Как се веселите в 4ужбина?

  • 2 989
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 006
Цитат на: mimkata
Цитат на: miravmbd
.Маи ще си отида в БГ ,малко да си отдъхна по-рано отколкото го планувах,ако продължавам да се чувствам по този начин и след НГ.
 Imp  Imp

Аз така направих.Август си отидох в Бг,стоях 2 несеца-що купони и дискотеки беше dance  Drunk нямам думи.Ама като се върнах тук,още съм като ударена с мокър парцал #Splat Добре,4е сега ще си ходим за празниците Close-mas:  Close-mas:  Close-mas:  #Milti
Същата работа,само дето няма да си ходим за празниците Sad

# 16
  • Мнения: 2 195
Цитат на: A.A.M.Belev
Същата работа,само дето няма да си ходим за празниците Sad

А бе на мен така ми е казано,ама дали ще стане........ Rolling Eyes   Thinking  Praynig  Praynig  Praynig

# 17
Цитат на: mimkata
Задавам този въпрос,защото аз тук умирам от скука Cry  Imp  Tired Рядко ходим на гости,или ни идват гости.Пък и 4естно казано,аз си падам по дискотеките-а те доста скъпи4ки Banghead Дори и да навия мъжът ми да отидем,то пък няма да има с кого #Splat .Като не работя сега и ми е едно тъпо в къщи...А тъй ми се живее...Вие как сте в това отношение?

I az si umiram ot skuka. A pyk ot gosti v posledno vreme ne mojem da se otyrvem-vsi4ki rodnini na myja mi se izrediha da vidiat Valerie-malkoto ni slyn4itse. No na men ne mi e osobeno interesno,temite se svejdat do tova kyde sme bili( rabotihme dylgo vreme v 4ujbina),kak e bilo,razglejdat se snimki i t. n. Az sy6to ne rabotia i niama kak da syzdavam kontakti. Smitam da se zapi6a ot sledva6tia mesets kym edin fitnes klub Simple Smile ,i bez tova imam da svaliam 5kg. Sad I na men mnogo mi se jivee,o6te pove4e mi prilo6ava kato slu6am priatelkite si ot BG  kak hodiat po diskoteki ili klubove,no tuk svestni klubove niama,a i horata sa niakaksi po-razli4ni,ili moje bi nie bylgarite sme "po-4alnati". dance

# 18
  • Мнения: 181
Nie puk edna sedmica izlizame (petuk i/ ili subota) i edna sedmica si stoim v kusti. suobraziavame se sus smenite na svekurite mi, koito edna sedmica sa dnevna smiana i edna nostna. Naposleduk kato izlizame ia karame po-light- hodim na kino ili puk da igraem bowling. v diskotekite puskat samo house- muzika, koiato mai mnogo ne ni vle4e. taka 4e se zamukvame v niakoi pub za da se "podruskame" malko na hubava muzika i posle v kusti Simple Smile A ina4e sedmicite, v koito sme si v kusti si pravim nesto kato kato kino sesia- siadame na divana, zarejdame se sus semki, pukanki i coca-cola i izglejdame 4-5 filma (kolkoto ni ostavi beb4o). Taka hubavo si po4ivam...

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз все се питам кога ще ми остане време да не правя НИЩО! И да се наспя до 12....Няма да е скоро.....Имам да уча и да пиша проекти за целият китайски народ....
Ние непрекъснато сме накъде и все правим нещо. Не ходя по дискотеки, защото не ме влече...Май си отживях в летата преди години. То не бяха малки часове, то не бяха посрещаници на изгреви...И тъй- като не съм била никога по кръчми и кафенета- това не ми липсва тук....Редовно имам да готвя специални български яденета, защото всички, които ни идват на гости ги обожават....Обожавам някой да идва на вечеря, но мразя да мия чинийте след това Confused

# 20
Цитат на: Kalinka
....Обожавам някой да идва на вечеря, но мразя да мия чинийте след това Confused
Grinning Карай гостите да помагат в тая част (тук умират да се предлагат с тая услуга) или си искай съдомиялна Wink

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
[quote="Honda Grinning Карай гостите да помагат в тая част (тук умират да се предлагат с тая услуга) или си искай съдомиялна Wink[/quote]

  Ами нали съм по български домакиня....А за второто ми е напълно отказано. Било начин за сплотяване на хората в семейството. Само дето от това сплотяване накрая той си ги мие сам, а аз само суша.... Wink

# 22
Цитат на: Kalinka
.... Само дето от това сплотяване накрая той си ги мие сам, а аз само суша.... Wink
Хаха. Ами то тогава няма за какво да се оплакваш. Ти си на по-изгодната позиция thumbsup

# 23
  • Мнения: 1 975
преди много излизахме, ама сега с децата, просто сърцето не ни позволява ............  #Puppy dog
Сигурно пак ще започнем да излизаме след около две годинки ...   newsm03

Общи условия

Активация на акаунт