Каква история се крие зад ника/потребителското ви име?

  • 48 773
  • 463
  •   1
Отговори
# 345
  • Наблизо
  • Мнения: 6 075
Нинел ли е баба ти?Знаеш ли,че това е Ленин на обратно?Мен ме кефи.Конформистко е такова.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 14:39 от BeautifulM

# 346
  • София
  • Мнения: 409
Мил спомен от ученическите години, хит бяха дъвки турбо, но моят фаворит бяха дъвки bom-bi-bom, с аромат на пъпеш и идеални за балончета.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 23:15 от Bom-Bi-Bom

# 347
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Мил спомен от ученическите години, хит бяха дъвки турбо, но моят фаворит бяха дъвки bom-bi-bom, с аромат на пъпеш и идеални за балончета.

Дали се намират такива някъде в днешно време?

# 348
  • София
  • Мнения: 409
Не съм срещала, но пък сега разнообразието от дъвки е огромно 😉

# 349
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Моето - нищо интересно.
Името ми беше заето -  Борислава - и аз се регистрирах с мейла, а после промених с това, с което се обръщат повечето хора към мен.....

# 350
  • Мнения: 9 647
Не съм срещала, но пък сега разнообразието от дъвки е огромно 😉

Не съм съгласна! Аз виждам само Орбит и хуба буба. А пък дъвки с картинки съвсем не съм виждала. Има ли още такива?

# 351
  • Мнения: 19 837
Не съм срещала, но пък сега разнообразието от дъвки е огромно 😉

Не съм съгласна! Аз виждам само Орбит и хуба буба. А пък дъвки с картинки съвсем не съм виждала. Има ли още такива?
Има.
Ето днес си взех такава.
Изненадващо една от дъвките с картинки от детството ми. Love is...
Скрит текст:



# 352
  • София
  • Мнения: 409
Има, има, но по- скоро в малки квартални магазинчета, а не в хипермаркети.

# 353
  • Мнения: 9 647
Ехеее, супер Simple Smile

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Даже дъвка „Идеал“ с картинка намерих. С български исторически обекти на картинката. И пак струваше 10 ст.

# 355
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Идеал и аз съм купувала. Не съм се заглеждал обаче за Бом би бом, Турбо, Лове ис... Еххх, детство! Ще се оглеждам в малките магазинчета.

# 356
  • Мнения: 2 239
Регистрирах се през 2016, когато тази тема още я нямаше, но направих доста сериозна почивка от социалните мрежи поради лични драми. В крайна сметка сега се завърнах и срещам много и все интересни никове и имена на потребителки, което и ме стимулира да потърся тяхното значение и попаднах тук!

Моят ник е името на главната героиня от книгата на Хенрик Сенкевич - Quo Vadis. Тя се казва Лигия и с нея споделяме доста черти на характера, ценности и разбирания за любовта, вярата и живота. Освен това е и безподобно красива, което е противоположното на мен и поради тази причина не ползвам собствена снимка, а нарисуван от мен аватар Grinning Grinning Grinning

Ами това е в общии линии - да не се бърка с Лидия, което е много красиво име, но не е същото. Simple Smile

# 357
  • Мнения: X
Харесва ми рисунката на аватара ти. Талантлива си.

# 358
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 174
Ами това е в общии линии - да не се бърка с Лидия, което е много красиво име, но не е същото. Simple Smile
в първият момент прочетох ника ти като Лигла. hahaha нищо лично де ...

# 359
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
zemonti го ползвам навсякъде още от миналия век.

1. По средата има emo, щот' съм Емил.
2. Z е на края на азбуката с най-малък шанс за спамърите, които обикновено биват блаклистнати преди да стигнат до мен.
3. Ясно и лесно за произнасяне, без нужда от спелинг.
4. Все пак звучи като име, а не като идентификация на бот.

Общи условия

Активация на акаунт