Пудра или фон дьо тен предпочитате?

  • 5 380
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 661
Според мен не е важен цвета на кожата, а това дали тя е суха или мазна. В зависимост от това се предпочита едното или другото. Моята кожа е по- матова примерно, но е смесен тип и определено предпочитам пудрата, тъй като с фон дьо тен я усещам по- мазна.Докато пудрата придава матов завършек на лицето и то не лъщи.

# 31
  • Мнения: 35 951
за мен са 2 различни неща и не са заменими едно с друго
ползвам и двете

# 32
  • в стаята
  • Мнения: 469
И двете! Grinning То едно без друго не става според мен Peace

# 33
  • Мнения: 7 186
ФДТ и перли.

# 34
  • Мнения: 4 473
Само ФДТ ползвам, но мисля да пробвам и с пудра Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 2 241
Фон дьо тен + перли (лятото - бронзови, сега още от другите). Имам и една пудра на прах, която много рядко използвам, обикновено като се гримирам за по-специален случай, когато гримът трябва да държи по-дълго.

# 36
  • Мнения: 1 616
Пудра!

# 37
  • Мнения: 111
Ползвам само фдт на Max Factor или на L'oreal и съм много доволна и от двата newsm10пудрата нещо не ми понася с нея се чувствам като с маска Confused

# 38
  • Мнения: 231
Ползвам само фдт. Flutter Кожата ми е суха и на места се лющи, което пудрата, поне според мен, подчертава. Confused Слагам си прахообразна блестяща пудра само на някои места - предимно върху ружа.

# 39
  • Мнения: 3 248
ФДТ! Peace Рядко си слагам и от пудрата със светлоотразяващи се частички, но тя е безцветна...в смисъл цвета й се адаптира към кожата на лицето!

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Винаги крем + ФДТ.
Пудра само лятото или за тежки случай - върху ФДТ.
Въпреки, че е прахообразна и много дискретна никога направо върху крема.

# 41
  • Мнения: 723
Според мен не е важен цвета на кожата, а това дали тя е суха или мазна. В зависимост от това се предпочита едното или другото. Моята кожа е по- матова примерно, но е смесен тип и определено предпочитам пудрата, тъй като с фон дьо тен я усещам по- мазна.Докато пудрата придава матов завършек на лицето и то не лъщи.

 thumbsup И моята кожа е такава, и аз предпочитам пудра, но ползвам само зимата. Лятото не ползвам нищо. 

# 42
# 43
  • Мнения: 5 393
Фон дьо тен.

# 44
  • Мнения: 5 539
Преди ползвах само пудра. Откакто открих фондьотените обаче, пудрата ми така си и стои.
А за специални случаи слагам и двете, тогава кожата става пИрфектна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт