кърмене в леглото?

  • 1 134
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
аз нощно време не съм кърмила по друг начин, освен легнала и полуспяща  Flutter Crazy Mr. Green
Не оригвам през нощта и не връща  Peace И аз понякога се събуждам, а той си цока (а е на 2 седмици!)
добре, че сънят ми е лек и не спя като пън. Но и майчинския инстинкт си казва думата, де  Wink Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 670
Понякога когато отиваме при родителите ни с приспиване, вземам Ния да спи при нас. През нощта съм е кърмила легнала и направо се родих.. без да ставам, само подавам гърдата и продължавам да спя..
Но вкъщи не мога да я накарам да спи в нашето легло. Иска си кошарата и сама се приспива.

# 17
  • Мнения: 5 391
По всяко време на деня кърмя легнала, страшно удобно е Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 758
Аз съм "ЗА" с двете ръце и с двата крака  Grinning
До скоро нашата мома си спеше в креватчето, защото татко и се страхуваше, че ще я затиснем. Откакто почна работа и се премести в другата стая ние си спинкаме двечките и забелязах, че не само нощите, но и дните ни са станали много по-спокойни (иначе ми беше кривунделче, което писпивам по 1 час за да спи 5 мин.)
Косара също не е повръщала нито веднъж при нощните кърмения (а през деня си повръщаше)
Освен това кърменето в легнало положение е много щадящо за гърба

# 19
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да и ние имахме такъв период накъде през около 3 м. ... взех я тогава да спи при нас на леглото за около две седмици и тя беше спокойна и аз ... след това си се успокои и не се е налагало но ако пак имаме такъв перпиод пак бих я взела при нас
честито бебче   bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
По всяко време на деня кърмя легнала, страшно удобно е Peace

И аз - само по време на разходкитe нарушаваме тази практика. /щото не си носим одеалце да полегнем на някоя полянка  Joy/

# 21
  • Мнения: 1 735
По всяко време на деня кърмя легнала, страшно удобно е Peace

И аз - само по време на разходкитe нарушаваме тази практика. /щото не си носим одеалце да полегнем на някоя полянка  Joy/
Ами не е късно да пробвате! Страхотно изживяване е.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт