Ах, тази гордост (не е "Ах този джаз")

  • 6 924
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Да стреляш така директно с "глупави и елементарни хорица" е доста пресилено. Такъв тип сюжет вярвам се случва нерядко.
Въпроса е, какво търсим, когато се изпитваме, чегкаме си егото или избиваме комплекси.

# 76
  • Мнения: 3 917
Инатливите хора по принцип са  настойчиви и целеустремени хора. Но за съжаление, 90% от тях не знаят кога прекрачват мислената житейска граница и се превръщат в инфантили. Инатът е голям плюс, когато го става дума  реализация и личностно развитие. Но когато става дума за човешки взаимоотношения и връзки,  носи своите негативи.   Инатливите хора не умеят  да виждат, разбират и признават грешките си.  Трябва да си израстнал много духовно, за да отидеш и си признаеш грешката. А ние не сме.. 😔
И аз съм инат, всички  които ме познават казват, че инатът ми е безграничен. Не веднъж съм прецаквала нещата просто от инат и избиване на комплекси, да докажа, че като мен друг инат няма. Но идва момент, в който живота  демонстрира нагледно, че трябва да свалиш гарда и да се научиш да се поставяш на мястото на другия и се замисляш колко щастлив ще бъде човекът отсреща заради вашата крачка назад. Но и затова си има условия... да си опознал човека и  да  имаш желание да  оправиш нещата. 😉

Общи условия

Активация на акаунт