Спам тема (поредната) 16.07. - 22.07.2018

  • 11 918
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Значи моят дрес код от 1 седмица е по хирургични ръкавици...както искайте си ме представяйте...хахаха Stuck Out Tongue Winking Eye

# 166
  • Мнения: 1 297
Значи моят дрес код от 1 седмица е по хирургични ръкавици...както искайте си ме представяйте...хахаха Stuck Out Tongue Winking Eye
Перли на вратлето и смазващ парфюм. Друго не е необходимо. За теб де. За мен не знам как бих изглеждал, с хирургични ръкавици, но от сините. С черен дантелен чорап-фишу, на врата вързан. Пурата в устата е ясна. Чудя се за патладжаните, с тях какво да правя,  hahaha. Ще заложа на контраста.

# 167
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Значи моят дрес код от 1 седмица е по хирургични ръкавици...както искайте си ме представяйте...хахаха Stuck Out Tongue Winking Eye
Перли на вратлето и смазващ парфюм. Друго не е необходимо. За теб де. За мен не знам как бих изглеждал, с хирургични ръкавици, но от сините. С черен дантелен чорап-фишу, на врата вързан. Пурата в устата е ясна. Чудя се за патладжаните, с тях какво да правя,  hahaha. Ще заложа на контраста.
Ееее, ти се оуя...По-уекичко го казвай уе:joy:

Баш са ми сини ръкавиците. Цяла кутия. А сега си престави как им опъвам ластика и се чува онзи гаден звук, който мъжете запомянт завинаги след преглед при проктолога Joy

# 168
  • Мнения: 1 297
Тук няма хора с проктологични патологии, нали.

# 169
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Тук няма хора с проктологични патологии, нали.
Разбира се, тук сме само бели и добри с далеч по-прозаични фетиши Stuck Out Tongue Winking Eye

# 170
  • Мнения: 1 297
Тук няма хора с проктологични патологии, нали.
Разбира се, тук сме само бели и добри с далеч по-прозаични фетиши Stuck Out Tongue Winking Eye
Белото е в седмокласната. Тук сме на пури, патладжанни и тантелени чорапи. И защо реши, че фетишът е прозаичен.

# 171
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Моят е прозаичен. Падам си по котенца...
Скрит текст:
и кученца Joy

# 172
  • Мнения: 1 297
Моят е прозаичен. Падам си по котенца...
Скрит текст:
и кученца Joy
Ти пък, кученца. Каква порода искаш да поръчам да ти одерат, за вратлето. Фишу от одран бълхарник не ми е прозаично, нито романтично.

# 173
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Ти пък, кученца. Каква порода искаш да поръчам да ти одерат, за вратлето. Фишу от одран бълхарник не ми е прозаично, нито романтично.
Аз да не съм Круела Девилл?! Rolling Eyes Аз си се кича с живи бълхарници, споко.

# 174
  • Мнения: 1 297
Успех с киченето. smile3532

# 175
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
То ми се получава свише. Ония горе само ме дебне къде вървя и да ми спусне коте/куче в беда. Наиш ли как се окичвам после...направо цялата се овъртолвам. Rolling Eyes Чак от стрес цикълът ми дойде 1 седмица по-рано...да го еВа.

# 176
  • Мнения: 1 297
То ми се получава свише. Ония горе само ме дебне къде вървя и да ми спусне коте/куче в беда. Наиш ли как се окичвам после...направо цялата се овъртолвам. Rolling Eyes Чак от стрес цикълът ми дойде 1 седмица по-рано...да го еВа.
На фаза си, ясно.

# 177
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Скрит текст:
Моят е прозаичен. Падам си по котенца...
Скрит текст:
и кученца Joy
Ти пък, кученца. Каква порода искаш да поръчам да ти одерат, за вратлето. Фишу от одран бълхарник не ми е прозаично, нито романтично.

ха ха

днес седя си а НДК и лоча биричка след байкутра и до мен сяда една двойка с куче, голдън ретривър - двойката е класическа грозен и дебел батка, явно с кинти и младо пиче ... та се усетих колко съм удъртел ... не му завидях за пичето ами за кучето Simple Smile



# 178
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Хайде с лежерна стъпка към новата тема http://old.bg-mamma.com/?topic=1051641.new#new

Общи условия

Активация на акаунт