Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 юли 2018, 08:50 ч.

Гръцки ресторант в София

• 2 209
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте, препоръчайте ми някой хубав гръцки ресторант в София с приятна и комфортна обстановка, защото досега не съм ходила нито аз, нито мъжа ми, а много искам да го изненадам.

# 1
  • Sofia
Ямас на Дойран - типична гръцка атмосфера, хубава храна, добри цени.
А най-най-вкусния си остава Густоза в Слатина - обстановката .. не бих казала, че е уау, обаче всичко е винаги прясно, вкусно, мега вкусно и хипер вкусно. Simple Smile Цените са по-височки, но приемливи за качеството. Луда съм по морска храна и препоръчвам и двата. Във втория обаче - задължително резервация, а и имайте предвид, че собственика е лееееко особняк, типичен грък.

# 2
  • София
Ха, супер! Веднага ще ги погледна! Simple Smile
Оказа се, че мъжът ми е голям фен на гърците, гръцката култура, даже е решил, че ще изучава гръцки език Thinking И аз реших да спретна една изненада.

# 3
  • София
Келари - по пътя за Драгалевци след кръговото на околовръстното

https://sofia.zavedenia.com/3757/Kelari.restorant.gradina/

# 4
  • Sofia
Ямас не ми хареса при последното ни посещение...много бавно и туткаво обслужване,а бяха само 2-3маси с клиенти...в София само там съм ходила няколко пъти,като цени се доближават до тези в Гърция,но без безплатните вода,хляб и десерт,които винаги сме получавали в Гърция

# 5
Tempero, (Лозенец) не е изцяло гръцка, а средиземноморска кухня. Но всичко основно от гръцката кухня си има, чудесна храна, обстановка и обслужване.
Също и “Медитеранео” на Оборище.
Келари и Ямас за мен са капан за туристи.

# 6
  • София
Tempero, (Лозенец) не е изцяло гръцка, а средиземноморска кухня. Но всичко основно от гръцката кухня си има, чудесна храна, обстановка и обслужване.
Също и “Медитеранео” на Оборище.
Келари и Ямас за мен са капан за туристи.
Като никога не съм ходила, не мога въобще да преценя, затова се доверявам на вас. Ямас го разгледах, като обстановка и меню определно ми допадна, прочетох доста позитивни отзиви за ресторанта, но за другия Густоза хората бяха отвратени от поведението на собственика и персонала и мисля, че него ще го пропусна. Сега ще погледна и другите варианти,които ми предложихте.

# 7
  • Sofia
Да, казах ви, че е ужасен собственика, ама пак ви казвам - заведението винаги е фул и храната е много вкусна Simple Smile

# 8
  • София
Да, казах ви, че е ужасен собственика, ама пак ви казвам - заведението винаги е фул и храната е много вкусна Simple Smile
На мен Густоза ми го е хвалил конкретен човек, но и аз четох негативните отзиви, което е тъпо. Направо да си сложи лозунг "Не приемам клиенти със сметка под .....лв. на човек"
Явно си има достатъчно клиентела и се е разглезил. Ако беше напр. в Обеля - може би нямаше да е така.
ПП Олеле https://sofia.zavedenia.com/2635/comments/

# 9
  • софия
И аз съм имала нещастието да ходя в Густоза лятото на 2016....ужасно преживяване

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт