Balea, Adverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 50

  • 63 031
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 20 067
Благодаря за новата тема  bouquet
 
Какво ще кажете за тези маски на Гарние, имате ли отзиви, май са нови?

Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 15:07 от Lemy

# 2
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте, препоръчайте ми нещо против потене на краката? Има ли на Балеа?

# 3
  • Мнения: 35 873
този крем дали се появи в дм? при нас има само със спф30

Скрит текст:

Скрит текст:
поръчах го от ремедиум, обработена поръчка, после се обадиха - "изчерпан"
на следващия ден приятелка си го купи точно от ремедиум
подразниха ме, защото по тяхна вина вече нямах сумата за безплатна доставка и защото все пак го имат наличен + беше и на промоционална цена Smirk

# 4
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 090
Здравейте, препоръчайте ми нещо против потене на краката? Има ли на Балеа?
спрей има против изпотяване, аз ползвам, но не виждам ефект

# 5
  • Мнения: 4 871
Здравейте, препоръчайте ми нещо против потене на краката? Има ли на Балеа?
Пудра. На Балеа не съм се заглеждала има ли, аз съм купувала от аптека и е много евтина-около левче.

# 6
  • Мнения: 5 029
този крем дали се появи в дм? при нас има само със спф30

Скрит текст:

Скрит текст:
поръчах го от ремедиум, обработена поръчка, после се обадиха - "изчерпан"
на следващия ден приятелка си го купи точно от ремедиум
подразниха ме, защото по тяхна вина вече нямах сумата за безплатна доставка и защото все пак го имат наличен + беше и на промоционална цена Smirk

И на мен вчра ми врътнаха такъв номер, не стига, че се чудех какво да поръчма за да стане безплатна доставката и накрая, изчерпан артикул, направо отказах поръчката, но в сайта продължава да стои артикула и може да се поръча.

# 7
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 090
Здравейте, препоръчайте ми нещо против потене на краката? Има ли на Балеа?
Пудра. На Балеа не съм се заглеждала има ли, аз съм купувала от аптека и е много евтина-около левче.
може ли марка и имали изобщо ефект?

# 8
  • Мнения: 35 873
не по моя вина загубих безплатната доставка, отказаха да я махнат за другите продукти и също канселирах поръчката; редовно пазарувам от тях онайн и обикновено за 100+ лв - вече ще пазарувам само от медея, с картата им получавам отстъпка при всяка покупка и цената става на практика същата
не, че на ремедиумци ще им се накриви шапката от моя отказ, но той е важен за мен Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 262
дм са пуснали собствена марка боя за коса . НЕ съм я пробвала. Някой да може да сподели мнение ?

# 10
  • Мнения: 4 871
Здравейте, препоръчайте ми нещо против потене на краката? Има ли на Балеа?
Пудра. На Балеа не съм се заглеждала има ли, аз съм купувала от аптека и е много евтина-около левче.
може ли марка и имали изобщо ефект?
Ефект има, но не е уау. Като e тръгнало да се поти, не може да се спре, но е по-малко. Помага да няма силна миризма.
Марки има много,  но която и да се избере, няма значение - всички са с еднакъв ефект.
Например:

# 11
  • Мнения: 1 467
Благодаря за новата тема :blossom
 
Какво ще кажете за тези маски на Гарние, имате ли отзиви, май са нови?


докато бях на море пробвах тази с Макадамия. Хареса ми, хубава консистенция кремообразна пухкава (не е от най - плътните и тежки), и с много хубав аромат. Преди нея си бях направила маслена маска с кокос и косата ми стана много мека и гладка. Даже май в момента са на промоция, но не са от най-икономичните продукти, но и аз си слагам със шепи тъй като косата ми е доста дълга вече.

# 12
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 651
Благодаря за новата тема!
Кои моливи за вежди са по-добри - тези на Essence или тези на Catrice?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 5 881
Аз имам маската с папая на Гарние - уж е хубава, усещам я приятна на косата, косъмът ми се струва гладък и жив, но след изсъхване картинката не е толкова розова. Вероятно са по-подходящи за не много третирани коси, моята я боядисвам редовно и се нуждая от по-тежка артилерия. Иначе ароматът е разкошен, да.

# 14
  • Мнения: 83
Здравейте, препоръчайте ми нещо против потене на краката? Има ли на Балеа?
Има пудра за крака на Балеа.Мъжът ми я ползва,около 3лв и някакви стотинки.Казва,че се справя прилично.

Общи условия

Активация на акаунт