Мартенски мами 2019

  • 45 641
  • 709
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 76
Момичета, как са ви левкоцитите, моите са завишени, нормално ли е?
И моите са завишени. АГ при което ходих каза че е нормално.

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 1 632
 "На мартенското ни човече, сърцето силно бие вече"- това е много сладко за следващата ни тема.

# 647
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 350
Страхотни предложения 💗💗💗

По въпроса с левкоцитите, по време на бременност знам, че са завишени, като моите през предната стигаха до към 30 единици... Както на бебчетата,било нормално да са около 50 единици...

# 648
  • Мнения: 276
И на мен предложението със сърцето много ми хареса Simple Smile

# 649
  • Враца
  • Мнения: 1 422
И аз съм за тази със сърчицето, така или иначе ще я изпишем бързо, иначе всичките са много хубави Simple Smile

# 650
  • Мнения: 1 397
Здравейте, за първи път пиша в групата. Привършвам 12 седмица, термина ми е 04.03. Вече бях на лекар, пуснаха ми кръв и урина. Хемоглобина ми беше под градницата, 113 при долна 120, но сестрата ми обясни (докторката я нямаше), че ако падне под 110 тогава ще ми изпишат желязо, сега било нормално от бременноста. Пък и аз по принцип съм с нисък, преди беше 116. Видях по нагоре в темата , че някой пита за хемоглобина.
Искам да ви попитам вече втори ден усещам тъпи болки, ту много ниско долу, ту под пъпа. Почнах снощи но шпа, но май не минават , а пък в момента ми е малко като изтръпнало ниско долу. Иначе нямам други оплаквания, освен липсата на апетит. Та бих искала да питам дали някой друг има такива болки, благодаря предварително Simple Smile .

# 651
  • Мнения: 111
"На мартенското ни човече, сърцето силно бие вече"- това е много сладко за следващата ни тема.
и на мен това заглавие ми харесва.Иначе трябва да сложим таблица с термините,но изобщо не знам как се прави.
Днес излязоха и моите изследвания,хемоглобина ми е 127.

# 652
  • Мнения: 276
deska90, според мен, ако болките са натрапчиви и не се повлияват от но шпа, добре е да се посъветваш с проследяващия бременността. За всеки случай, да ти каже какво да правиш.

# 653
  • Мнения: 1 397
Да, така направих , успях да се чуя със сестрата и тя ми каза да пия спазмалгон и магнерот с но шпа-ту. Някой друг да е пил толкова ранно в бременността? Иначе и понеделник ще отида на преглед.

# 654
  • Мнения: 173
На мартенското ни човече, сърцето силно бие вече

Супер е!

# 655
  • Мнения: 113
Мами, искам да Ви питам някоя има ли информация за цената на БХС в Щерев. Знам, че като се следиш там има отстъпка и цените са по-различни. Но аз искам само на скрининг да отида? И другото, ти ли си избираш лекар или който е на смяна въпросния ден, за който питаш?

# 656
  • Мнения: 9
deska90 Аз също имам разни опъвания от време на време.  Иначе слагам утрогестан 3х1 вагинално, заради едно леко зацапване в 6 г.с , а но шпато ми казаха при нужда.

# 657
  • Мнения: 193
Момичета, четейки тези дни по форуми, разбрах, че всъщност БХС се правел единствено в Майчин дом, там е "Националната генетична лаборатория", т.е., където и да ги направиш, те ги пращали там, така че явно не е от голямо значение къде ще се правят. А в МД дори било абсолютно безплатно, но там вероятно чакането е убийствено.

# 658
  • София
  • Мнения: 204
Djiji Благодаря! БХС ми беше записано при д-р Билчев. Не мога да дам конкретно мнение за него. Направи ми изследването на ехографа. Показа ми бебето и съотетно ми показа ръчичките, крачетата и т.н. Даже ми каза и пола, но не знам дали не е още рано. След прегледа излезе от стаята и сестрата много любезно ми разтълкува изследването. Самата тя преди прегледа ми измери и кръвното за преекламсия.
Проследявам се за момента при д-р Милчева. При нея записах първият си час за установяване на бременността и до момента си записвам часове при нея. Внимателна е, обяснява и ти обръща внимание. Ти при кого се следиш и имаш ли наблюдения от други лекари?

deska90 Добре дошла!
Моят термин също е на 4 март Simple Smile
Правих кръвни изследвания и хемоглобинът ми е 116. Във вторник ще видя какво ще ми каже проследяващия лекар – дали трябва да се взимат някакви мерки или за момента не е необходимо.

Nebe2010 БХС май излиза към стотина лева, тъй като аз имам да плащам с предходен преглед към 210 лева. Ето тук има ценоразпис на медицинските услуги:http://shterevhospital.com/docs/default-source/default-document- … 5-18.pdf?sfvrsn=2
От болницата ми разказаха за пакетите за проследяване и се чудя дали да не заплатя.

# 659
  • София
  • Мнения: 1 146
Plezla, аз съм при доц. Андреева. В клиниката съм от 8 г. някъде, и съм се сблъсквала с повечето от старите лекари, преглеждали са ме, лежах няколко пъти. За Билчев, нямам никакво впечатление. Милчева си разбира от работата, лежах единия път с нейна пациентка в стаята 😘. БХС ще правя при д-р Чавеева. Мисля да си взема и пакета, този от 750 лв., пък после ще доплащам ако не стигне той.

Общи условия

Активация на акаунт