Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 юли 2018, 12:54 ч.

91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов"- тема 3

• 22 458
  • 374
  •   3
Отговори
# 45
  • София
A, ето най-сетне един човек, който наистина ще може да сравни двете гимназии, тъй като ще има по едно дете и в двете, и то едновременно Grinning Сироб, а защо не ползвахте предимството за близнаци? Самите момчета ли си искаха да учат отделно? Понеже гледам, че ще учат едно и също - немски, явно не е било до различни интереси Grinning Рядко явление сте, да знаеш!

Някой има ли отзиви от срещата на зайците Hug

# 46
  • столицата
И за мен ще е интересно сравнението в реално време между НЕГ и 73-то. Въпреки, че всяко дете /дори близнак/ си е различно.

# 47
A, ето най-сетне един човек, който наистина ще може да сравни двете гимназии, тъй като ще има по едно дете и в двете, и то едновременно Grinning Сироб, а защо не ползвахте предимството за близнаци? Самите момчета ли си искаха да учат отделно? Понеже гледам, че ще учат едно и също - немски, явно не е било до различни интереси Grinning Рядко явление сте, да знаеш!

Някой има ли отзиви от срещата на зайците Hug

Младежите са точно с една година разлика, та предимството не важи за нас! Малкия  тръгна на 6 годинки без   пет  дни на училище 😊.  Надявам се да си помагат, нито единия не е учил немски. Намерихме групата на зайците в ФБ на 91, но големия каза срам ме е мамо, никой не познавам, не ми е удобно.... За разлика от малкия, който още на входа вече се заговори с едно момченце.
Изчетох внимателно всичко и да ви кажа, много ме впечатли един пост ( май някой татко), който приветстваше зайците и каза да не се впечатляваме от двойките по немски в началото! Супер, вече сме малко по- спокойни!👍

# 48
  • София
Двойките винаги ще ме притесняват Smiling Imp
Моето първо три на релси беше точно в подготве, на плодове, зеленчуци и въобще храна. Така, едноооо, петдесетина нови думи бяха, взети в четвъртък и аз от мързел, викам си - утре е петък, ще ги уча през уикенда. Да, ама в петък още първия час - я тука едно бързо контролно на манджата Stuck Out Tongue Closed Eyes Та, бях нацелила някой и друг плод, и свинското, другото беше леш Joy

# 49
  • столицата
И няма причина за срам - повечето деца нямаха познати, а и  сега всички са настроени на вълна нови запознанства.Смело да се запознава.

# 50
  • София
Чак пък двойки..Да, децата не са свикнали в началото (ако не са учили до момента) с родове (разминаващи се често с нашите), с различни множествени числа, с главни букви за всички съществителни и т.н, та въпреки мерака и положеното старание може и да не са много добри или отлични. Но бързо се ориентират Simple Smile

# 51
Мойто беше на срещата вчера. Каза, че било много готино и нямал търпение да дойде 15.09. Щях да припадна. И в най-смелите си мечти не съм се надявала да чуя нещо подобно Joy
20тина деца са били, основно момичета и около 5-6 момчета само. Мотали се, яли в Хеппи, играли на игри по тревата пред ... Народния, мисля. С две думи - харесало му е доста. Мнооого отдавна не ми е разказвал толкова надълго и широко как  е минал деня. Много се радвам за децата, наистина ми се иска да създадат чудесни колективи и приятелства

# 52
  • София
Жестоко! Hug

# 53
Супер,  това е много хубаво и дано да си изградят хубави връзки! В крайна сметка, ако середта ги предразположи и изградят бързо приятелства и адаптацията ще йм е по-лесна! Мисля си, че те са вече големи..., трябва ние да го усетим! училището има всичко необходимо за да йм помогне да станат смислени човеци, но все пак и те трябва да се потрудят малко!😄

# 54
  • София
но все пак и те трябва да се потрудят малко!😄
Ох, и аз така искам да се трудя - на шуши у Хепито и после на тревичката в градинката пред Народния Joy Горките!

# 55
Чак пък двойки..Да, децата не са свикнали в началото (ако не са учили до момента) с родове (разминаващи се често с нашите), с различни множествени числа, с главни букви за всички съществителни и т.н, та въпреки мерака и положеното старание може и да не са много добри или отлични. Но бързо се ориентират Simple Smile

Русалка, май всички майки, които не владеят немски, ще разчитаме на теб, видяло се е Blush

# 56
  • София
На драго сърце, но няма да има нужда Simple Smile Децата не се нуждаят от помагащи родители, сядат си на д-то, учат, пишат, бришат, понякога мърморят заради обема, но нещата се получават.
Белинда, Sirob не е първата майка в тази тема, имаща дете и в 73-то.Имаше и друга, девойката й завърши с моята НЕГ, синът й е набор на моите близначки и учи в 73-то.

Последна редакция: пт, 13 юли 2018, 20:08 от пенсионирана русалка

# 57
На драго сърце, но няма да има нужда Simple Smile Децата не се нуждаят от помагащи родители, сядат си на д-то, учат, пишат, бришат, понякога мърморят заради обема, но нещата се получават.
Белинда, Sirob не е първата майка в тази тема, имаща дете и в 73-то.Имаше и друга, девойката й завърши с моята НЕГ, синът й е набор на моите близначки и учи в 73-то.
Супер значи има кой да споделя от първа ръка!

# 58
  • София
Благодаря за новата тема!
И аз да се присъединя към мнението, че запознанството е това за което най-малко трябва да се притесняват. Много бързо се сприятеляват децата и не само в рамките на класа. Моят хич не беше много общителен, а сега вечно си чати с някого било от неговия клас, било от друг, излизат заедно редовно и така, дори за учене не отделят толкова време, колкото за контакти Stuck Out Tongue.
Айля, питах сега момъка ама той не помни какво точно е учил тази година No Mouth , но каза да не се занимава детето с глупости през лятото, имало достатъчно време за това през годината. Като цяло каквото е казала Русалката плюс Логаритми и Косинусзатц.

# 59
Ако може да се има вяра на странната статистика на РУО София, то след второ класиране минималният бал е:

девойки 452 точки
младежи 436 точки
А за децата, които са с жълт цвят на акт за раждане колко са точките 436 или 452 или средно аритметично? Докога тези безсмислени  разделения по полове

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт