кое е това място...

  • 2 363
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Лондон е моето място и град Heart Eyes!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Моето място е едно селце казва се Monasterolo Castello до езерото Lago di Endine в Италия. Едно старинно селце с тесни улички и типична италианска архитектура. Там се почувствах като завърнала се в къщи и много ми липсва. Ще се върна с удоволствие някой ден. Другото ми място е Мелник. И може би просто някой ден ще се пренеса там.

# 17
  • Мнения: 237
Родопите!!! Това е моето кътче мечта! Там се чувствам като удома си! Зарежда ме с нови сили и надежда!
Все едно съм го писала аз . Това е мястото , на което колкото и да ходя , все повече обиквам и винаги се връщам от там,  сякаш съм нов човек , зареден с толкова много положителни мисли и някак  пречистена .  Grinning
http://www.photo.uz/data/media/30/_.jpg

# 18
  • Мнения: 3 447
Малко средиземноморско градче, до морето, терасовидно разположено на склон, ниски бели къщички, стръмни улици, малко селска атмосфера...магарета по улиците, абе нещо като Корфу на Джералд Даръл, като Портофино - но по-непретенциозно...ех, размечтах се Grinning
Аз съм съседка на мюриель Grinning
С други думи, "моето място" е там, където мога да обядвам вино с хляб и маслини Sunglasses

# 19
  • Мнения: 2 161
Сицилия!
Като гледам филм за това място,независимо дали е игрален или документален...една топка ми се образува в гърлото.Много ме вълнува Сицилия и си го обяснявам с това,че най-вероятно в друг живот съм била сицилианка.

# 20
  • Мнения: 1 399
Малко средиземноморско градче, до морето, терасовидно разположено на склон, ниски бели къщички, стръмни улици, малко селска атмосфера...магарета по улиците, абе нещо като Корфу на Джералд Даръл, като Портофино - но по-непретенциозно...ех, размечтах се Grinning
Аз съм съседка на мюриель Grinning
С други думи, "моето място" е там, където мога да обядвам вино с хляб и маслини Sunglasses
Приемете и мен  Blush
Другото е малко френско селце или градче - в Нормандия или Бретан

# 21
  • Мнения: 1 731
Моето място е в сърцата на хората,които ме обичат.Единствено там ми е най-добре Flutter Hug Hug.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Когато бях в Англия по пътя за фермата в която работехме имаше една малка къщичка много кипра имаше хубаво дворче и много цветя а около къщата поляни ето в такава къща искам да живея и в самата Англия разбира се там ми беше много спокойно и много ми липсва свободата която чуствах .

# 23
  • Мнения: 4 473
Моят отговор е в ляво.

# 24
  • Мнения: 6 206
Когато кацнах на летището в Лас Вегас, честна дума, в първата минута се усетих, ама точно на място. И така до последната секунда при отлитането. Разхождах се по улиците и дори не се чувствах като у дома, чувствах се направо като у себе си - ако мога така да се изразя. Представа нямам защо ми подейства така. Не заради хазарта, не заради тълпите от туристи, шума и лудницата. Израстнала съм в София и шум и хора не могат да ме впечатлят....просто имаше нещо в този  Лас Вегаски стрип, което ме прегърна и ме държа уютно до последно. Усещането беше, че плувам в свои води...Много странно. Дали пък не беше и усещането, че си в центъра на света, защото на едно място бяха концентрирани толкова много копия на световни забележителности... Та там, там искам да се върна, там се чувствам най-добре, там ми остана сърцето.
Не съм била в Лас Вегас, все още не, но ще отида и имам чувството, че и аз ще се чувствам така.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък сигурно съм била пътешественик в предишен живот Laughing Сега съм географ. Мечтата ми е да пътувам и да обиколя цялата Земя- искам дя видя всяко кътче. Където и да отида винаги ми е било много интересно... В Алпите ме очарова едно, на Апенините- друго; умирам да отида в Андите, в Тибет, в Канадската тайга, в Централна Африка, дори в Сибир; в Ню Йорк, Мелбърн, Париж, Москва, Лондон... Мечтая да съм навсякъде Crazy Това ми е слабото място...

Общи условия

Активация на акаунт