Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юли 2018, 23:17 ч.

СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

• 105 776
  • 2 768
  •   1
Отговори
# 2 760
  • София
Долен ляв педал, казвахме на амбриажа едно време.

Даам, и това има две значения. Това е в добрия смисъл на думата. Joy

# 2 761
JoyИ Емо Чолаков ли?  Joy
Ментич, тоя форум не ти влияе добре. Имам подозрение, че си почнал да четеш и компроматната.
Чета наред всичко в ЛИСТИНГИТЕ  hahaha, праилно пудузираш. Убугътявъм си вътришното съдъжание  hahaha

# 2 762
Ментич, тоя форум не ти влияе добре. Имам подозрение, че си почнал да четеш и компроматната.
Чета наред всичко в ЛИСТИНГИТЕ  hahaha, праилно пудузираш. Убугътявъм си вътришното съдъжание  hahaha
Ух, тамън беше започнал да си коригираш пълния член Sob

# 2 763
Ух, тамън беше започнал да си коригираш пълния член Sob
Богат извор на вдъхновение. Зех да се оглеждам вече. Запъртък не се разваля.

# 2 764
Официалната униформа, която подарявам за момче от Втора английска гимназия е номер 46, което отговаря може би на размер L.
Писах Ви лс.

# 2 765
# 2 766
Дидева, мъж е, но съм длъжна да те предупредя, че беше директор и когато аз учех в същото това училище. Преди има няма 22 години 😂😂😂
Когато звъннах по телефона да питам какви документи да нося, той лично вдигна, а аз се опнах на стола. Само дето не станах мирно hahaha
ГПЧЕ Плевен е 😎

Юри Тодоров???

# 2 767
Самият той 😎

# 2 768
До Лабомба. Разбира се тел. 0885319459.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт