Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 42

  • 50 079
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Йоан също обича да чисти, бърше, зарежда пералнята, пуска я (поради което вече е с постоянно включена детска защита), разтоварва съдомиялната, въобще ми е голям помощник Simple Smile
За ритането при преобуване/преобличане не ми говорете... понякога откровено не успявам, като тази сутрин, например. Накрая го оставих да ходи гол (само по тениска) като мислех, че в следващия половин час едва ли ще пишка пак, но успя да ме изненада и от рев, че съм влязла в тоалетната без него се изпика на мозайката Simple Smile Та така, весело ни е Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 041
Съдомиялната вече не е мое задължение Grinning Ако я пусна аз младежа се сърди.

А готвенето... Баба му онзи ден беше изумена от къде знае с какво се застройва супа.

# 32
  • България
  • Мнения: 3 617
От както стоят прави,памперси сменям само така Joy В изправено положение.Дори идват и дават дупетата(ако не са решили нещо друго де Simple Smile )
Още от каката съм усвоила смяна в движение.Абсурд беше да го сменя докато е легнала Simple Smile
Кристи,успех и от мен !

# 33
  • Мнения: 2 999
От както стоят прави,памперси сменям само така Joy В изправено положение.Дори идват и дават дупетата(ако не са решили нещо друго де Simple Smile )
Още от каката съм усвоила смяна в движение.Абсурд беше да го сменя докато е легнала Simple Smile
Кристи,успех и от мен !


Е ти направо ме разби 😂😂😂. Как става този номер със смяната?
Кристи 👍🏻❤

# 34
  • София
  • Мнения: 1 928
И близнаците са ми големи помощници в домакинсите задължения. Пускат пералня, съдомиялна, достигат копчетата на микровълновата и я пускат, прахосмокачката видят ли че съм я приготвила за експлоатация настава една дърпане, всеки иска да е отпред.
Аз с въпрос, кога преминава периода със сърденето и тръшкането. Когато не разреша да стане тяхното, реввввв, тръшкане, посягат да удрят и искат да хапят(последните две много рядко но го правят).

# 35
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
И аз го преобувам прав, затова не съм минала на памперс-гащи все още.
За тръшкането не мога да помогна, на същото дередже сме...

# 36
  • Мнения: 3 421
и аз се чудя кога ще мине периода с тръшкането
снощи реши, че е много интересна пантата на врата. Разбира се ние като сме "лоши" хора не му позволяваме да си завре пръстите и беше рев със сълзи и тръшкане, едва го успокоих и го приспах.
Дано днес е забравил за вратата Simple Smile
за смяна на памперса и на мен ми минава през ума да го сменям като е прав, но още не съм овладяла това изкуство.

# 37
  • Мнения: 19 686
Аз дневните (гащи) сменям прав без проблеми. Опира се на мен и вдига копито, после другото. Но памперси с лепки не ми се получава, трябва да е легнал.

Аз пък имам проблем със шамаренето. Като се превъзбуди, започва да раздава плесници и да си обяснява каквото му е на душата. И ни говорене помага, ни викове, ни да му отвърнеш със същото Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 1 928
 Явно тръшкането е нещо"заразно" за деца от 1год.до.........год.Close             Ние вече минахме периода със смяната на памперси, вече сме големи и памперсите са в историята.

# 39
  • Мнения: 6 494
И моето се тръшка. И хапе, мен,баща си и себе си.

# 40
  • Мнения: 19 686
Хапането ще мине със зъбите (поне при Мушмул така стана).

# 41
  • Мнения: 13 900
Макси, сподели опит за отказване от памперсите. Освен търпение друго трябва ли ми 😀

# 42
  • София
  • Мнения: 1 928
Хапането ще мине със зъбите (поне при Мушмул така стана).
При близнаците не стана така, до ден днешен има изблици да посегнат към човешка ръка( от хапането чак синини остават).

Амини, памперсите ги махнахме преди два месеца( слагам обаче за обедния сън и за през ноща задължително , нямам им много вяра че няма да се опикаят. Обедния и вечерния памперс ги свалям сухи). Успяхме за една седмица да кажем чао на памперсите ( като преди не ми е било фикс идея отказването от памперса, понякога когато не забравяй след сабуждаше от сън ги слагах на гърнета но много пъти не). Имам чувството че когато са по - големи и разбират по - лесно става, с голямата беше по същия начин. Водя до гърнето, обяснявам, когато свършат работата в гърнето голямо браво и така.

# 43
  • България
  • Мнения: 3 617
Макси,браво за памперсите.При нас не се получи така.И аз една седмица бях махнала памперсите,но не ми издържаха нервите.Понякога сядат на гърне,друг път имам чувството,че изобщо не се усещат или не им пука Simple Smile

# 44
  • гр.София
  • Мнения: 1 569
На гърне сяда точно за една секунда и се изправя веднага и то с единия крак в гърнето. Смяната на памперса също е приключение. Откакто минахме на памперс гащи е маааалко по-лесно, но като цяло е гонене из апартамента и лудо мятане.
Не знам откъде е видял или така му идва отвътре, но като не стане на неговото и се ядоса така се шамаросва сам, не мога да го отуча. И хвърля предмети в яда си...страшна работа😂

Общи условия

Активация на акаунт