Къде в Пловдив??? - 77

  • 57 174
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте.Тази седмица ще има панаир на занаятие.Искам да заведа детето , но не разбрах в кой ден, къде от колко до колко часа.Търсих информация в нета, но не намерих.Знаете ли нещо ?

Панаир на занаятите тази есен няма да има май.Мин год беше част от празниците в стария град.Тази година програмата са само музикални изпълнения

https://www.facebook.com/praznicinastariagrad/

# 691
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Здравейте! Голям ресторант за около 300 човека? Предложения? Благодаря!

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Не съм ходила,но много реклама хвърлят на Note di vino.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ресторант Фемили - до хотел Санкт Петербург.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Здравейте, имало някакъв консервен комбинат в с. Ново село, където продавали печени чушки и други зимнини. Можете ли да ми дадете телефон Simple Smile

# 695
  • Мнения: X
За Ново село не знам консервен. Ние сме поръчвали от Куртово Конаре. От Ново село купуваме мръвките, защото в повечето магазини в Пловдив, предлагащи тяхно месо е много плачевно положението. За телефон мога чак другата седмица да помогна, защото не съм на работа покрай учениците.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
Здравейте, имало някакъв консервен комбинат в с. Ново село, където продавали печени чушки и други зимнини. Можете ли да ми дадете телефон Simple Smile
Мисля, че говорите за фирма Адела http://adela.bg/content/pages/bg/za-nas.php. За съжаление не мога да дам телефон.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Адела Ново село обявиха фалит през пролетта.Синдик разпродаде на търг активите на фирмата и всичко се ликвидира

# 698
  • Мнения: 564
Здравейте, някой да знае случайно дали някъде в Пловдив се продават обувки на Нинела - Костенец? Thinking

# 699
  • Мнения: 10 328
Здравейте, имало някакъв консервен комбинат в с. Ново село, където продавали печени чушки и други зимнини. Можете ли да ми дадете телефон Simple Smile
В Царацово купуваме от тук:
https://www.classvege.com

# 700
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Здравейте!
Момичета, знаете ли къде в Пловдив има часовникар? В Кючука дали има?

# 701
  • Мнения: X
Здравейте!
Момичета, знаете ли къде в Пловдив има часовникар? В Кючука дали има?
На Христо. Г. Данов, след кукления театър. Ако е за ремонт, иначе батерии подменят във всеки магазин за продажба на часовници.

# 702
  • Мнения: 3 922
На "Отец Паисий".   Peace
Ако е за смяна на батерия, пак те съветвам при часовникар. Особено ако става въпрос за скъп часовник. На един мой му прецакаха капачето такива "специалисти" от магазините. Счупиха стъпката, чрез която се отваряше, та сега и часовникар вижда зор да го отвори.

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 573
За Ново село не знам консервен. Ние сме поръчвали от Куртово Конаре. От Ново село купуваме мръвките, защото в повечето магазини в Пловдив, предлагащи тяхно месо е много плачевно положението. За телефон мога чак другата седмица да помогна, защото не съм на работа покрай учениците.
Благодаря! Не ми е късно другата седмица, така че ще чакам Flowers Four Leaf Clover

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Здравейте! Голям ресторант за около 300 човека? Предложения? Благодаря!
Хотел Империал имат голяма ресторантска зала.

Общи условия

Активация на акаунт