Спам тема (поредната) 16.07. - 22.07.2018

  • 11 961
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 15 619
        smile3532  

Ако се прекръстиш на Кукундрела 13, никой няма да заподозре и можеш.

# 151
  • Мнения: 10 686
Ша замоля най-куртурно дан са натискате да го целувате на Лан-а, оти мое земе се превъзбуди и да стане опасно ! Лан-а ся се е кротнал в ъгълчето и други поблеми са му налазили кратуната и не му е много много да му правят либоФ и да се опитват да го обгрижват. Даже и желанието на едрогърдеста мадама да си открадне целувка от него може да доведе но прогонване на последната с дръжката на мИтлата. Черпя по ино кайве и отивам пак у ъгъла, че ми ври кратуната.

# 152
  • Мнения: 1 297
Прави разлика между целуване и цункане, Лане.

Цеца каза "Трипач 13" най-дубре smile3532.

# 153
  • Мнения: 15 619
Абе, ако тръгнеш като Кукундрела из форума, ще те гледат с респект.


Цункането е ефирен полъх на вятъра, целуването е продължително задушаване с обилно слюноотделяне.

Grinning   Ся, Лане, ти на плажа ли си или на плантацията, а?

# 154
  • Мнения: 1 297
Риспект се пише hahaha.

# 155
  • Мнения: 15 619
Жива да не бях!
Ча`ай да падна артистично!       smile3544

# 156
  • Мнения: 10 686
В горния десен ъгъл на тръстиковата плантация съм географски и на ръба на изкрейзването - психически. Някой хора нямат угодия, по-точно не знаят какво искат ! Както и да е. Няма да споменавам степенуването на приоритети, защото хептен побеснявам и по косата ми почват на минават огньове на св. Елм.За капак не ще да завали. Нинам ... 

# 157
  • Мнения: 1 121
Жабата: - Целуни ме, целуни ме, ще се превърна в прекрасна принцеса и ще направя за теб всичко, което поискаш.
Програмиста: - А, не, по ме кефи говоряща жаба.

=================
Реципрочния
===============

Стрелата на принцесата паднала в блато до голям крастав жабок. Какво пък, той нали всъщност е принц? Целунала го веднъж - нищо. Втори, трети път - нищо. Жабока проговорил:
Моме, ше знаеш много съм омагьосан, само с целувки нема да стане работата...

# 158
  • Мнения: 1 297
Цункане, требе, и то яко, продължил жабокът  smile3532.

# 159
  • Мнения: 9 569
Банда, здрасти! Simple Smile Идвам да кажа, че Янчето пече кълки по плажовете и няма да може да пусне утре новата  тема. Някой да се заеме, че тя е заета да бохемства Laughing
Гугълче, ти бяга ли днес? Гледах в новините репортаж за Витоша и се сетих за теб Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 6 957
Банда, здрасти! Simple Smile Идвам да кажа, че Янчето пече кълки по плажовете и няма да може да пусне утре новата  тема. Някой да се заеме, че тя е заета да бохемства Laughing
Гугълче, ти бяга ли днес? Гледах в новините репортаж за Витоша и се сетих за теб Heart Eyes
На Самър феста ли? Не, аз бягах на едно друго вчера (станах трета). Самър феста го бягах 2016 и трасето е много приятно. Simple SmileSimple Smile Днес си побягах лекичко из Витоша по-късно.

# 161
  • Мнения: 9 569
Банда, здрасти! Simple Smile Идвам да кажа, че Янчето пече кълки по плажовете и няма да може да пусне утре новата  тема. Някой да се заеме, че тя е заета да бохемства Laughing
Гугълче, ти бяга ли днес? Гледах в новините репортаж за Витоша и се сетих за теб Heart Eyes
На Самър феста ли? Не, аз бягах на едно друго вчера (станах трета). Самър феста го бягах 2016 и трасето е много приятно. Simple SmileSimple Smile Днес си побягах лекичко из Витоша по-късно.
Браво!
Оглеждах се даже да те видя, не че знам как изглеждаш ама Joy

# 162
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз ще пусна новата тема в полунощ, когато каляската става на тиква Joy

# 163
  • Мнения: 15 619
Да не си изгубиш пътъците, че навън ще е кално. Grinning

Ха, Гугълче, аз също се сетих за тебе. Викам си, тука Гугъл бяга. Joy

# 164
  • Мнения: 1 297
Пепеляши, дан пропуснеш коктейла. Дрес кода къв е.

Общи условия

Активация на акаунт