Къде да си поръчаме кухня

  • 7 121
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Нашата кухня я поръчахме в Айко и направо съм влюбена в нея! Сега и за новия апартамент пак там ще си поръчаме!

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Берни, откъде си?
Нашата я прави едно момче от Раковски и съм страшно доволна. Вече 3 години я ползвам и нямам никакви забележки

# 17
  • Мнения: 670
Имам си майстор, който ми прави цялостно обзавеждане на апартамента. Сега строим къща и отново всичко ще бъде по мои проекти, изработено от него.
Не бих купувала готови мебели. За мен най- важното в едно обзавеждане е качеството на материалите и изработката, и уникалността на моделите.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми сега довършва нашата кухня. Сам я измисли и направи (стана супер, много съм доволна Heart Eyes). Проектира оптималният вариант за помещението... Ако кухнята ви е по-нестандартна- малка или с по-необичайни стени (нашите стени например не са прави, а и стаята е сравнително малка), най-добре е по поръчка.

# 19
  • Мнения: 210
Аз преди 7 месеца си я поръчах в Арон и на родители те ми е от там. Много съм доволна. Идват монтират за един ден. Като цена ще те излъжа хванахме намаление и излезе доста ефтино но аз си взех и някои глезоти т.к. реших, че веднъж си правиш кухнята трябва да ти е удобна и прятна. Ако се решиш и проект ти правят само отиди в Младост в Деницата не в Лозенец много са нелюбезни, но май сега са сложили най новите кухни. Ако искаш виж в лозенец но проекта си го направи в Младост. Ако имаш въпроси питаи. Успех!

# 20
  • Мнения: 3 091
Имам много добри отзиви,а и на живо съм виждала кухни от фирма Еж.Аз също мисля живот и здраве там да си поръчвам.
Кажи какви са отзивите? може и ако имаш - някакви координати?

Мерси.

# 21
  • Мнения: 3 091
santa и berni, ще ви пиша на лични (като питам за телефона му)... Той направи кухнята на майка ми, после му поръчаха и спалнята, а след това и някой неща в хола.
Рени, моля и на мен!

# 22
  • Мнения: 2 768
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

Аз също съм съпруга на мебелист, но НЕ съм съгласна с това мнение! Един майстор няма съответното оборудване като машини и не може да ти гарантира качество на изработката! Фирмата в която работи мъжът ми е на пазара вече 6 години, има цех с много модерни машини, бояджийна камера, работят с 3 монтажни групи. Верно като реклама излезе, но което си е истина...Ето сайта да се уверите какви чудеса правят, дори и за магазини в други градове. Обаче ако става въпрос за евтино, да, с майстора е евтино, но...колко качествено?!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Имам много добри отзиви,а и на живо съм виждала кухни от фирма Еж.Аз също мисля живот и здраве там да си поръчвам.
Кажи какви са отзивите? може и ако имаш - някакви координати?

Мерси.
Моя приятелка си направи там сега трета кухня поред за различни апартаменти,стая и сега и детската стая, доста прилични цени и хубаво направени.Ще се разтърся къде им е визитката и ще напиша координати.Офиса се намираше в една пряка на Раковски.

# 24
  • София
  • Мнения: 615
Мебели "ЕЖ"-ул."Цар Симеон"38(намира се точно на ъгъла с "Раковска" ),тел:9835847-наистина страхотни мебели и особено кухни.Имат и нов шоурум на бул."Васил Левски"(между Попа и Раковска),но не се сещам точно кой номер.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мебели "ЕЖ"-ул."Цар Симеон"38(намира се точно на ъгъла с "Раковска" ),тел:9835847-наистина страхотни мебели и особено кухни.Имат и нов шоурум на бул."Васил Левски"(между Попа и Раковска),но не се сещам точно кой номер.
Мерси!Спести ми едно ровене по шкафовете Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 679
Ето е моята кухня http://tani-snimki.hit.bg/images/25-tani.JPG , http://tani-snimki.hit.bg/3-tani.JPG много съм доволна. Сега си поръчвам и други мебели от същата фирма и така попаднах на сайта им. 

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
Вече има много добри производители с добра техника и кадърни екипи. О българските са ми направили много добро впечатление Д:Д.

# 28
  • България
  • Мнения: 430
Мебели "ЕЖ"-ул."Цар Симеон"38(намира се точно на ъгъла с "Раковска" ),тел:9835847-наистина страхотни мебели и особено кухни.Имат и нов шоурум на бул."Васил Левски"(между Попа и Раковска),но не се сещам точно кой номер.
Аз съм доволна от ЕЖ, Сега офиса е преместен на Екзарх Йосиф и ул. Чумерна , до СМГ.

# 29
  • София
  • Мнения: 167
И аз от ПЛАТАН съм страшно недоволна! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт