ПРОЩАПУЛНИК!!!

  • 1 435
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Мерси за инфото скоро ще правим на Алекс,че ще стане 1 месец а ние още не сме го направили Embarassed

Не е важно да го направиш веднага след първите крачки. Важно е детето  да върви стабилно.
Аз малко избързах, че имах причина, и сега Боян все се спъва като върви.
Не знам дали е от суеверие, но такава мисъл ме е налегнала. Чудя се дали да не направя още един прощъпулник?
Ами да ти кажа честно май не е суеверие на Анна-Мария направихме като започна да прави по3-4 крачки и после само се спъваше, даже падна и спряда ходи за 2-3 мес. та ще изчакам още малко както казваш. newsm10

# 16
  • Мнения: 1 599
а това някакво поверие ли е да има по-малки деца или сте ги канили, за да е весело, и естествено, ако са на приятелите ви?

# 17
  • Мнения: 91
А ние наредихме предметите в къщи. Малката си избра пастата за зъби, която бях нарекла за стоматолог. А след това с кравая и в парка. Тук има обичай да се слага кравая около кръста на детето и другите деца си чупят и бягат. Стана малка лудница, но беше мн весело Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 1 599
Това с кравая не го анзм, каза го още една мама от Стара Загора. Явно е от вашия край. ама ми е и много сложно за осъществяване нещо  Joy

Общи условия

Активация на акаунт