триколки тсм стават ли?

  • 1 406
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 568
Смятяме да си купим триколка от тсм-ските, стават ли?
Някой има ли опит с такава?
Изглеждат ми здрави, но тежички.
За нас е задължително да е здрава и с големи гуми защото сме  по офроуд разходките Simple Smile
От друга страна не ми се дават повече от 200 лева за количка...

# 1
  • Мнения: 1 327
има поне 10 теми за тези колички... защо не ползвате търсачката първо?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Стават, но гледай да е от тези с непомпащите се гуми!
МОята е с помпащи и за 1 г. съм ходила на вулканизатор 4 пъти!  Close
Теглото не ми прави впечатление, защото никога не ми се е налагало да я вдигам.
Големите гуми преминават стълби!

# 3
  • Мнения: 2 214
има поне 10 теми за тези колички... защо не ползвате търсачката първо?
Peace

# 4
  • Мнения: 5 790
Супер са триколките, особено за по-голямо дете.

# 5
  • Мнения: 119
Имам комбинирана триколка и е абсолютно бъги...изобщо не се замислям къде и как минавам...дупки,  строителни площадки, стълби няма никакви проблеми...обръща се напред и назад, има порт бебе,гумите не се помпат,има си сенник,чупеща се дръжка.амортисъори.покривало за лошо време,което не пропуска гарантирам,и кош за багаж отдолу...за мен не е тежка а по скоро стабилна,ако ще я качваш сама до определен етаж ,може би е малко тежка,ако не все някой ще ти помогне ако блокира асансъора...преди два дни ми се наложи,а съм на 11 етаж...Ако искаш пиши ми на лични и ела да изпробваш моята  bouquet

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 316
 И аз имам такава и съм много доволна. Точно за офроуд. Ходя из поляните с нея, по разни чукари. Няма препятствие за нея. Моята е комбинирана с помпещи се гуми, порт бебе - за сега нямам оплаквания. Тежка е, но не ми се налага да я вдигам. Стъпалата ги минавам директно. Единствено сенника и не може да се застопорява хубаво. Но то от толкова сгъване и разгъване ... Надявам се да изкара, колкото ми е нужно.

# 7
  • Мнения: 47 898
и моята е с помпащи гуми,доволна съм,а за цената-едва ли има нужда от коментар
с първото също имах количка с големи гуми,високопроходима,и след това си купих чиполино каролина-е,измъчих се с нея,2 години почти я ползвах,но така и не свикнах и не ми стана удобна....просто съм свикнала с голяма количка,с големи гуми,така и за мама,и за бебчо е удобно....стига да има подходящ асансьор,де...

# 8
  • Мнения: 255
Страхотни са! Ние също сме с такава. Купихме я от ТСМ на ул. "Екзарх Йосиф" за 140 лв. Майка ми в началото много се намръщи като я видя, понеже наистина е малко тежичка, но после видя, че е много удобна и високопроходима. Ние живеем на 4-тия етяж и нямаме асансьор. Измислих вариант и за това - качвам си бебо с порта, а количката я сгъвам и я оставям в колата. От гледна точка на красота не са от най-впечатляващите, но пък са здрави и маневрени.

# 9
  • Мнения: 4 362
Имам комбинирана триколка и е абсолютно бъги...изобщо не се замислям къде и как минавам...дупки,  строителни площадки, стълби няма никакви проблеми...обръща се напред и назад, има порт бебе,гумите не се помпат,има си сенник,чупеща се дръжка.амортисъори.покривало за лошо време,което не пропуска гарантирам,и кош за багаж отдолу...за мен не е тежка а по скоро стабилна

Все едно аз съм го писала,количката е супер,аз сега искам да си купя лятна/комбинирана но немога да се разделя с тази толкова е удобна,че другите ми се виждат нестабилни направо

# 10
  • Мнения: 643
МОята е от летните с двойната гума отпред, невероятна количка, предната издържа 3 месеца на дупките при нас и и се счупи гумата, с тази минавам от всякъде. Плюс това малкия е доста едричък, и му е много удобно вътре.

# 11
  • Мнения: 498
Имам комбинирана триколка и е абсолютно бъги...изобщо не се замислям къде и как минавам...дупки,  строителни площадки, стълби няма никакви проблеми...обръща се напред и назад, има порт бебе,гумите не се помпат,има си сенник,чупеща се дръжка.амортисъори.покривало за лошо време,което не пропуска гарантирам,и кош за багаж отдолу...за мен не е тежка а по скоро стабилна,ако ще я качваш сама до определен етаж
и аз съм много доволна Peace

# 12
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Здравейте, бихте ли ми казали дали става за зимата и за по-малки бебета? Или да потърсим порт-бебе и такава количка? Благодаря.

# 13
  • Мнения: 2 214
Имах такава и я продадох вървеше с порт-бебе.
На мен тези колички много не ми харесват но всичко зависи колко пари мислиш да дадеш за количка.
Най добрите се започвайки от 800 лева ако неискаш да даваш повече от 200 това е най добрата количка.
Има един голям + Широка е и на бебо ще му е удобно.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Имам комбинирана триколка и е абсолютно бъги...изобщо не се замислям къде и как минавам...дупки,  строителни площадки, стълби няма никакви проблеми...обръща се напред и назад, има порт бебе,гумите не се помпат,има си сенник,чупеща се дръжка.амортисъори.покривало за лошо време,което не пропуска гарантирам,и кош за багаж отдолу...за мен не е тежка а по скоро стабилна,ако ще я качваш сама до определен етаж ,може би е малко тежка,ако не все някой ще ти помогне ако блокира асансъора...преди два дни ми се наложи,а съм на 11 етаж...Ако искаш пиши ми на лични и ела да изпробваш моята  bouquet

Нямам какво да добавя освен, че не бих я сменила за никоя друга. Взехме и лятна ма Чиполино за път само, че заема по-малко място - скъсах си нервите за 2 часа и пак си тътриме ТСМ-а - незаменима е  Hug

# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Доре де,аз съм виждала поне 2 модела комбинирани триколки.Някой може ли да пусне снимки и да разясни разликите?

# 16
  • Мнения: 2 214
Доре де,аз съм виждала поне 2 модела комбинирани триколки.Някой може ли да пусне снимки и да разясни разликите?
Peace

# 17
  • Мнения: 1 209
Имам комбинирана триколка и е абсолютно бъги...изобщо не се замислям къде и как минавам...дупки,  строителни площадки, стълби няма никакви проблеми...обръща се напред и назад, има порт бебе,гумите не се помпат,има си сенник,чупеща се дръжка.амортисъори.покривало за лошо време,което не пропуска гарантирам,и кош за багаж отдолу...за мен не е тежка а по скоро стабилна,ако ще я качваш сама до определен етаж ,може би е малко тежка,ако не все някой ще ти помогне ако блокира асансъора...преди два дни ми се наложи,а съм на 11 етаж...Ако искаш пиши ми на лични и ела да изпробваш моята  bouquet

Нямам какво да добавя освен, че не бих я сменила за никоя друга. Взехме и лятна ма Чиполино за път само, че заема по-малко място - скъсах си нервите за 2 часа и пак си тътриме ТСМ-а - незаменима е  Hug

това са моите думи на 100%, Simple Smile и аз съм на 11 етаж и само това е лошото + това 4е трудно се сгъва в малка кола - заема доста място, затова си взех и една 4иполонка 4адър.
има 2 модела- основаната разлика е в гумите едните се помпат, а другите - не, тази с помпащите се гуми е с 3 см по-тясна по оста на задните гуми, но на мен не ми се кле4и с помпа и лепенки и затова взех с непомпаеми.
другата разлика е цветова- с непомпаемите гуми е тъмно светло синьо , а с помащите се е тъмно синьо + бежово.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз имам от тези с непомпащите се и засега ми върши много добра работа.

# 19
  • Мнения: 3 760
Отскоро съм с такава и направо се преродих!

# 20
  • Мнения: 568
Купихме вече, благодаря за отзивите.
Много е бойна и върви навсякъде.
С помпащи се гуми и на нея пише TCM by Hauck=
Цената е без коментар.

Общи условия

Активация на акаунт