Искам да кажа ... (148) през юли 2018

  • 265 926
  • 6 054
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Още съм на морска вълна и вече си чакам отпуската.
Нека сезонът на отпуските започне и да бъде слънчев и спокоен.

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

Предишните теми:

# 1
  • Мнения: 6 291
Пу първа Party

# 2
  • Мнения: 12 853
Пу, първа!
Лили, кога се прибра, кога и тема пуснА:)😘☀


Тая па Ая ме превари🙄🤨

# 3
  • Мнения: 10 365
И аз съм тук! Отпуската и аз я чакам, макар че има малка вероятност и да се размина с нея, което ще е доста тъпо...

# 4
  • София
  • Мнения: 23 028
Охо, попадам точно на новата тема. Благодаря!

# 5
  • Мнения: 8 850
Лиляна,мерси за темата.
Отпуска нямам, работя вкъщи. На море няма да ходим тая година.
Жаки, щях да ти казвам за интернета, на майка ми са й дали мобилен рутер от виваком на цената на стацинарния е, с тая разлика, че може да си го разнасяш навсякъде в България. Нетът е бърз и е много удобно. Разгледай. Не го виждам в момента в сайта на виваком, нейният е от поне година.
Иначе да знаете, че яко са смъкнали мегабайтите в мобилните планове, аз съм с неограничени минути и 8000 мг за 17 лв на месец, сега за 17 лв на месец може да вземеш 500 мб. Не знам що така, сигурно заради безплатния нет в ЕС.

# 6
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Ваканцията ни вече започна.

# 7
  • Мнения: 2 254
Аз използвам 5,5 GB за цяла Европа, понякога едва ми стигат.

# 8
  • Мнения: 17 904
Жаки, исках нещо ново ама...май ще се откажа са рискувам. Ето, Лиляна и тя ще даде някоя идея от вашето море 😋

# 9
  • Мнения: X
Юли, моят месец. Орисвам темата да е пълна с хубави новини, здрави деца,  щастливи майки, морски и планински снимки и разни такива интересности.

Днес посях къпинки и боровинки. Разчистването официално приключено. Сега остава да поливаме редовно и да си седим на сянка под черешата. Кеффф.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз имам 15 gb за ес и още някакви за Турция, Сърбия и т.н. за 27-8 лв. ако не ме лъже паметта. И наскоро подписвах, не е от преди.

# 11
  • Мнения: 12 853
Райче, ами опитайте ново щом ви се иска. Ако сте в Равда, Несебър е на една крачка, там ще се разходите. Макар че онзи район ми е много претъпкан и някак по- претенциозен. Бая годинки сме изкарали там и сега не бих отишла за повече от 1-2 вечери. Спокойствие искам и да маам по къси гащи денонощно:)

# 12
  • Мнения: 3 867
Здравейте и от мен.
Анджи, честита годишнина. Когато ти е удобно, метни ми рецептата за тортата. Много добре ми изглежда.
Пропуснала съм поста на Титина и отивам да го търся.

# 13
  • Мнения: 8 850
Не за ЕС, за България са ги намалили. И то ей сега, последните 1-2 седмици. Една приятелка ми каза.

# 14
  • Мнения: 6 648
Хайде и аз в новата тема, за която благодарности на Лили Flowers Sunflower.

Младежът на Катето да е жив и здрав и да се сбъднат мечтите му.

Честита годишнина на Анджи и половин. Още много години да са заедно и да се обичат.

Божидар Димитров и аз обичах да го слушам, особено в тандем с Петко Йотов навремето.
Скрит текст:
Двамата бяха толова сладкодумни като заговореха за история. Можеше да научиш хиляди незнайни факти от тях, защото разказваха много увлекателно. Лека им пръст и на двамата.


Равда е малко скучно. Като че ли подходящо за семейства с малки деца.
Лозенец не е лошо, но няма много място за разходки. Все пак си е едно малко селце без някакви забележителности. В последните години много нашумя сред младите софиянци, които не харесват данданията на Слънчака.

Общи условия

Активация на акаунт