91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов"- тема 3

  • 79 027
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Да споделите първите отзиви от днес.

# 451
  • София
  • Мнения: 18 028
Галимар,не мога, разбира се, да гарантирам, че преценката на девойките е обективна, но като цяло не определят изпита като труден. Какъвто и да е бил, вече е зад гърба им, остава устният.

# 452
  • България
  • Мнения: 2 164
Успех на изпита!

# 453
  • София
  • Мнения: 18 028
Мерси, Софи, моите са чак на 05.12, в предпоследния за НЕГ ден, има време Simple Smile

# 454
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Неприятно е да си най-накрая. Приятелите минават и вече са фрий, а ти  си още в очакване. Но пък можеш да получиш информация за изпитващите - поведение, предразположеност към изпитваните и т.н. Успех!

# 455
  • Мнения: 1 715
Не е лошо изпитът да ти е по към края. По мое време (преди 9г) аз бях от последните дни и вече знаехме всички опции за блазета - не знам форматът дали не се е изменил от тогава. Усрех на всички ❄❄❄

# 456
  • София
  • Мнения: 18 028
Моите хич не се оплакват от това, че са към края. Блесхени едва ли ще следяат какви се падат, понеже те са стотици. Но поне имат време на спокойствие през оставащите дни да си прочетат отново папката. Simple Smile

# 457
  • Мнения: 2 076
е, за сметка на това пък моят е първи в първия ден Grinning не че щеше да използва времето за доподготвяне, така че каквото-такова Simple Smile

# 458
  • София
  • Мнения: 3 610
Успех на децата! Не се съмнявам, че ще се справят чудесно.

# 459
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Моите хич не се оплакват от това, че са към края. Блесхени едва ли ще следяат какви се падат, понеже те са стотици. Но поне имат време на спокойствие през оставащите дни да си прочетат отново папката. Simple Smile

Моят твърди, че папката му е у изпитващите. Да не споменавам, че не започнал да прави таблото, или каквото там му казват.

# 460
  • София
  • Мнения: 18 028
Така де, правилно твърди..Папките са в проверителите на хартиен носител, четат си ги учениците вкъщи на компютъра..Моите са готоеи с плакатите, но не виждам иначе да кипи ентусиазъм за четенето..

# 461
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Те,децата, са сигурни в знанията си...защо да преговарят.
Желая им късмет,защото съм сигурна,че са се подготвили добре,но нека им се падне желаното,да си паснат с изпитващите и т.н.
А вие ,скъпи мами , да се похвалите/т.е.нз кога излизат резултатите/.

# 462
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Русалке, успех на девойките ти днес! Успех и на останалите деца!
И да приключват тези изпити, че нашите  вече доста часове НЕ изпуснаха и май директно на класното щели да се видят с учителката.

# 463
  • България
  • Мнения: 2 164
Успех на дванадесетокласниците!

# 464
  • София
  • Мнения: 18 028
Мерси Simple Smile
Галимар, защо пък чак толкова са пропуснали, изпитите  (устните )са само в 4 дни, едва ли във всеки от тях имате немски?

Общи условия

Активация на акаунт