На 08.06 ми е развода!

  • 1 900
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Здравейте,отдавна не съм писала.Е,ето ме.На 08.06 ми е първото дело за развода-ето,че стана факт,няма връщане назад.Ще удовлетворя желанието на съпруга си да се разведем.
Моля за съвет от миналите по този път-развеждаме се по взаимно съгласие.Аз дори незнам къде ме викат и къде да отида?Къде се намира тази бракоразводна комисия?Как протичат нещата?

# 1
  • Мнения: 215
Здравейте,отдавна не съм писала.Е,ето ме.На 08.06 ми е първото дело за развода-ето,че стана факт,няма връщане назад.Ще удовлетворя желанието на съпруга си да се разведем.
Моля за съвет от миналите по този път-развеждаме се по взаимно съгласие.Аз дори незнам къде ме викат и къде да отида?Къде се намира тази бракоразводна комисия?Как протичат нещата?

В призовката не пише ли къде да се явиш?  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
anidimova, дори и да се развеждате по взаимно съгласие те съветвам да си наемеш отделен адвокат, който да се грижи за твоите и на детето ти интереси.

Брачна колегия се намира в Бъкстоун, на бул. "Цар Борис III" -ти, близо до 6-то РПУ.

Успех.

# 3
  • Мнения: 597
Благодаря за точната информация!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 827
успех! спокойно! ние по взаимно като минавахме, дори не ни искаха свидетел 1 брой

кураж!

# 5
  • Мнения: X
При мен мина изключително леко. Сватбата беше по-енергоемка за мен.  Laughing Успех.  Hug

# 6
  • Мнения: 597
Дано и при нас да мине бързо и тихо,без проблеми.И ние не искаме свидетели.Даже сме се споразумяли за всичко предварително.

# 7
  • Мнения: 332
Щом сте успели да се споразумеете-добре е.Ще избегнете доста обиди и неловки ситуации.Но наистина,наеми си адвокат.С моя мъж също се бяхме разбрали,но в последния момент получих призовка за дело по вина,така че-имай си едно на ум.КУРАЖ и успех.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 827
@anidimova, как минава при теб? Всичко наред ли е?

# 9
От три години съм разведена! И макар, че съм адвокат от 10 години се наех мой близък приятел - също адвокат. Послушай другите мами. А за всичко останало можеш да ме питаш спокйно.

# 10
  • Мнения: 597
Vsi4ko mina bez problemi,za 5 minuti.Razvedoha ni s edno delo,bez pomiritelen srok.

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Не знам дали да ти честитя - особено като знам какви бяха чувствата ти...
Но ти пожелавам едно ново начало и по-добро!
Прегръдки и горе главата

# 12
  • Мнения: 597
Дай Боже всяко зло да е за добро...

# 13
  • Мнения: X
Радвам се, че е минало леко. И при мен беше така, за което съм много благодарна... и аз не знам на кой.
Помни: човек, който може да обича, пак ще обича. То е като карането на колело: не се забравя!
Цитат:
I've got all my life to live
and I've got all my love to give
I will survive.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 827
Браво, че е минало бързо!
Давай смело напред от тук нататък!
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт