Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 734
  • 749
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 213
Благодаря много, имах 10 фоликула, извадиха 7 яйцеклетки. Пих сега ношпа, ще вечерям яйца и сирене, нещо леко и което не подува. Надявам се утре да съм по добре. Да и мен ми нямаше нищо и следобед като поспах ме заболя и имам доста подуване. Според мен са много фоликули това, но пък вие казвате не са. На мен още от преди два дни ми е некомфортно на яйчниците усещах че има нещо, просто са ми по чувствителни тези органи. Например винаги като ми е студено и ми настигнат картата ме боли корема и ми се подува. Надявам се да ми се размине, други симптоми нямам, но ако и утре ми е така ще звънна да питам в болницата.

# 571
  • Мнения: 1 327
Мила ще мине .Утре ще си по-добре.Аз бях с 20 я   Sad Sad .Имаше болка 1-2 дена .Нормално е ,все пак яйчниците са дупкани така да се каже .

# 572
  • Мнения: 213
Мила ще мине .Утре ще си по-добре.Аз бях с 20 я   Sad Sad .Имаше болка 1-2 дена .Нормално е ,все пак яйчниците са дупкани така да се каже .

Благодаря ти много Hug

# 573
  • Мнения: 71
Здравейте от мен!
В момента сме в подготвителен етап преди стимулация и днес излязоха резултати от хормоналните ми изследвания.
Резултат на пролактин - 852.70   mIU/l   при норма 125.00 - 635.00.
Възможно ли е това да се дължи на Примолут Нор, който взимам от 4 дена.
Какво се предприема в такава ситуация и възможно ли е да се наложи отлагане на стимулацията?
Благодаря предварително!

# 574
  • Мнения: 4 005
Нормално е да има болки.Аз при първата стимулация имах само 3Я и доста ме болеше коремът.След пункцията пих Аулин.Интересното е,че при втората стимулация бях с над 10Ф,извадени 8Я,а нямах никакви болки,чак странно ми беше.Имах и леко кървене.Нормални са тези неща.За ден два минава. Wink

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Прочетох по горе за някакъв пакет на лаборатория Рамус. Моят съвет е за хормони да избягвате тези лаборатории. Бодимед е най-добрия вариант.

# 576
  • София
  • Мнения: 1 358
Аз ходих сутринта и пуснах витамините.
varki - сега ме озадачи...

# 577
  • Мнения: 4 097
За изследвания, лично аз ви препоръчвам, сама Бодимед или Цибалаб.

За тези, чиито стимулация са минали и имат хипер, може да пиете млечен протеин. Също и при подготовка за такава, помага.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 358
На мен след пункцията ми вляха 3 банки с нещо (не разбрах какво) + 3 пъти на ден протеин, пилешки бульон + 3 литра вода - това ми препоръча лекаря.

# 579
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аз нямах проблеми и болки след пункцията.Бяха ми казали  при нужда до пия но шпа но не се наложи много добре се чувствах.При мен бяха 10 яйцеклетки.  Също така пиех и много вода около 2-2.5л.

# 580
  • Мнения: 404
Aз също нямах проблеми, извадиха ми 20 яйцеклетки,полежах в клиниката и това беше. Нито кръв, нито болки. Казаха ми само да не вдигам  тежко и да ям млечни продукти.

# 581
  • София
  • Мнения: 1 358
Момичета, излязоха резултатите от витамините:


Май самоназначеното пиене на неофолика мета е дало резултат, обаче другите са... предвид тези и другите изследвания ще ходя утре пак при док. Да видим сега какво ще каже за неуспеха миналия месец.

# 582
  • София
  • Мнения: 7 484
И Д и Б12 са ти ниски, трябва да ги докараш до горната граница и да ги задържиш там.

# 583
  • Мнения: 28
Здравейте момичета, ние миналата година Септември започнахме лечението . Първо взимах хапчета за регулиране на цикъла, след това една седмица бях на инжекции . Взеха ми 27 яйцеклетки от които 22 бяха оплодени и накрая получихме 15 ембриона 😦🤭.. получих и хиперстимулация на яйчниците.
първя трансфер беше успешен забременях макар всичките болки , подувания на стомаха .. но не продължи повече от 5 г.с , беше много тежко ... оказа се че е извън маточна бременност защотото нищо не се виждаше на ехографа. След това чакахме 3 месеца и започнахме на ново но без почти никакви лекарства само по една инжекция след трнсфер и така още два неуспешни опита... сега  на 31/08 още един трансфер пак само едно ембрио.
Надявам се в момента ембриончето да е в мен да се е закрепило , на 10/09 ми предстои кръвен тест , силно се ндявам да е ++++  .. желая на всички да им се сбъдне тази мечта ♥♥♥

# 584
  • Мнения: X
Дано този път да ти е успешен, Елица! Аз сега август направих първо ин-витро и утре ми е теста. Малко ме е страх..

Общи условия

Активация на акаунт