За домакинските уреди

  • 9 576
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Въпросът ми,мили дами и мами,е какви ПОМОЩНИ дом.уреди ползвате(изключвам готварска печка,котлон и т.н.,разбира се).Имам предвид сокоизтисквачки,преси и т.н. Искам просто да си сверя часовника с вас,така да се каже.
Ето и моите такива:преса за цитруси, малко грилче-печка на "Елит", кана  за завиране -бързо-на вода-Тефал,пасатор на Бош,чопър от Хоум Шопинг,яйцеварка от ТСМ.за друго не се сещам-как е при вас?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Пасатор, термокана, тостер, ренде с различни приставки, кафемелачка, кафеварка...иска ми се  много повече "помощници" в кухнята да имам  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Kissa
Пасатор, термокана, тостер, ренде с различни приставки, кафемелачка, кафеварка...иска ми се  много повече "помощници" в кухнята да имам  Laughing

 Laughing  Laughing -докато се сетя за думата термокана-виж само как съм го обяснила-кана за завиране на вода Laughing

# 3
  • Мнения: 4 358
Ползвам миксер (+ пасатор), кафе-машина, ренде, скаричка... ми май това е всичко.
Имам термокана, кантарче, тостер и машинка за мелене с всевъзможни приставки, но ги ползвам мнооого рядко (да не кажа никога).

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Използвам пасатор-кълцатор-миксер, сокоизтисквачка, скара/преса/тостер, чушкопекарник, скара/грил и това е...

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Освен печката и микровълновата, ползвам пасатор, миксер и скара. И кафемашината де - но тя манджи не прави Wink Нямам място за много уреди, пък и не мисля, че ще ползвам всичко - засега успешно се справям с наличните. Някой ден обаче ще се сдобия с кухненски робот.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Тостер, пасатор, скара, чушкопек и луко-кълцачка (поредната ми любимост от TCM) и за друго не се сещам.
 Мъжът ми обаче твърдо е решил да си купуваме една джаджа за сандвичи на Филипс (извинете, ама не се сещам за думата) - прилича на гофретник. Някой има ли такова нещо у дома си и заслужава ли си, щото аз май не съм убедена. Аз пък смятам да си купя ренде тип Вьорнер (или както там се казваше). Има ли смисъл или да си избирам други неща?

# 7
  • Мнения: 5 370
Цитат на: bomboto
Тостер, пасатор, скара, чушкопек и луко-кълцачка (поредната ми любимост от TCM) и за друго не се сещам.
 Мъжът ми обаче твърдо е решил да си купуваме една джаджа за сандвичи на Филипс (извинете, ама не се сещам за думата) - прилича на гофретник. Някой има ли такова нещо у дома си и заслужава ли си, щото аз май не съм убедена. Аз пък смятам да си купя ренде тип Вьорнер (или както там се казваше). Има ли смисъл или да си избирам други неща?

Ако ядете често сандвичи-защо не,много вкусни стават,не че аз имам,но са ми приготвяли.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
За джаджата тип гпфретник - не си струва...ще поправите сандвичи 2-3 месеца, и ще ви писне. Нашите имат такова, 99 кинта, Rhonson, познай как е навряно сега в мазето... Иначе верно супер стават сандвичите.

Имам миксер (Philips), пасатор + кълцатор (Braun, супер е), микровълнова (Samsung), термоканата ми (Philips) е развалена, душата й взех за 5 години, ще я оправя и пак - на линия, когато мога, обезателно ще си взема кухненски робот, макар че пасаторокълцатора донякъде я върши тази работа, както и ренде вьорнер. Също така смятам да примъкна сокоизстисквачката на нашите тук, те не я ползват, а аз искам чат-пат да правя фреш.

# 9
  • Мнения: 3 927
не обичам да робувам на вещи и сигурно затова нямам много: миксер + нож; скара, която ми се ще да заменя с релефен тиган; парти-грил (една такава малка скаричка с капак); термо-кана; и най-новата придобивка блендер (демек резачка).

никога не бих си купила робот: повече се чисти, отколкото да се използва.......(мое мнение)......

и аз си мислех за вьорнер-ренде, ама струва към 50 лв Shocked .......ако знам, че зелето се реже лесно на него, може и да си купя, но съм малко недоверчива към рекламата им по теле-шопа.....

# 10
  • Мнения: 928
Най-използваните уреди в кухнята ми са свързани с приготвянето на храната на бебо.На 1 място слагам микровълновата,след нея са пасатора,блендера и сокоистисквачката.За мама и тати още има шейкър,кафеварка,партигрил,фритюрник.Абе с една дума-цял техномаркет. Grinning

# 11
  • Мнения: 5 370
Цитат на: maeva
Най-използваните уреди в кухнята ми са свързани с приготвянето на храната на бебо.На 1 място слагам микровълновата,след нея са пасатора,блендера и сокоистисквачката.За мама и тати още има шейкър,кафеварка,партигрил,фритюрник.Абе с една дума-цял техномаркет. Grinning

Маева,за микровълновата съм много наплашена от мъжо,който все пак е инженер и ги разбира тия работи.Той казва например,че на Запад никъде не се затопля храна в микровълнова в заведение за обществено хранене.Аз съм ползвала микровълнова,когато гледах дете в чужбина и знам,че е истинска благодат.Какво е твоето мнение?

# 12
  • Мнения: 3 777
Ние имаме всичко за съжаление Sad
Мъжо има слабост към такива джаджи. Всичко от тиган до микровълнова се купува от него. Имаме от всичко по много...няколко скари, кухненски робот, отделно пасатор, термокани...абе каквото се сетите....и от това се ползва една десета част...другото по шкафовете...
Всичко му е мерак в началото и после в шкафа...до следващата джаджа...
Като ми станат повечко и давам на приятели, няма да правям музей у нас....

Няма нужда от толкова техника...няколко неща с които вършат ежедневни неща стигат...

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз ползвам - миксер, пасатор, блендер, скара, тостер за сандвичи, тостер за филийки, МВ, чушкопек, кафеварка /искам да я заменя с кафемашина/, сокоизстисквачка, фритюрник, едно малко миксерче за фрапе  Grinning , ренде тип Вьорнер - ами май това е. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 000
Най-много съм доволна от кухненския робот. Вземам му огъня направо, всеки ден по няколко пъти го ползвам. А термоканата, сокоизтисквачката и фритюрника не ги ползвам от година и само ми събират прах в кухнята. Освен това имаме и МВ и гофретник.

# 15
  • В офиса
  • Мнения: 4 010
Въпросче;
Тези "кълцатори"Simple Smile стават ли за мелене на месо. Много ми се ще да си меля домашна кайма от читаво месо, но не знам с какво.

Иначе от дом. уреди - пасатор, миксер и парти-грил ползвам най-редовно. Рендето за уред ли го броите, щот аз тц. Иначе ясно е, че и то се ползва нон-стоп.
Ще ми се един хубав ден да се сдобия с машина за хляб, ама да видим:)
Микровълнова и фритюрник нямам и не искам да имам.
Но съдомиалната ми е голяяяяма мечта (а дано мъжът ми чете тук и ме изненада за коледа:)
Някъде назад в wish-листа ми седи записана една сокоизтисквачка, но докато не намеря някой да си заложи главата, че даден модел върши работа, няма да си купя.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ползвам миксер с джаджа за кълцане на лук(и каквото се сетиш друго, само ядките не ги кълца качествено) и мелене на домати, пасатор, МВ, скаричка от 22 лв  Laughing  Laughing  Laughing , доскоро тостер, ама взе че гръмна. А пък тостера за сандвичи ми е най-използваната вещ, мноооого ми е лесно сутрин полузаспала да спретна за 2 мин сандвич на ученичката. Мечтата ми е сокоизтисквачка, ама и аз не знам каква да си закупя. Искам такава, каквато имаше у майка ми, ама пусто тя е на 100 години и идея нямам каква марка е, обаче прави страхотни сокове.

# 17
  • Мнения: 5 370
Уффф..някой спомена съдомиялна,.....така ми се иска и на мен една ,от тия ,мъничките,по 250 лева са в Технополис,ма няма место в кухнето ми.А и пералнята е закачена на вода там,така че...тц. Sad

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 995
Цитат на: bomboto
Тостер, пасатор, скара, чушкопек и луко-кълцачка (поредната ми любимост от TCM) и за друго не се сещам.
 Мъжът ми обаче твърдо е решил да си купуваме една джаджа за сандвичи на Филипс (извинете, ама не се сещам за думата) - прилича на гофретник. Някой има ли такова нещо у дома си и заслужава ли си, щото аз май не съм убедена. Аз пък смятам да си купя ренде тип Вьорнер (или както там се казваше). Има ли смисъл или да си избирам други неща?

Тази джаджа се нарича ако не бъркам сандвичмейкър. Ние си имаме такова чудо на ЕЛИТ върши чудна работа сандвичите са приказни в семицата поне 3-4 пъти си приготвяме можеш да си слагаш каквото си поискаш вътре. Също има приставка която върши работата на скарата. Според мен си заслужава

# 19
  • Мнения: 3 927
Цитат на: Tinkerbell
Рендето за уред ли го броите, щот аз тц. Иначе ясно е, че и то се ползва нон-стоп.


сори, не е уред, разбира се.......но ако реже така, както показваха по телевизията си е направо автоматика - все едно само реже Wink

а имаме и фритюрник, но той е недооценен горкия: пържа картофи 6-7 пъти в годината, ако съкровището много се размрънка и само когато е сезона на тиквичките си отяждаме за известно време с пържени тиквички, щото няма кой да ги пържи в тиган...

# 20
Моята кухня е малка, нямам никакви екстри.

Имам 2 вида тостери - един за филийки и един за сандвичи на ELITE.
 Arrow Midea кана за бързо загряване на вода
 Arrow MOULINEX фритюрник
 Arrow един миксер от 197x година - здрав и железен. Досега не се е повреждал никога, а работи на пълни обороти непрестанно все бърка нещо Simple Smile

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 277
На моя кухненски плот вече няма никакво място-малка съдомиялна(но много добра на Сименс-чудна), кухненски робот, сокоизтисквачка, пасатор, кафе машина, термокана и като си представите на плота всичко това+керамичните котлони, МВ и мивката - няма мсто да се завъртя, не че стоя много там, с тая техника сме толкова улеснени Grinning

# 22
  • Мнения: 299
А някой да има машина за месене и печене на хляб да ме светне дали става хубав хляба, може ли да приготвя козунаци, кексове?

# 23
  • Мнения: 928
Цитат на: Coeur
Цитат на: maeva
Най-използваните уреди в кухнята ми са свързани с приготвянето на храната на бебо.На 1 място слагам микровълновата,след нея са пасатора,блендера и сокоистисквачката.За мама и тати още има шейкър,кафеварка,партигрил,фритюрник.Абе с една дума-цял техномаркет. Grinning

Маева,за микровълновата съм много наплашена от мъжо,който все пак е инженер и ги разбира тия работи.Той казва например,че на Запад никъде не се затопля храна в микровълнова в заведение за обществено хранене.Аз съм ползвала микровълнова,когато гледах дете в чужбина и знам,че е истинска благодат.Какво е твоето мнение?
Според мен няма логична причина МВ фурна да вреди по никакъв начин на човешкия организъм.За да не се уливам в писане,ще ти препоръчам да прочетеш тук:http://www.recepti.xcstudio.net/Предполагам,че ще размислиш и ще се убедиш в предимството и удобството да имаш МВфурна.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 463
И аз имам почти цялата гама кухненски ел. уреди, които са на пазара- кухненски робот, отделно пасатор +кълцатор (ей, че готина дума!) Laughing , сокоизстисквачка, миксер, гофретник, фритюрник, микро......, кафемашина с термокана, отделно само термокана и пр. и  пр.
Мечтата ми, обаче, е да имам професионална кафемашина. От тези с парата. ДА ми прави и капучино. Heart Eyes  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Taneto
....

и аз си мислех за вьорнер-ренде, ама струва към 50 лв Shocked .......ако знам, че зелето се реже лесно на него, може и да си купя, но съм малко недоверчива към рекламата им по теле-шопа.....

Не бъди недоверчива Wink никога не съм правила по-лесна зелева салата, от как съм с това ренде всяка вечер Stuck Out Tongue

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз имам слабост към домакински електроуреди - сигурно всичко де що го има ще си го накупя в някой момент. За сега имам комбинирана микровълнова(комбинирана защото е и конвекционална фурна, скара и грил), сокоизтисквачка, миксер с пасатор, барбекю, една от тия големите машини за топла и судена вода с 19-литровите бидончета (не знам как се казва по-накратко Embarassed )... Хвърлила съм око на един кухненски робот и един сандвич-мейкър, но още се ослушвам.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 551
1. Кана за вода Тефал
2. гофретник Ронсън (подарък за годежа ама мъжо много ги хареса тез гофрети  Crazy )
3.тостер ронсън
4. робот елит и тсм ( и двата за сватбата  - единият отива при мама)
5. пасатор браун ( най - използваното заедно с каната)
6.сандвич мейкър ( едно такова дето притиска тостерните хлебчета) - него много много не го ползвам
7. едно нещо мултифункционално  на тефал - то  скаро-тенджеро- пекаро незнам си какво си, ама му счупих капака от йенско стъкло отгоре  Cry  и сега търся нов
8. фритюрник на тефал.
9. електрически нож - не го ползвам особено - щото не ми е на плота и не се сещам.
10. микровълнова - яко експлоатирана покрай бебетата.

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Микровълновата е голямо удобство особенно ако готвиш манджи в по-големи количества Wink Ако ги претоплям на котлона задължително ги изгарям. Освен това претоплям млякото на малкия сутрин, по една чашка. Масово в заведенията затоплят в микровълнови, не знам мъж ти каде е ходил и гледал Wink. Даже ако си с бебе и е време за папане ти претоплят храната в микровълнова Wink Вкусът на храната стоплена в микровълнова (не сготвена) ми харесва повече от колкото на котлона.
Сандвич-майкъра е често използван в къщи. Правя си сандвичи редовно с най-различни пълнежи и на малкия също. Студени сандвичи в къщи вече не консумираме.
От горе изброените неща обаче не видях някои да ползва стимер. Аз без това чудо вече не мога. Редовно задушавам в него млади картофи и зеленчуци за гарнитури. Много е полезен и ако искаш да си на диета Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 6 551
ей кафе машината забарвих брей- ама аз не я ползвам щото сутрин тати ми прави кафето  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink и миялната ама тя пак е него приоритет, щото аз не съм ги редяла както трябва

# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Аз ползвам най-често микровълновата, сандвичмейкъра, комбайна , като от него само малкото приспособление за мелене, пасатора и кафемашината на мъжо. Иначе ме мързи да мия разните  чаркове на комбайна и си режа както баба знае на ръка.

# 31
  • Мнения: 5 370
А ползва ли някой от вас тенджера под налягане?Имам едни парици подарък за сватбата...та затова и поставих тая тема,да се ориентирам и да си купя нещо,което ще ми е полезно.

# 32
  • Мнения: 547
Цитат на: Coeur
А ползва ли някой от вас тенджера под налягане?Имам едни парици подарък за сватбата...та затова и поставих тая тема,да се ориентирам и да си купя нещо,което ще ми е полезно.


Откакто я имам се родих! Месото се вари за по-малко от половин час. Много полезно нещо е.
А по темата ползвам миксер, пасатор, блендер, скара(тип парти грил) и май това е. Имам фритюрник, ама ние пържено избягваме, та не го ползвам да не кажа хич, микровълнова нямам и не искам да имам. Кафемашина имаме, ама аз си правя кафето в джезве... по-сладко ми е. Такива ми ти работи...
P.S. Ако тръгнеш да купуваш тенджера под налягане гледай да е тежка. Щото има едни тенекиени турски боклуци, дето им викат тенджера под налягане, ама са вятър работа...

# 33
  • София
  • Мнения: 6 551
Цитат на: Coeur
А ползва ли някой от вас тенджера под налягане?Имам едни парици подарък за сватбата...та затова и поставих тая тема,да се ориентирам и да си купя нещо,което ще ми е полезно.


м д-а-аа - за пиле, за зеленчуци, за другИ меса ( по-рядко)

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 816
Тенджерата под налягане е върха! Аз още не съм спестила да си купя, но майка ми винаги е имала - е по-добра тенджера няма!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
И аз гласувам с две ръце за тенджерата под налягане. Направо съм се родила с нея. Моята е от старите, руска, доста тежичка, обаче е супер. И майка ми готви с такава, нейната е отпреди 20 год. и не е мръднала.

# 36
  • MUC
  • Мнения: 571
Вече знам какво искам за коледа Close-mas: тенджера под налягане #Milti
Ползвам ел. кана и пасатор на Braun -много съм доволна.
Подариха ми кухненски робот Siemens О.К. е но много трудно се мие Twisted Evil
Много си тача еспресо машината и тефлоновата грил-скара.

# 37
  • Мнения: 2 452
Цитат на: kopche
И аз имам почти цялата гама кухненски ел. уреди, които са на пазара- кухненски робот, отделно пасатор +кълцатор (ей, че готина дума!) Laughing , сокоизстисквачка, миксер, гофретник, фритюрник, микро......, кафемашина с термокана, отделно само термокана и пр. и  пр.
Мечтата ми, обаче, е да имам професионална кафемашина. От тези с парата. ДА ми прави и капучино. Heart Eyes  Simple Smile


Ами подскажи на съпруга си. Ето, идва Коледа. Аз така направих преди 2 години - всеки път като ме попита какво искам му отговарях "К.М", хайде сети се. Почти се бях отчаяла, че няма да включи, но на Коледа имах капучино машина.   Simple Smile   Simple Smile

# 38
  • Мнения: 272
Я да видим сега, аз имам :

BOSH /любима марка/- хладилник, миялна, ел.резачка, термокана, фритюрник.
Ronson - миксер, пасатор
Moulinex - шейкър, ютия,
Philips - зеленчуко изтисквачка
Whirpool - микровълнова печка,
Сименс - яйцеварка, сокоизтисквачка за цитросуви плодове
тенджера под налягане, чушкопек, тиганите с точка на Тефал, Комплекта рендета, и разни кухненски приспособления като машинка за рязане на картофи, или такава поставка за стената от която си късаш домакинско алуминиево фолио, хартия и такова танко наелонче-фолио за опаковане.
Solac - кафемашина шварц /но ми се иска истинска на Delongi за еспресо, шварц, и капучино.. ама е мнооого скъпа.
А и стерилизатор на NUК.
Може би по-натам ще си вземем и сандвичмейкър, но в момента не ядем хляб а с него ще се разядем, но за малкия ще трябва.
А и пералня Candy Simple Smile
За друго не се сещам в момента.Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 370
Цитат на: sunny_
Я да видим сега, аз имам :

BOSH /любима марка/- хладилник, миялна, ел.резачка, термокана, фритюрник.
Ronson - миксер, пасатор
Moulinex - шейкър, ютия,
Philips - зеленчуко изтисквачка
Whirpool - микровълнова печка,
Сименс - яйцеварка, сокоизтисквачка за цитросуви плодове
тенджера под налягане, чушкопек, тиганите с точка на Тефал, Комплекта рендета, и разни кухненски приспособления като машинка за рязане на картофи, или такава поставка за стената от която си късаш домакинско алуминиево фолио, хартия и такова танко наелонче-фолио за опаковане.
Solac - кафемашина шварц /но ми се иска истинска на Delongi за еспресо, шварц, и капучино.. ама е мнооого скъпа.
А и стерилизатор на NUК.
Може би по-натам ще си вземем и сандвичмейкър, но в момента не ядем хляб а с него ще се разядем, но за малкия ще трябва.
А и пералня Candy Simple Smile
За друго не се сещам в момента.Simple Smile

Определено ще си изкопирам твоя списък и до давам на милото по Коледа и-айдеее,да харчим:)))

# 40
  • София
  • Мнения: 9 463
Цитат на: Laura
Ами подскажи на съпруга си. Ето, идва Коледа. Аз така направих преди 2 години - всеки път като ме попита какво искам му отговарях "К.М", хайде сети се. Почти се бях отчаяла, че няма да включи, но на Коледа имах капучино машина.   Simple Smile   Simple Smile

Ами аз за Коледа ще имам/е С.Г., щото от доста време насам все това му мрънкам.
Демек- спалня с гардероб. newsm29  luvbed  newsm03 santa2  newsm44

# 41
  • София
  • Мнения: 2 686
Разкажете малко повече за кухненските роботи - марки, параметри, цени и т.н. Аз ще си взимам за Коледа и се чудя какъв. Много съм се замислила за този на WS Teleshop - VITAL CENTER. Ако някой го има, моля да сподели мнение. Спряла съм се на него, защото ми се струва най-компактен, а има всичко, от което се нуждая - сокоизстискавачка, миксер с филтрираща цедка, мелница и чопър. И е син на цвят!!! (Всичко в кухнята ми е синьо или жълто)  Laughing  Laughing
Още не съм решила със сигурност, та може и да се разубедя, ако не е качествен де...

# 42
  • Мнения: 7 821
Любимите ми уреди са блендера и микровелето имам и пасатор, но не го ползвам. Миксер обикновен и миксер Чаша, ползвам ги умерено. Имам тостер-преса, добре, че ми го подариха, седи си в шкафа - супер е ако си студент на общежитие иначе.... Кафе машина-ползвам я и кафемелачка, която не съм ползвала от памтивека  Grinning . А, имам тостер и го ползвам и сокоизстисквачка, която е супер, но за една чаша сок миеш до полуда и ако не бяха децата и тя щеше да е в шкафа  Grinning . Имам и скара и фритюрник и ги ползвам умерено. Ами, това е.

# 43
  • Мнения: 7 821
Цитат на: lalka
И аз гласувам с две ръце за тенджерата под налягане. Направо съм се родила с нея. Моята е от старите, руска, доста тежичка, обаче е супер. И майка ми готви с такава, нейната е отпреди 20 год. и не е мръднала.


Ау, и моята е такава - тежи два тона, но ми върши доста работа. В нея варя боб, зеле, месо и др. Супер е!

# 44
  • Мнения: 2 807
Имам кухненски робот, който ползвам много рядко, пасатор,  сокоизтисквачка, тостер, грил, фритюрник, чушкопек.

# 45
  • Мнения: 3 251
Използвам сокоизтисквачка ,пасатор ,гофретник,фритюрник и еспресо на "De'longhi"-страшно съм доволна от тях!Миксера ми е "Siemens",a преди няколко дена съпруга ми ,ми подари робот"Philips-Essence"/2 в1/-страхотен е!!!

# 46
  • Мнения: 3 479
1 Пасатор, с блендер и бъркалка, Браун
2 Сокоизтисквачка
3 Сандвичмейкър (много полезна вещ, когато имаш ученици)
4. Микровълнова
5. Разбира се и добрата скаричка от 22 лв, вече втора подред
6 Електрически грил (използва се само при очакването на много гости)
7 Ренде, с много приставки
8 Електрическа кана
9 Кафе-машина

Фритюрник никога няма да си купя.

Обаче моля да ми дадете един съвет: предстои ми да си купя миксер с въртяща се купа и се чудя дали кухненските роботи съдържат приставките на миксер или те са само за кълцане, рязане и др. подобни и въпросът ми е кухненският робот върши ли и работа като миксер или трябва да си ги купя поотделно?
Кои марки ще ми препоръчате за кухненски робот и миксер?
Благодаря ви предварително.

# 47
  • Мнения: 2 000
Цитат на: gal4e
Обаче моля да ми дадете един съвет: предстои ми да си купя миксер с въртяща се купа и се чудя дали кухненските роботи съдържат приставките на миксер или те са само за кълцане, рязане и др. подобни и въпросът ми е кухненският робот върши ли и работа като миксер или трябва да си ги купя поотделно?
Кои марки ще ми препоръчате за кухненски робот и миксер?
Благодаря ви предварително.


Аз използвам моя робот за миксер, така че става и за тази работа. Моят е Philips Cucina. Струваше 144 лв преди година и половина в Метро.

Общи условия

Активация на акаунт