Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юли 2018, 22:13 ч.

Искам да кажа ... (148) през юли 2018

• 205 868
  • 6 054
  •   1
Отговори
# 2 655
  • София
й, колкото обичам да ми е чисто, толкова ненавиждам да чистя.
И аз обичам да ми е чисто,но не ми е любимо да чистя.
Подредих гардероба на сина ми след ремонта,стаята и тя е прибрана.Стана като нова.
Сега остава господинът,като се върне,живот и здраве,да си разчисти вещите,които съм ги събрала в кашони.
Отделих дрехи за даване,че пазех още от ученическите му години,хвърлих някои и сега гардеробът зее.
Белинда ,ако Козуначко не иска дроб сарма,аз съм насреща.Много обичам,но никога не съм готвила.
Лина бързо да минава температурата! Praynig

# 2 656
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Белинда, много ти съчувствам и знам, че няма да те успокоя, но да споделя, че и аз с мнооого кърмене по цели нощи минах през тези периоди.  И пак съм благодарна, че с кърмене ми се размина, защото гледам сега с детето на брат ми каква драма е. Цяла нощ го разнасят из апартамента и чак нощни разходки с кола му организират. Cry Hug

Лина, дано не е нещо сериозно. Hug

# 2 657
  • Sandhausen, Germany
Лина, дано не е нещо сериозно и утре е ОК малката!
Жаки, искам и аз дроб сърма. Много обичам.
Белинда, дано скоро да излязат зъбките на Козуначето и да си отспиш!
При нас стана яко жега, а аз имам работа в градината. Май ще я отложа...

# 2 658
Мони, Белинда има дроб сърма, моята е морски вариант- миди с ориз 😂🤪❤

# 2 659
На нас ни подариха такава машинна, имаше капсули подарък, опитах някои, не ми харесаха, слабо ми е нещо. Вие какви капсули ползвате? Да и дам още един шанс? Поне тук, на морето да я ползваме. Ама силно, хубаво кафе да е, не негърска пот:)

Аз ползвам БАРИСТА и сега купих ПЕРУ, и то ми хареса. Още като купих машината някой ми каза капсулата веднага да се изхвърля, да не я оставям в гнездото, след като съм си направила кафето, защото нещо се замазва и запушва /иглата май/. Ползваме я само с минерална вода.

# 2 660
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Жаки, давала ли си рецепта как ги правиш? Ще погледна в готварската. Голямо желание имам да пробвам и аз.

Даун, колко много работа си отметнала. Мен нещо ентусиазмът ме напусна ...

# 2 661
  • Luxembourg
Привет, преди час и нещо станах, чудо!!! Снощи преди 12 си легнах, явно съм имала нужда от сън.
Мони, 🤗, Белинда, 🤗

Трябва да ходим да пазаруваме набързо, за да хванем мача. Мислех една разходка в ИКЕА, но май ще е другата събота.
Доста е топло днес Simple Smile
Светкавица, чудесно изглежда закуската 😍
Мър, как сте?

# 2 662
Цварте, сефте правя, харесах си от нета рецепта:)

# 2 663
  • Бургас
, но и пръднах един спрей за гърло
Лина....не се стърпях Laughing
Дано не е сериозно

Ахахаха! Няма да го редактирам. Добре се е получило Simple Smile

# 2 664
Лина, дано да и мине бързо. Много е кофти лятото да си болен.

Дзверте, още не съм свършила и една трета Sad.

# 2 665
Лина, дано да е някой скоростен вирус и бързо да се оправя буболечето Hug

Аз ще излизам. Баш в най-голямата жега... Ама дружката ми оставя едното дете на урок по рисуване и това са си нашите два женски часа... Е, с капризно кърмаче, ама пак по-добре от нищо Grinning

# 2 666
  • София
Лина, дано да е от тия 24-часовите и утре да е пушка!

Али, да те почерпя, ама като не знам дали е хубава Rolling Eyes Аз дроб сърма не ям, изобщо не знам как трябва да е...Следвах рецептата стриктно, ще видим какво се е получило.

# 2 667
  • София
Нищо де,ти дай рецептата и кажи откъде си купила продуктите за дроб-сармата.Не навсякъде продават такъв комплект.

# 2 668
  • София
Линче бързо да  минава.
Дроб сърма и миди не съм яла  никога.
Аз изведох бебето само пободи то слънце се скри,задуха.Аз мунг дал ще готвя.

# 2 669
  • Бургас
Какво е това мунг дал?
Аз правя спаначена супа на децата. Втори път тази седмица.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт