💄Новите ни козметични похождения - 82

  • 102 134
  • 722
  •   1
Отговори
# 465
# 466
# 467
# 468
  • Мнения: 1 387
Поръчах си тази храна за коса

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
1. Essens peach powder

2.Catrice banana powder - на която не откривам снимка, но е от тези на прах, мисля че е нова, поне в България
3.Lemonade craze

4. Молив за вежди на Флормар (намален на 3лв, но е уникален)

5. Душ-гел на Нивеа с боровинки (също беще намален на 3 лв.)

6.Балсам за устни Нивеа с праскова


+ носни кърпи от тези на Лили и съвсем обикновенни мокри кърпи малък пакет (чиято марка не помня) с кокос

# 470
  • София
  • Мнения: 736
Каква е цената на пудрата на Катрис?

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Каква е цената на пудрата на Катрис?
9 и нещо - 10 лева

# 472
# 473
  • Мнения: 15 299
Ежедневен шампоан от серията Спа Мастър на Роза Импекс.
Поднових, много добре ми се отразява на косата. Цена в Елитис: 2.98лв.


И пълноразмерна опаковка от маската на Виктория Бюти с черен въглен и кафява захар.
Много доволна останах от мъничетата и реших да си взема голяма опаковка. Цена в Елитис:7.99лв.


ПП С млякото за тяло с арган на Леокрема се минах. Редовната му цена в Елитис е 5.59лв. И, самото мляко е отврат като нанасяне. Не ми хареса изобщо.

# 474
  • Мнения: X
Този шампоан със SLS ли е?

# 475
  • Мнения: 15 299
Този шампоан със SLS ли е?
Да.

# 476
  • Мнения: 968
След година и няколко месеца търсене!!!А те NOTINO го имали Grinning
Няма как да не се похваля Green Heart


След като ми възбуди любопитството с този продукт и твоя отзив към него - би ли споделила - това продукт, който само оптически създава илюзия за изглаждане на целулита и намаляване на обема, или употребата му наистина води до изглаждане на целулита? Извинявам се за оф-топика.

# 477
  • Мнения: X
Извинявам се и аз,но ще дам инфо за продукта.Моля,ако имате още въпроси ми пишете на ЛС Simple Smile
Този стик има доста уникална формула от три активни съставки,една от които се казва ActigymTM.Тя действа така:
1.Имитира ефекта от действителни упражнения,като стимулира освобождаването на Адипонектин-протеин в мастната тъкан,който подобрява метаболизма на мускулните влакна;по този начин се редуцират локалните мастни натрупвания и се стяга кожата.
2.Ефекта е подпомогнат от класическият Кофеин.
3.Стегнатостта е подобрена благодарение на екстракта от Хвощ,който е пълен с минерални соли,флавоноиди и фитостероли,които оставят кожата стегната,мека и гъвкава.
*Информация от опаковката и официалният сайт на COLLISTAR

# 478
  • Мнения: 15 299
Няма на лични. Това са впечатления, не реклама. Така разбираме, кое е хубаво и полезно и кое не. Ако е на лични, останалите как ще разберат.
Пък и модераторите не пасат трева и не са от вчера, могат да отсеят отявлената реклама от споделените впечатления.

# 479
  • Мнения: X
Аз само мога да кажа че ефект Има,и че при мен е Уау Simple Smile
Пак подчертавам,че търсих този стик година и нещо,не защото ми е хоби Grinning
Сега само правя сметки още колко бройки да си поръчам,да не вземе пак да изчезне Sad
Поне 5 ще си взема.

Общи условия

Активация на акаунт