Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • София
Някой да има впечатления от отделението по Рехабилитацията и физиотерапия.. По-точно от физиотерапия на синуси се интересувам, че един ужасен синузит ме мъчи.

# 16
Здравейте, някой има ли впечатления от др. Топов (офтамолог)?

# 17
  • София

Била съм при него на преглед преди доста години. Не останах впечатлена, но сега може да е друго.

# 18
Буена,
Успех и чакам отзиви от новия етаж Simple Smile

# 19
  • София
Buena, сподели моля те впечатленията си от Колева...Simple Smile

# 20
Бибиян, в последните страници на миналата теми има доста отзиви за Колева Wink

# 21
Здравейте, мами. Леко се обърках. Ще раждам планирано секцио. Колко нощувки е престоя в болницата (ако всичко е наред с мама и бебе).  5 нощи с или без нощувката преди седкциото. Или се броят в дни а не в нощи?

# 22

Била съм при него на преглед преди доста години. Не останах впечатлена, но сега може да е друго.
Мерси, имам записан час, но май се настроих леко отрицателно...No Mouth

# 23
  • Макондо
Топов е добър лекар, не се настройвате предварително.

# 24
6 дни са и 5 нощувки. Влизаш с една нощувка преди секциото, т.е. от предния ден спиш там.
Здравейте, мами. Леко се обърках. Ще раждам планирано секцио. Колко нощувки е престоя в болницата (ако всичко е наред с мама и бебе).  5 нощи с или без нощувката преди седкциото. Или се броят в дни а не в нощи?

# 25
Здравейте! Имам записан час при Д-р Нашар в Токуда. Цената е 55 лв. Не работи по Здравна каса. Някой може ли да ми каже какво включва прегледа? Ехограф? От централния телефон за записване не можаха да ми кажат точно, а от локалната регистратура не вдигат и те прехвърля непрекъснато към централния номер. Благодаря!

# 26
Ако е както преди, нищо не включва, само труда на доктора един вид. Всичко останало ехограф, цитонмазка, микробиология и т.н. се доплаща.

# 27
Здравейте!
Ще ходя в четвъртък в клиниката, при д-р Шефкетова. И аз се свързах трудно по телефона.
Прегледът струва 55лв, но не знам дали трябва да доплащам нещо после. Ще пиша допълнително.
Някой има ли представа, дали тази клиника работи с фонда, ако се наложи инвитро?
Не намерих подобна информация.
Благодаря Ви.

# 28
Мисля, че още не работят с фонда. Потърси има тема тук във форума за инвитро клиниката им, можеш да си зададеш въпроса там.

# 29
  • Макондо
Май Токуда имат собствен център за асистирана репродукция, който се различава от Виена Ин витро клиниката, за която има тема.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт