща роля.

Илкер няма ли да се постриже вече Rolling Eyes Тази визия го застарява и загрозява според мен.



Какъв е тоя мерак в актьорите да изглеждат като талибани Close Дано да е заради нова роля


# 50
  • Мнения: 1 135
Компанията, Two Hearts пристигам да ви кажа, че изгледах епизода и съм главозамаяна от Пойраз. Това беше много интересен, смешен и вълнуващ епизод.
Реакцията на Пойраз, когато Айшегюл му каза за бебето беше уникална. Разби всички клишета. Много се смях с него. Просто прекрасна сцена. Нарежда се в топ-класацията на любимите ми моменти. А предложението му за брак ме нокаутира окончателно. Няма по-добро, интересно и забавно, което да съм гледала във филми или сериал.
Чудя му се на сценариста за кой ли път, как успява да измисли подобни неща. Наистина сериалът е супер, мега хипер интересен. Heart Eyes
Айшето ме изкефи, как надцака Бегюм. Даде й добър урок и успя да  събере Пойраз и Синан отново.
Сонгюл и тя ме изумява. Върти такива ловки номера и толкова пресметливо си постига целите, че почвам много да и симпатизирам. Щом успя да заблуди дори Бахри- евала.
Операцията с отвличането на Исмаил и разкриването на всички тайни беше супер хрумка на сценариста. А бандата го отиграха страхотно.



Страхотен епизод! Един от най-добрите.

Ели, ако можеш не гледай за да е изненада, ама не мога да се въздържа да не го споделя.



Абе и да го изгледаш - заслужава си!!!

# 51
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Илкер няма ли да се постриже вече Rolling Eyes Тази визия го застарява и загрозява според мен.



Какъв е тоя мерак в актьорите да изглеждат като талибани Close Дано да е заради нова роля



Илкер го харесвам и така. Загадъчен ми е Simple Smile

А Бурчин я харесвам най- най-много с правичка коса:



А предложението му за брак ме нокаутира окончателно. Няма по-добро, интересно и забавно, което да съм гледала във филми или сериал.
Чудя му се на сценариста за кой ли път, как успява да измисли подобни неща.


Аз пък си мислех, че по-странно / гениално предложение за брак от това на Сефер (или пръстена, или пистолета) няма да има. Sparkling Heart

# 52
  • София
  • Мнения: 1 261

Чудя му се на сценариста за кой ли път, как успява да измисли подобни неща.


Инна, много пъти съм си задавала същия въпрос. Какъв човек трябва да си, за да ти минат такива неща и идеи през ума? Та изводът ми беше, че за да съчини такива психопатски истории, определено човек не трябва да го слуша главата и явно сценаристът тук е най-големия психопат Simple Smile Но не мога да не му призная, че е ужасно добър.



Ели, Бурчин и аз я харесвам най-много с изправена коса, но на Илкер брадата и косата в такива количества ми идва множко Simple Smile

Това ми е любимата им снимка от сериала.


# 53
  • Мнения: 3 747
Ели, HugБурчин и аз я харесвам с права коса.




включително с приблизително естествения й тъмен цвят. Като в Езел




Аз пък си мислех, че по-странно / гениално предложение за брак от това на Сефер (или пръстена, или пистолета) няма да има. Sparkling Heart

Понеже не си видяла това на Бахри към Деспина, както и на Зюлфо и Мелтемчето Grinning

Но Пойраз наистина изби рибата Joy Горката Айшегюл такъв шок изживя, и то бременна.

Алекс Kissing Heart

# 54
  • София
  • Мнения: 1 261
Хм, аз сега приключих с любимия ми епизод 44 и се замислих, че толкова са изпипани и най-дребните детайли, че датата му на излъчване беше 10 февруари 2016-та - точно "случайно съвпадение" с картината.

# 55
  • Мнения: 3 747
Хм, аз сега приключих с любимия ми епизод 44 и се замислих, че толкова са изпипани и най-дребните детайли, че датата му на излъчване беше 10 февруари 2016-та - точно "случайно съвпадение" с картината.

Че всичко в сериала беше изпипано спор няма, никога не показваха нещо просто така, но не ми казвай, че си гледала 43 еп. отново? По-точно финалът му?
Аз не мога да си го причиня. Broken Heart  Дори смъртта на Айшегюл не ме жегна както това, което се случи в 43-ти еп. Sad

# 56
  • Мнения: 1 135
Хм, аз сега приключих с любимия ми епизод 44 и се замислих, че толкова са изпипани и най-дребните детайли, че датата му на излъчване беше 10 февруари 2016-та - точно "случайно съвпадение" с картината.

Че всичко в сериала беше изпипано спор няма, никога не показваха нещо просто така, но не ми казвай, че си гледала 43 еп. отново? По-точно финалът му?
Аз не мога да си го причиня. Broken Heart  Дори смъртта на Айшегюл не ме жегна както това, което се случи в 43-ти еп. Sad

Ох, момичета, аз вече имам предположение. Особено след откритите заплахи на Адил. Но много се надявам да греша.

Забравих да кажа, че в тази сцена Илкер беше страхотен. Пресъздаде емоциите по превъзходен начин.






А как само изрева, точно като ранено животно. Worried И всячески се опитва да скрие заплахата пред Айшегюл и да я защити.

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 00:37 от Inna_Hristova

# 57
  • Мнения: 3 747
Здрасти Simple Smile

Хм, аз сега приключих с любимия ми епизод 44 и се замислих, че толкова са изпипани и най-дребните детайли, че датата му на излъчване беше 10 февруари 2016-та - точно "случайно съвпадение" с картината.

Че всичко в сериала беше изпипано спор няма, никога не показваха нещо просто така, но не ми казвай, че си гледала 43 еп. отново? По-точно финалът му?
Аз не мога да си го причиня. Broken Heart  Дори смъртта на Айшегюл не ме жегна както това, което се случи в 43-ти еп. Sad

Ох, момичета, аз вече имам предположение. Особено след откритите заплахи на Адил. Но много се надявам да греша.

Забравих да кажа, че в тази сцена Илкер беше страхотен. Пресъздаде емоциите по превъзходен начин.






А как само изрева, точно като ранено животно. Worried И всячески се опитва да скрие заплахата пред Айшегюл и да я защити.

Ох, Инна като стигнеш до 43 еп. ще видиш и преживееш в пъти повече и по-силни емоции, пресъздадени от Илкер и Бурчин направо като за Оскар!

Пренасям един забавен колаж от Туитър.



Етхем може да издаде разказ "Приключенията на Пойраз в гардероба" Joy

# 58
  • Мнения: 1 135

Ох, Инна като стигнеш до 43 еп. ще видиш и преживееш в пъти повече и по-силни емоции, пресъздадени от Илкер и Бурчин направо като за Оскар!

Пренасям един забавен колаж от Туитър.



Етхем може да издаде разказ "Приключенията на Пойраз в гардероба" Joy

Ради, Малко ми остава. Днес ще гледам 42-ри Wink

Колажът е страхотен, а сцената беше супер смешна. Grinning Всъщност в първите епизоди, Пойраз си каза, че гардеробът е удобен и може да стои там вечно. Е, не беше вързан и Айшето беше до него, но това са подробности. Grinning
Пък и трябва да й благодари, че му избра гардероба, защото се беше засилила да го напъха в мазето при плъховете, но портиера се уплаши да причини  такова нещо на полицейски служител Joy Joy Joy


Това ми е любимата им снимка от сериала.



Алекс, аз трудно мога да посоча любим епизод или сцена от сериала, а ти чак снимка си конкретизирала Rolling Eyes
Да речем, че може би тази, ми е една от многото любими /37-ми еп./



# 59
  • Мнения: 3 747

Алекс, аз трудно мога да посоча любим епизод или сцена от сериала, а ти чак снимка си конкретизирала Rolling Eyes

+1 Имам толкова много любими моменти, епизоди и снимки от сериала, че само един/една ми е нeпосилно да избера

Буйрун, малка част! Stuck Out Tongue

Скрит текст:























Общи условия

Активация на акаунт