Ах, тази гордост (не е "Ах този джаз")

  • 6 925
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
жени/мъже, никъде не пиша, че е едностранно.
но трябва да се съгласиш, че мъжете по-малко го умеят.

# 31
  • Мнения: 522
жени/мъже, никъде не пиша, че е едностранно.
но трябва да се съгласиш, че мъжете по-малко го умеят.

Пишеш! Върни малко назад.

# 32
  • Мнения: 46 510
Ако тази омайна (често пята от някоо дами) песен беше вярна, то човека, който мисли само за себе си, просто щеше да си тръгне от връзката, вместо да се съобразява... Манипулацията накрая се проваля...
Нищо не мога да кажа, просто нямам много такива хора около мен и от двата пола. Смени средата, промени и твоето отношение (защото отсреща обикновено отговарят по същия начин) и спри да обсъждаш с приятелки такива работи, смешно Simple Smile гледай си твоя живот и не бъди наострен, че вечно някоя иска да те прецака.
Ще видиш как нещата ще се оправят.

# 33
  • Мнения: X
Чувала съм за такива случаи. В гимназията.

# 34
  • София
  • Мнения: 17 775
При жената, това не е ли резултат на желанието и да подчини, смачка мъжа, да  покаже кой всъщност е главата?
Не, обикновено е резултат от желанието да не я мачкат и подчиняват повече. И обикновено такова на прима виста инатливо и безсмислено запъване идва след много компромиси и отстъпвания и мисли от типа "хайде, от мен да мине". Просто отсреща обикновено стои тапир и се чуди що се е запънала тая инатливата..

# 35
  • Мнения: 7
The Catcher in the Rye -много добре казано!!!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Драги ми, Отворко,
Много ти се пише. И уж искаш да знаеш, уж искаш да ти отговорят хората, а в действителност искаш да прочетеш само това, което вече ти седи в главицата. Ако наистина те интересуват чуждите мнения, трябва да очакваш колкото са ти отговорили, поне толкова различни мнения. Не ги приемай като шамари /всички сме в някаква степен суетни/. Но ако държиш само на нарцисите , може да си направиш блог и да поместваш в него само коментарите, които са издържали твоята цензура. А статистиката ще си я правиш сам и тайно.

# 37
  • Мнения: X
Приемам всякакви мнения. Не приемам манипулацията.

# 38
  • Мнения: 46 510
И ние не я приемаме.

# 39
  • Мнения: X
Чудесно.
Някои обаче и тук я практикуват.

# 40
  • Мнения: 15 619
Приемам всякакви мнения. Не приемам манипулацията.
Обясни ми как те изманипулирах /или кого другиго/ с постингите си, много моля!  Grinning

# 41
  • Мнения: X
Не написа ли преди малко, че:
а. няма такива мисли в главата на жената
б. всичко е в главата на мъжа, които просто си иска да го мачкат
в.горните две доказват, че всъщност ние искаме да живеем така, и е странно, ако някой твърди друго...

Приемам всякакви мнения. Не приемам манипулацията.
Обясни ми как те изманипулирах /или кого другиго/ с постингите си, много моля!  Grinning

# 42
  • Мнения: 46 510
И какво като е написала? Написала е личното си мнение, нали за това е темата. Няма как да знаем какво мислят милионите по света, казваме какво ние правим/мислим.
Чудесно.
Някои обаче и тук я практикуват.
По улиците има и убийци. Това не значи, че всички сме убийци.
Пак казвам - по-качествен подбор на средата и на партньорите. И коригиране на собственото поведение, ако има такива наклонности.

За тук - ако имаш конкретен проблем хората са отзивчиви. Ако хора без работа пускат теми за разсъждения тип 16 г., реакцията е друга. Нормално е, защото повечето имаме деца на тези години, някои и по-големи. Това не е въпрос, който касае хора на по 30-40-50+ години. Ако е, значи много сериозно е объркал човека до себе си.

# 43
  • Мнения: X
Само разсъждавам.
Вдъхновен от съседна тема, се чудя дали тази гордост, не е резултат да се докаже, че той/тя могат да променят другия, защото те самите са уникални и тяхното мислене е най най близкото до истината за живота...

# 44
  • Мнения: 15 619
Авторе, отвори ума си! Аз отговорих на теб и на твоето писание. Споделяш мислите си, при това обстоятелствено разяснени, пак от теб. Аз имах неблагоразумието да ти отговоря като на човек, който прави отлики между елементарни неща. Е, предоверила съм се на желанието си да виждам това.  Grinning
Ако не можеш да го разбереш, подмини, ще ти дойде времето все някога. Дотогава ползвай жокер - манипулацията се предприема, за да получи употребяващият я полза. За лична угода. От тебе, аз, ама с нищичко не мога да се възползвам. И още - не ти харесва - не е манипулация. Щото ,драги ми авторе, манипулацията доста се харесва на манипулирания. Joy

Общи условия

Активация на акаунт