Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • София
Според мен няма телефон при потребление с интернет и т.н. на който батерията му да не замине за 2-3 години.
Сега съм си харесала кейс с вградена батерия  Laughing
По-добри ли са? Моят настоящ е с такава, за пръв път имама такъв и бая се озорих докато схвана къде се слага сим-картата

# 16
  • Beyond the stars
Имах предвид кейс за телефона с вградена вътре външна батерия  Wink
https://www.aliexpress.com/item/Battery-Case-Charger-4000mAh-Pow … .0.342d2e0ezafidT

Иначе мисля, че няма значение дали батерията е капсулирана или не. На баща ми като го ползва предимно за телефон батерията е супер още, при мен няма такъв вариант  Blush

# 17
  • до най-прекрасния мъж
Samsung J7, въпреки че ходи за смяна на дисплей още на първия месец, след като го купих /изгорели пиксели/. За сметка на това го смениха гаранционно за няма и 10 дни.
Камерите са 13 мегапиксела и двете - предна и задна. Батерията кара по 3 дни, но аз го държа по 16-18 часа с включен нет и го човъркам активно поне по 2-3 часа дневно.
ММ има същият, неговият кара по 5-6 дни, но той само говори /не много/ и не ползва нета.
Моя приятелка ме зариби по него. Нейният кара по 2 дни, но и тя е нон-стоп в нета, ползва доста активно двете сим-карти и говори по много.
Тънък, лек и удобен е, а е и голям. Цена - около 470-480 лв.

# 18
Ако искаш максимално bang-for-buck мога да Ви насоча към втора ръка Google Pixel XL - може би най-доброто нещо дето може да се намери за ~500 лв. Стой далеч от Самсунги пълни с блоат и други овърпрайснати производители. Ако искаш да минеш по-тънко се насочи към Xiaomi от Aliexpress - 300 лева телефон със същите характеристики като телефони по 500+

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт