ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 9

  • 17 564
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 059
Представям си, ако Марио имаше сестра

# 46
  • Мнения: 5 846
Хъмбъл, кой филм е тоя?
Кристални черепи. 2014. Нашият е главен лош. 😀

# 47
  • Мнения: 9 619
Представям си, ако Марио имаше сестра
Горката, девствена щеше да си умре заради него Joy

Вера, до последното тогава се надявах да не се случи нещо повече от натискането, ама щом и вдигна крака......

# 48
  • Мнения: 2 282
Майче, може да се появи. В този филм роднини изкачат от всякъде.Дъщери, сестри. Това няма да е за изпускане.  Joy
Май аз съм единствената, дето не е стискала палци секса да не се случи. Thinking

# 49
# 50
  • Мнения: X
Майче, може да се появи. В този филм роднини изкачат от всякъде.Дъщери, сестри. Това няма да е за изпускане.  Joy
Май аз съм единствената, дето не е стискала палци секса да не се случи. Thinking

Не си, не си

# 51
  • Мнения: 9 374
За мен си беше ясно, че ще се случи. Стискам или не... Grinning Те такава сцена в промото не показват случайно. Ама й се изкефих после, страшна сцена.

# 52
  • Мнения: 4 059
Представям си, ако Марио имаше сестра
Горката, девствена щеше да си умре заради него Joy
Щоо бее, много ще е сладко. Joy Grinning Animal Smiley Cat
Ти къде беше цяла нощ? С кого си излизала? Кое е това момче? Моляяя ? Кои са родителите му? Grinning Дъхни ми, дъхниии, ц ц ц ц
Дона после цял сезон се моли за втори дубъл. Grinning

# 53
  • Мнения: 9 374
Димитрова, не е само тя. И аз много исках, ама нямаше втори дубъл като първия. Joy

# 54
  • Мнения: 4 059
Ее той я залепи, ама не за плочките, а за волана. Joy

# 55
  • Мнения: 9 619
Горката, девствена щеше да си умре заради него Joy
Щоо бее, много ще е сладко. Joy Grinning Animal Smiley Cat
Ти къде беше цяла нощ? С кого си излизала? Кое е това момче? Моляяя ? Кои са родителите му? Grinning Дъхни ми, дъхниии, ц ц ц ц

Ако има дъщеря може да е в тази роля късно вечер, ще и казва, че чичо й не го е уморил, но тя ще успее Grinning:

# 56
  • Мнения: 4 059
Ти къде беше цяла нощ? С кого си излизала? Кое е това момче? Моляяя ? Кои са родителите му? Grinning Дъхни ми, дъхниии, ц ц ц ц
Ако има дъщеря може да е в тази роля късно вечер, ще и казва, че чичо й не го е уморил, но тя ще успее Grinning:


Чак ми стана мъчно за Марио сега Grinning

# 57
  • Мнения: 9 374
Ее той я залепи, ама не за плочките, а за волана. Joy
Уви, само това не ни стигна хахах. Joy Ние искахме нещо за 10 минути. Joy

# 58
  • Мнения: 12 402
Аз може би съм си казвала за тази сцена, въобще не става дума дали съм искала или не, то беше ясно, че ще се случи. Но ми беше много тъжно от случилото се, защото Зорница беше тотално отчаяна и разнебитена. И затова нито й се радвах, нито я намирах за хубава сцената, искаше ми се само да я гушна горката Зорница. А пък после с разговора със Стаменова ме довършиха.
Сега като изгледахме цялата история, вече мога да я оценя като сцена. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 4 059
Ее той я залепи, ама не за плочките, а за волана. Joy
Уви, само това не ни стигна хахах. Joy Ние искахме нещо за 10 минути. Joy
Минимум. Grinning Надеждата умира последна и мечтите са безплатни, но не вярвам да видим изобщо в 6ти сезон такова нещо. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт