Съвет за прахосмукачка...

  • 3 599
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 854
наскоро си взех Таурус 120 лв, без торбичка. боклукът се събира в специално отделение. има модерният сега НЕРА филтър.
не се съобразих, че прахосмукачката е полупрозрачна и боклукът в нея се вижда. сега я изпразвам и измивам след всяко чистене, защото иначе ме дразни.
сега едва ли бих купила същата
Един съвет - боядисай отвътре прозрачната част с боклука, с каквато и да е боя, някоя блажна, ако се намери останала в къщи. Така няма да се вижда какво има вътре  Wink

# 16
  • Мнения: 5 539
Преди няколко месеца си купихме Зелмер Делфин. Има 2 варианта на ползване. Единият е с воден филтър - супер, но после миенето не е приятно. Другият вариант е със сменяема торбичка - все още не сме пробвали.
Купихме я за 260 лв. от Ритони. Между другото там имаше няколко пъти повече модели, отколкото в Техномаркет и Технополис

# 17
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Ние си взехме полска някаква от Технополис за толкова пари. С воден филтър (има вариант и на торбичка), може и да пере, но това още не съм го пробвала.
Не знам точно как е да се работи с нея, защото само жената, която чисти апартамента я ползва. Всеки път я мие и изчиства. На мен ми се вижда малко тежка и сложна за работа, но ефектът в сравнение със старата ми прахосмукачка е забележителен. Най-вече по отношение на чистотата на въздуха след това. То като минаваш с обикновена, много прах хвърчи из въздуха през филтрите и после отново отива по пода и мебелите. С водната всичко е във водата и е много свежо след това.
Странното е, че жената, която ни чисти си беше купил една за 400 лв с Хепа филтри и после много се ядосваше, че трябвало всеки път да си играе да ги чисти, защото ако не го прави отново хвърчи прах навсякъде. Тя поне твърдеше, че водния филтър е много по-добър. Свекърва ми има Рейнбоу за 2000, но не мисля, че по отношение на всекидневното почистване ефектът е много по-различен от този с нашата за 350.

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
наскоро си взех Таурус 120 лв, без торбичка. боклукът се събира в специално отделение. има модерният сега НЕРА филтър.
не се съобразих, че прахосмукачката е полупрозрачна и боклукът в нея се вижда. сега я изпразвам и измивам след всяко чистене, защото иначе ме дразни.
сега едва ли бих купила същата

Преди няколко дни си взех такава. Само че последният модел (220лв), в момента е в промоция в Техномаркет ( а дали не беше Технополис...бъркам ги двата щата Mr. Green). И аз държах на воден филтър, но ме убедиха, че въпросният филтър е по-съвременното решение. Почистването е лесно, но други отзиви за сега е рано да давам - ползвала съм я 2 пъти до момента. Не знам има ли и до колко значение, че вкъщи пода е изцяло теракот и всмукателната мощност е доста добра. Thinking
Относно Rainbow и конкретно тупалките - и аз си мечтая за такава, но цената на този етап не ме устройва Confused

И аз си взех такава прахосмукачка.Бях отишла с твърдото намерение за перяща, но консултантите ме расубедиха. Сег аме е яд де,ама това е друга тема. Та да се върна на въпроса си- в началото смучеше много силно, почистването беше идеално. Ползвам я 2-3 месеца и мощността и намаля. Почиствам и измивам я след всяко чистене ( и мен ме дразни прозрачната част). Разглобявах тръбите- не е запушена. Но не тегли вече толкова добре. От какво ли може да е? newsm78

# 19
  • Мнения: 4 406
И аз си взех такава прахосмукачка.Бях отишла с твърдото намерение за перяща, но консултантите ме расубедиха. Сег аме е яд де,ама това е друга тема. Та да се върна на въпроса си- в началото смучеше много силно, почистването беше идеално. Ползвам я 2-3 месеца и мощността и намаля. Почиствам и измивам я след всяко чистене ( и мен ме дразни прозрачната част). Разглобявах тръбите- не е запушена. Но не тегли вече толкова добре. От какво ли може да е? newsm78
а в гъвкавата тръба погледна ли?

# 20
  • Ruse
  • Мнения: 390
ние си взехме тази:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=818718&cat=43&f=4183
доста е по-голяма от обикновените прахосмука4ки но ми върши перфектна работа

# 21
Въпрос към Reni4ka: Днес ходихме до магазин Денси, разгледахме Зелмер Делфин:http://www.densi.bg/index.php?menu=3&div=%C4%CE%CC%C0%CA%C8% … p;product_id=1057. Консултантите ни казаха, че е с два контейнера - за воден филтър и за торбичка. Не заема ли много място резервния контейнер? А  водата се слагала мах. 0,6литра? Наистина ли с вода колкото едно шише бира тази прахосмукачка върши работа? Не преминава ли прах през малкия слой вода?

Общи условия

Активация на акаунт