ЛОНДОН - 10

  • 62 607
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 849
Здравейте!
Благодаря за хубавата тема!

Разглеждам написаното за Лондон. Има няколко неща за питане, но може би няма да го направя наведнъж.
Някой може ли да ми помогне с инфо за Hop on Hop off автобусите - интересуваме в разписанието, когато пише Last Loop това означава ли, че това е часа на последния автобус, който тръгва на обиколка по дадения маршрут? Малко се обърквам, защото виждам и друга колона Last bus и си мисля, че може би това е връщането на последния бус или?
Предварително благодаря!

# 61
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте! Предстои ми пътуване до Лондон през ноември. Интересува ме Лондонската тъмница (London Dungeon), ако може някой да изкаже мнение дали си заслужава, интересно ли е? Ще посетим също London eye и Sea life и ще закупим билетите онлайн. Затова ме интересува Лондонската тъмница (London Dungeon) дали да я включим в пакета. Благодаря   : )
.

Аз съм ходила преди години и ми беше интересно Simple Smile малко е страшничко и гнусно на моменти, но ако никога не сте ходили на подобна атракция си заслужава. Най-добре е да разгледате снимки в нета

# 62
  • Мнения: 204
Здравейте! Предстои ми пътуване до Лондон през ноември. Интересува ме Лондонската тъмница (London Dungeon), ако може някой да изкаже мнение дали си заслужава, интересно ли е? Ще посетим също London eye и Sea life и ще закупим билетите онлайн. Затова ме интересува Лондонската тъмница (London Dungeon) дали да я включим в пакета. Благодаря   : )
Дали си заслужава?! НА 100% я посетете - уникално място! Уникално отношение, смях, стряскане... С две ръце ви съветвам - отидете!

# 63
  • Мнения: 722
И според мен си заслужава. Ние ходихме в Амстердам, но в Лондон предполагам е същото. Очаквахме някаква тъмница, но всъщност това само по себе си е нещо като театрално представление, като участват и посетителите. Беше изключително забавно, но трябва да имате познания по английски език, на НЕ съвсем елементарно ниво, за да има смисъл и да е пълноценно преживяването.

# 64
  • Мнения: 111
Здравейте, бихте ли споделили не толкова популярни места в Лондон и около него, които са ви направили силно впечатление и които си заслужават вниманието? Идеята е, че ще посетя града за втори път, вече съм разгледала най - известните забележителности и ми се иска този път да обиколя и други такива. Благодаря предварително!

# 65
  • София
  • Мнения: 753
- Дворецът "Хамптън Корт", и най-вече градините му.
- В църквата St Martin in the Fields на Трафалгар Скуеър вечер има прекрасни концерти класическа музика, билети могат да се купят предварително онлайн, цените са съвсем достъпни.
- Leadenhall Market, където са снимани сцени от филмите за Хари Потър.
- Прекрасно място за кафе/чай в двора на музея на Чарлс Дикенс в Блумсбъри - http://londonist.com/2016/07/is-this-the-most-peaceful-spot-in-bloomsbury

Това - на първо четене; ще пиша, ако се сетя още.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 13:41 от Beretsheri

# 66
  • Мнения: 111
Супер, благодаря много! Ще се възползвам от Leadenhall Market (тъкмо ще го съчетая със Sky Garden) и Hampton Court Simple Smile

# 67
  • Мнения: 13 184
Може ли да ни препоръчате удобен за разглеждане на забележителностите хотел или апартамент, подходящ и за деца (средна възраст)? 

# 68
  • Мнения: 722
Струва ли си да се посети Sky Garden? За първи път ще сме в Лондон.

# 69
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Струва ли си да се посети Sky Garden? За първи път ще сме в Лондон.
Все още не съм ходила там, но ми изглежда страхотно ! Само резервирайте предварително, билетите се изчерпват много бързо Simple Smile

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Здравейте, бихте ли споделили не толкова популярни места в Лондон и около него, които са ви направили силно впечатление и които си заслужават вниманието? Идеята е, че ще посетя града за втори път, вече съм разгледала най - известните забележителности и ми се иска този път да обиколя и други такива. Благодаря предварително!

Ние все пак не знаем, вие къде сте ходили . От мен препоръка за Уиндзор и Кралските ботанически градини Кю.

# 71
  • Мнения: 22
Здравейте, благодаря за темата, доста полезна информация Hug

Да се допитам до летялите с Уиз до Лутън - ще пътуваме в средата на Октомври и ще сме с дете на 2.5 г. Кацаме в 7.25 по разписание. Искам да букна трансфер от сега. Разгледах сайтовете от 1ва страница - супер, че са описани всички. Има ли някаква съществена разлика между различните компании? Примерно, да ми препоръчате една от тези фирми?  И друго - лесно ли ще се ориентираме излизайки от летището? А според вас, предвид, че кацаме в 7.25, да букна трансфер за 9.00 ч ок ли е? Не искам да тичаме, ще сме с малко дете и ще си чакаме 1 бр чекиран багаж + детска количка на лентата, затова оставям малко повече аванс, а и летището не ми е познато, но дали е достатъчно, или за още по-късно, примерно 9.30?

Ако се сещате за още нещо, което би ми било полезно като инфо, ще съм много благодарна да споделите. Relaxed

Междувременно чета разказите ви - толкова много хубави места, започвам лека полека да правя и програмата Blush

# 72
  • Мнения: 199
Привет,

Не разполагам с никакво време за да се разровя в темата, моля да ме извините.
Но днес трябва да резервирам хотел и искам да знам колко нощувки, тъй като на връщане летим с Бритиш в 8:05 сутринта и не знам дали може сутринта да хванем някое метро или по-добре да преспим на летището предната вечер. Дайте съвет

# 73
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, благодаря за темата, доста полезна информация Hug

Да се допитам до летялите с Уиз до Лутън - ще пътуваме в средата на Октомври и ще сме с дете на 2.5 г. Кацаме в 7.25 по разписание. Искам да букна трансфер от сега. Разгледах сайтовете от 1ва страница - супер, че са описани всички. Има ли някаква съществена разлика между различните компании? Примерно, да ми препоръчате една от тези фирми?  И друго - лесно ли ще се ориентираме излизайки от летището? А според вас, предвид, че кацаме в 7.25, да букна трансфер за 9.00 ч ок ли е? Не искам да тичаме, ще сме с малко дете и ще си чакаме 1 бр чекиран багаж + детска количка на лентата, затова оставям малко повече аванс, а и летището не ми е познато, но дали е достатъчно, или за още по-късно, примерно 9.30?

Ако се сещате за още нещо, което би ми било полезно като инфо, ще съм много благодарна да споделите. Relaxed

Междувременно чета разказите ви - толкова много хубави места, започвам лека полека да правя и програмата Blush

разлика в компаниите няма особени, избери най-евтините, поне аз така правя Blush утре ще летя точно с този полет и съм резервирала Изибъс за 8.40 ч. Също сме с дете, ще чакаме куфар и количка и ще дам отзиви как е минало всичко и колко време сме чакали.
Иначе ориентирането е много лесно, няма да имате проблеми Hands V

# 74
  • Мнения: 22
Благодаря за инфото,  Mrs.Turner / Samberg Hug

Ще чакам с нетърпение да споделиш как е минала организацията на летището и разказа ти за прекарването ви там. Вие вече трябва да сте там всъщност - хубаво изкарване и да разкажеш после Blush

Общи условия

Активация на акаунт