растеж на зъби,рев, неспокоен сън? Помощ?

  • 17 460
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 260
Chamomila 15ch ili 30 ch
може да се дава и през 30 мин ако трябва
аз лично и давам гранулките разтворени в 2 сс спринцовка,като на кученце в ъгъла на устата
супер е
е пак пла4е и нервничи ,но тя си е по принцип по нервно бебе

# 31
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Mamica
пиша с една ръка ...
имаме 2 зъба, но други никнат май
за вените не бях сериозна , но наистина се нервя
няма сън нощем еййй
по 20 пъти се буди и пищи като заклан
мажа с дентонекс (май така се казваше)
е няма ли лекарство за пиене...знам ли
б** м****

вие сте добре Ники през 20 мин се буди реве,пищи,почва едно мятане удряне 3 пъти по силно пищене
е незнам оправия няма и зъби няма  newsm45

# 32
  • Мнения: 1 437
Цитат на: Mamica
Моля кажете има ли някакво лекарство? Нощем реве. Дъвче завивките, нервничи, а ние откачаме и се караме с тате. #Bad Talk
Да си режа вените или има лек?

Едва ли ще те успокоя , но не сте само вие така Simple Smile  На малкия му никнат кучешките зъби  и при нас е същото #Silly

# 33
  • Мнения: 196
И аз чеша с пръсти мястото, а имам и един масажор за венци - като напръстник накрая с малка гумена четчица - за сега това го успокоява и му помага. За после мисля да мажа с нещо Sad

# 34
  • Мнения: 455
Zdraveite, mili mami.  Stuck Out Tongue Mai triabva da se vaorajim s mnogo tarpenie. I pri nas e sahtata tragedia, rev do boga, pisaci i kriasaci, a zabi niama. Maja s Dentinox N i slagam v ustata biberona-zalagalka, gela go uspokoiava, no ne za dalgo. Hubavoto e, che pone se unasia dokato smuche i zaspiva za izvestno vreme. Posle pak. I kato cheta ot vas mai taka shte e dokato izliazat i kucheshki i katnici.

# 35
  • Мнения: 4 176
Еми да кажа аз какво открих.
От няколко дена като писне и аз го взимам в нашето легло. Добре че е широко 220. Слагам го м/у нас и заклащам в тъмното и моментално млъква. После цяла нощ не се обажда или ако случайно се  обади аз пак повтарям номера със заклащането Simple Smile
Е, това е момичета. Изобщо не съм привърженик на това децата да спят с родителите, но пред двете злини избирам тази.
В темата на БУ бях писала против това, но изглежда всяко обстоятелство си има и своите изключения.

Сестра ми и нейният син спят заедно, а той е вече на 8 почти. Зетя Simple Smile спи в детската САМ:) УЖАС.
Една съседка пък казва че е спала с дъщеря си до 5 годишна възраст,а малката сега сама си ляга в стаята ( дано и ние така един ден) Wink

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Еее, МАмица, аз мисля моята към 2-3 да я пробвам сама, за всичко си има време. 8 вече е много...на 18 ще почне да ми води и нейните гаджета в леглото, вече е прекалено Wink

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 277
Цитат на: Mamica
Еми да кажа аз какво открих.
От няколко дена като писне и аз го взимам в нашето легло. Добре че е широко 220. Слагам го м/у нас и заклащам в тъмното и моментално млъква. После цяла нощ не се обажда или ако случайно се  обади аз пак повтарям номера със заклащането Simple Smile
Е, това е момичета. Изобщо не съм привърженик на това децата да спят с родителите, но пред двете злини избирам тази.
В темата на БУ бях писала против това, но изглежда всяко обстоятелство си има и своите изключения.

Сестра ми и нейният син спят заедно, а той е вече на 8 почти. Зетя Simple Smile спи в детската САМ:) УЖАС.
Една съседка пък казва че е спала с дъщеря си до 5 годишна възраст,а малката сега сама си ляга в стаята ( дано и ние така един ден) Wink


Какво съвппадение Grinning , аз също прилагам тази "тактика" от няколко дена, защото положението е нетърпимо, а между нас на същто толкова голямата спалня Grinning  спи непробудно.
Не мога да стоя над креватчето му, защото ми се спи ужасно, ходя на работа и съм изтощена, затова като се събуди към 1,2 часа гуш гуш при мама и тати, но се безпокоя да не стане навик Sad

# 38
  • Мнения: 1 680
Аз пък съм от ония майки, който боготворят синовете си (сигурно ще бъда много дразнеща свеки един ден) и обожавам да го усещам до мен през нощта и да се опиянявам от аромата му. Направо ми е супер като го гушна.
Та той започна така да спи с нас на спалнята откакто тръгна на ясла. В началото беше стресиран и за да го успокоим го взехме при нас и то каква стана. И на таткото му харесва.

# 39
  • Мнения: 272
и ние сме в това положение. Буди се понякога през половин час. Ходя, понякога му давам бибероната и заспива пак, понякога пие водичка, понякога го гушвам да се успокои. А понякога си реве от глад и към 2.00ч. се храним. Тази сутрин например от 3.00ч. до сутринта на всеки 30 мин. съм ставала. И аз се замислям за варианта да го взема при нас, но не ми се иска да свиква с това. Имам позната детето и спеше при тях до 2 годишна възраст, и гонеше таткото в хола на дивана. Simple Smile
Незнам. Не го мажа с нищо, не го и масажирам/венците де/.
Знам че просто някой ден всичко това ще отмине!
А до тогава -здрави нерви!!!  Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: sunny_
Незнам. Не го мажа с нищо, не го и масажирам/венците де/.
Знам че просто някой ден всичко това ще отмине!
А до тогава -здрави нерви!!!  Simple Smile


Абе ти си знаеш.... Наистина, ще отмине някой ден, ама защо да страда детето? Наистина, краткотраен е ефектът от разните гелчета, но като гледам Иво как омеква в ръцете ми след като съм го мазнала и става един такъв кротичък и как се гушка-явно изпитва голямо облекчение.

# 41
  • Мнения: 768
Има едно лекарство което се дава при растеж на зьбките когато детето много го боли-Нурофен за бебета.
По принцип се смята за най-безопасното лекарство.

# 42
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Mamica
Еми да кажа аз какво открих.
От няколко дена като писне и аз го взимам в нашето легло. Добре че е широко 220. Слагам го м/у нас и заклащам в тъмното и моментално млъква. После цяла нощ не се обажда или ако случайно се  обади аз пак повтарям номера със заклащането Simple Smile
Е, това е момичета. Изобщо не съм привърженик на това децата да спят с родителите, но пред двете злини избирам тази.
В темата на БУ бях писала против това, но изглежда всяко обстоятелство си има и своите изключения. ...

Ама при вас това зъбче не проби ли?
Колкото за спането при мама и тати и ние го прилагаме, отскоро. Само че сме на персон и половина и става супер тясно, особено като най-малкият член от семейството почне да се пери и върти  Thinking . И тъй като преди се приспивахме на ръце, дори и нощем като се събудеше, което пък беше ужасно изтощително, теснотията в случая е за предпочитане  Wink ... Дано да е временно  Praynig ...

# 43
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: svetlaa
Аз пък съм от ония майки, който боготворят синовете си ..............

и обожавам да го усещам до мен през нощта и да се опиянявам от аромата му.[/size]



 #Shocked Моля? Я пак? #Shocked

Цитат на: svetlaa
И на таткото му харесва.



 #Shocked ъ-ъ-ъ кое му харесва на таткото #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт