След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 67

  • 66 314
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14 475


     Добро  Чучулиги Hug Hug Hug

МИМИ Heart Eyes ,да това е романа първа част в която историята е  за малкия и по-голям Осман.Това ще са според мен и сериите  до появата на Бурак през пролетта.



       С това видео няма как да сбъркам Embarassed


         



  Приятен ден и седмица момичета bouquet

# 571
  • Мнения: 3 153

                    Добро утро, момичета!  smile3525

            Хубава нова седмица на всички!  Hug И повече новини от нашите красавци, не само измислени.  Rolling Eyes

                   

              Ето и статиите от днес... Все пак накрая са написали, че може и да не са верни на 100%.  Joy Joy Joy
                 

                 

            Сега пък, според статията на ФЕ и на бебето им пречел мобилния телефон.  ooooh! ooooh! ooooh!
                 

             А тук доколкото разбирам му обзавеждат стая и в Германия.  newsm78 Ако бъркам, поправете ме.

                       Приятен и успешен ден!  Hug

               

# 572
  • Мнения: 14 475
    Здравейте Hug Hug Hug

  МИМИ Heart Eyes,каквото и да  пишат , каквото и да си измислят ,зная едно.
-Бурак и Фахрие не правят нищо случайно и не обмислено!
Затова не се притеснавам и  впечатлявам  от писаниците.Не гледам вече текста ,а само снимките на двамата.

   И още  по клюката от деня Wink Wink Wink Майсе вижда детска стая за момченце bouquet


                    

    Зная , че всички папараци  и пишурковци Wink чакат  горещи новини около тях и като няма ,защото не им дават повид си измислят щуротии Laughing Laughing Laughing а работещите с нея и се възхищават.Вижте само лицето на оператора/

                    

           Прекрасната Селви и невероятния Енгин и част от персонажа в ОК

                      

                      

                      


        
              

              



                

Последна редакция: пн, 12 ное 2018, 18:10 от sebilMM

# 573
  • Мнения: 2 503
Здравейте! Hug

Мими Hug
Ама колажа , който си ни споделила от Сара , е уникален. Много,много ми хареса. Heart

Себи Hug
Благодаря ви и на двете за всичко споделено.

Надявам се новите снимки от Котон да излезнат по- скоро.  Heart



Хубава вечер!

# 574
  • Мнения: 14 475

                   Добро утро Heart Eyes bouquet

                 МИМИ Heart EyesИри Heart Eyes прекрасна и отговорна  е Фахрие и като жена очакваща първото си дете.
Ето и обяснението за мобилните телефони.

           Фахрие Эвджен, заботясь о здоровье будущего сына, носит с собой устройство, которое снижает радиацию, а также она ограничила количество телефонных разговоров.
           На този превод ВЯРВАМ!

                  


      И в Испания и Пакистан  зрителите са се насладили  на  ОК с Фахрие и Енгин.
                
                  Por favor @antena3com traedla ya a España estamos deseando verla otros países la estan estrenando queremos ser el siguiente petición para que la emitais y disfrutar de estos dos grandes como #EnginAkyürek #FahriyeEvcen  difundir este tweet para hacer fuerza #ölenekadar 🙏🙏👍💞


                        

                          


         Приятен и спокоен ден на вас и бъдещата майка Hug bouquet

        

# 575
  • Мнения: 3 153

                  Здравейте, дами!  smile3525

           Всичко най-добро за бебето, СЕБИ. Сега е моментът да се пази.  newsm10

               

           Още от статията на английски...

                 

                 

              С нетърпение очаквам новата реклама и снимки на КОТОН с ФЕ.  Hug

                     


              Някой си е поиграл да преброи милионите лайкове на снимките на Бурак със съпругата си. Обичани са не само в Турция.  Heart Eyes И най-важното, че тези милиони лайкове са събрани за всяко фото за по-малко от 24 часа.  Hug

                 

                 

                 

                           Прекрасен ден!  bouquet

# 576
  • Мнения: 14 475
   Да МИМИ Heart Eyes, на това аз казвам ,че е отговорност към поколението което създаваш, а не каприз , както искат да го изкарат някои.

      Зная ,че и двамата са родени да са  и ще бъдат прекрасни родители.Дай Боже всичко по време на бременността  на Фе да е  нормално Praynig Praynig
                    

                                        Новичко от Бу Laughing

             Озчивиты находятся на родине Эфочки в Германии!!! М ы уже встречались с ними на этой дорожке...👌😍❤
10 minutes ago


                      

   Там при мама  Фе ще е много щастлива и обзаведе и там момчешка стая Laughing Laughing Laughing


               И едно ново фото от старо събитие.


                          
   Представяте ли си , след раждането на момченцето и Фе да се включи в сериала "Осман Гази" през лятото .
                            

                        

 
                  

                  

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 07:58 от sebilMM

# 577
  • Мнения: 3 153

                    Добро утро!  Hug

               

          ФЕ кога успя със снимките, че заминаха и за Германия.  ooooh! ooooh! ooooh! Това момиче няма спиране, постоянно е в движение. Няма време да надебелее, както му се полага.  Joy Joy Joy Значи Буфчетата са на гости на другата рода. Забелязала съм, че горе долу по това време на годината винаги ходят там.  Thinking

                 

              Остава да чакаме някой местен фен да ги забележи някъде и да изиграе ролята на папарак.  Joy Joy Joy

                  СЕБИ, за последната ти снимка-колаж, великолепни мечти, но засега неосъществими.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ама никой не ни пречи да мечтаем и да се надяваме само на прекрасни моменти с нашите птиченца.  Heart Eyes

                        Хубав ден!  Hug

# 578
  • Мнения: 2 503
Привет, момичета! 🤗

Много ви благодаря за всичко споделено! 💐💐💐

Ама много ми хареса какво е казала Мими 🤗 - Фе кога успя да снима за Котон , та и заминаха за Германия. Много ме кефят двамата. А дано да видим и снимла скоро. 😊

Себи 🤗
Хрумването ти би било прекрасно , ако се случи наистина. Много хубаво ще е да участват отново в един и същи проект. 😊🙏

Хубав ден на Вас! 🤗

# 579
  • Мнения: 14 475
     

           


Здравейте   Буфолинки: Kissing Heart Kissing Heart

    МИМИ Heart EyesИри Heart Eyes


      Сега вече Бурак ми изглежда спокоен, по  младежки отпуснат и усмихнат.Знае , че ще става баща и то на син.Не , че щеше да е зле ако е мимиче, но за първо дете  някак  мъжете се радват много.

      Вчера Фе му е правила снимката докато са  се разхождали ,а днес вече не са сами.Само дето не мога да се сетя кой е този мъж до Бу.

    

    


    

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 17:52 от sebilMM

# 580
  • Мнения: 1 042
     

           


Здравейте   Буфолинки: Kissing Heart Kissing Heart

    МИМИ Heart EyesИри Heart Eyes


      Сега вече Бурак ми изглежда спокоен, по  младежки отпуснат и усмихнат.Знае , че ще става баща и то на син.Не , че щеше да е зле ако е мимиче, но за първо дете  някак  мъжете се радват много.

      Вчера Фе му е правила снимката докато са  се разхождали ,а днес вече не са сами.Само дето не мога да се сетя кой е този мъж до Бу.

    

    


    
По нашенски баджанак, мъж на сестрата на Фахрието

# 581
  • Мнения: 3 153
         СЕБИ, докторите препоръчват едно чайче от гинкобилоба...  Joy Joy Joy За добра памет, не за друго. Joy Joy Joy

              

            Това е баджанакът на Бурак. Съпругът на втората сестра на ФЕ. Не се ли сещаш, че на годежа двамата с Бу биха тъпаните, когато пристигнаха на моминското парти. Когато са в Германия винаги са заедно. Май с него най си допадат.  Thinking

            Този път нашите са си сменили ролите. ФЕ го играе фотограф, а Бурак- моделът. Обаче нашето момиче не се справя много добре с фотоапарата.  Rolling Eyes Нали е свикнала винаги да е пред обектива..

              

            Сигурна съм, че бебето ако е момче наистина както писаха, Бурак ще лети от щастие. Няма нищо по-хубаво за един баща да му се роди син, който ще носи неговото име и ще продължи рода.  Hug

# 582
  • Мнения: 2 503
Дружки. Hug

Много сме наблюдателни - Фе май наистина е фотографът.
И аз в инстаграм четох , че това е мъжът на една от сестрите на Фе.

Нади Hug , добро включване.

Себи Heart Eyes

Мими Heart Eyes
Съгласна съм - за един баща няма по- голяма радост от мъжка рожба. Но пък лично мен ме разтапя гледката " баща и дъщеря". Ние сме две момичета и имаме много силна връзка с баща ни. Heart

Надявам се да видим и ФЕ , макар да е само селфи. Hands Pray


Все забравям да кажа , че косата на Бу е ... по- хубава от моята! Grinning Вече почна да ми харесва и с тази визия , но късата коса ми е любима. Heart Eyes

Уникааааааааален! Heart Eyes


Спокойна вечер!

# 583
  • Мнения: 1 042
Дружки. Hug

Много сме наблюдателни - Фе май наистина е фотографът.
И аз в инстаграм четох , че това е мъжът на една от сестрите на Фе.

Нади Hug , добро включване.

Себи Heart Eyes

Мими Heart Eyes
Съгласна съм - за един баща няма по- голяма радост от мъжка рожба. Но пък лично мен ме разтапя гледката " баща и дъщеря". Ние сме две момичета и имаме много силна връзка с баща ни. Heart

Надявам се да видим и ФЕ , макар да е само селфи. Hands Pray


Все забравям да кажа , че косата на Бу е ... по- хубава от моята! Grinning Вече почна да ми харесва и с тази визия , но късата коса ми е любима. Heart Eyes

Уникааааааааален! Heart Eyes


Спокойна вечер!
благодаря ти Ирини

# 584
  • Мнения: 14 475

    МИМИ Heart Eyes аз редовно си пия гинкото, ама май няма полза Laughing

Днес не съм много в темата ,минавам на бързо , за малко ,и не много концентрирана.Ама нали си имаме млади момичета  Ири Heart Eyes и помощ от приятел Наде bouquet обазът на баджанака  е ясен. Wink
                И аз имам две вече големи дъщери много силно  превързани към баща си  още от много малки, та да се надяваме второто да е момиченце.


               Е, с телефон ,но беше отдавна Wink Laughing
                           

                         



 

Общи условия

Активация на акаунт