Вече не усещам движение то на бебето

  • 2 103
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
В 14 г.с. Втора бременност
От около 3 седмици усещах движенията на бебка, но от около 3- 4 дни нищо не усещам 🤔🤨

# 1
  • Мнения: 921

В 14 г.с. не се усещат движенията на бебето.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 440
В 14 г.с. Втора бременност
От около 3 седмици усещах движенията на бебка, но от около 3- 4 дни нищо не усещам 🤔🤨
Абсурд. За маркираното говоря. За твое успокоение може да отидеш да те прегледат, но е почти невъзможно да усещаш движения сега, а за по-рано вече казах.

# 3
  • Мнения: 1 327
Аз съм в 14 г.с и го усещам .Вчера на прегледа ми казаха ,че тежи 2 пъти повече от колкото по-принцип е за седмицата и затова може би го усещам.Отговаря на грамажи на почти 16 г.с .Но съм сигурна ,че е то .Не може да се обърка.Но го усещам от няколко дни .Според мен си е възможно ,но за 11 г.с не знам ,аз нищо не усещах тогава.

Последна редакция: нд, 08 юли 2018, 15:51 от shannel

# 4
  • Мнения: 2 173
Може да се обърнало. Рано-късно, все тая. Ако спреш да усещаш, не чакаш 3 седмици,а заминаваш на лекар.

# 5
  • Мнения: 11 305
Ами знаете как е. Ако не го усещате 24-48 часа се налага видеозон.  Rolling Eyes

Успех!

# 6
  • Мнения: 9 196
Ако сега си в 14та, преди 3 седмици е напълно НЕвъзможно да си усещала бебето. Били са газове или спазми на матката. И в 14та не с усеща. Търпение.

# 7
  • Мнения: 18 547
След 16 гс движение. По-осезаемо към 18-та. Всичко преди това е някакво трептене,като къркорене, но не и истинско бебешко движение.

# 8
  • Мнения: 8
При втора бременност се усеща по рано и гинеколога ми го потвърди

# 9
  • Мнения: 16 871
Да приемем, че го е усещала.

Крайно несериозно е да пуска 3 теми и да чака отговор, вместо да отиде на спешен кабинет. Това е едно от състоянията по време на бременност, което не търпят отлагане, а спешни действия.

# 10
  • Мнения: 2 173
И аз това казвам. Вместо да спорите дали е възможно или не, всичко дружно трябва да изревем да върви на доктор.

Общи условия

Активация на акаунт