Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юли 2018, 12:07 ч.

Sharp Objects (2018)

• 8 802
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
Гледах...

Скрит текст:
егаси, дали наистина е Амма умряла. Спрях на пауза и беше с нейната рокля и на нея мязаше, но беше с дънкено елече, а на пътя като караше кунки нямаше елече...

Намерих и разказана книгата на анг;лийски Grinning

https://www.bustle.com/p/what-happened-in-sharp-objects-the-book … ct-for-tv-9660845

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 18:10 от Tiffany А

# 31
  • На топло
На мен 4-ти епизод ми беше малко скучен. И в книгата съм горе долу на същото място. Нещо на плажа не мога да се концентрирам и чета по страничка преди лягане.
Когато Камила разказваше за различните случки на насилие, които са се случили в миналото в градчето и. Разказа също, че е видяла една жена да захапва едно бебе 🙄 Това май не го видях във филма. Жената е майка и, но тя запази името и в тайна.
Камила изглежда много изтормозена, постоянно нещо я изяжда отвътре.

# 32
На мен ми е тюрлюгювеч финала на еп.-а- изобщо не става ясно кое е страховито очакване (това на Камил за Ама) и кое е действителен факт, вече случил се  Peace То не бяха револвери, ролери, тъмно, Адам, Камил, детектив, хижа...  Crazy

Мерсажка за поредното инфо от книгата  bouquet...

Адора, Ъгаси психопатката  #Crazy Само тя да е прекрасна, винаги Жената  Sick Вещица  Sick ... Колко гадно му стана на Алън, когато се слагаше на шерифа и си просеше комплименти, че още... важи  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 19:00 от Peregrin

# 33
  • На топло
Скучен епизод, но накрая стана много интересно.... Това което каза брата за трите момичета.
 Според мен мъртвата Ама и другите бързи кадри бяха някакви визии на Камила. Тоест още не се е случило.

# 34
Оф, не помнА какво каза брата... за трите момичета  Blush  Praynig

# 35
  • На топло
Натали ( сестра му) и другото убито момиче са били приятелки. Каза също, че са били Странни момичета, винаги е знаел, че ще си навлекат някаква беда. А Ама, която е по-голяма от тях е дружила с двете.
Сестра му в предишния град е ударила някакво момиче с молив в окото, защото тя и го била откраднала.
Това си спомням.
В книгата е по-различно, Натали е извадила окото на момиче с ножица,  преди да дойдат в Гап.

# 36
Мерсажка  bouquet В книгата е даже по- брутално  Sick

Да разбирам ли, че се прокрадва идеята, че на точните (садистичните) хора се случват точните (садистичните) неща  newsm78 Някак плоско идва- ... гадни твари им се случват гадни нещица, ... заработили са си ги, ... липсва несправедливостта, и Злото, а оттам логично и нуждата посетне за справедливост  Thinking  Rolling Eyes

# 37
  • На топло
Ще напиша нещо в скрит текст от книгата (не знам дали ще бъде дословно предадено във филма) ! Тези, които искат да гледат без да знаят разни неща предварително, да не отварят 😉
Не пиша директно убиеца, но може лесно да се досетите....😋
Скрит текст:
- Камила ще си легне с младежа Джон 😅
- извадените зъби на убитите момичета се намират в....
Скрит текст:
куклената къща на Ама

# 38
 bouquet

Shocked
Очаквах засукани туистове, след впечатленията от 2-те филмови екранизации по авторката  Simple Smile Интересна ми е обосновката/мотивировката,...без значение- знаейки или не  "Кой го стори"  Peace

# 39
https://www.esquire.com/entertainment/tv/a22120972/sharp-objects … ries-differences/

За разликите между книга и сериал:

# 40
Въпреки че прочетох края май смятам да си я купя, лесно ли върви?

# 41
  • София
Моля,
тези, които вече знаят как завършва историята да внимават как коментират оттук-нататък, защото много лесно могат да издадат кой е убиецът или убийците дори и без да искат. А ако говорят директно или косвено за това, то да слагат спойлер, като пишат, че става въпрос именно за това, а не просто традиционният спойлер за изгледан епизод.

# 42
  • София
Много ми е чудно какво може да накара една майка толкова да мрази детето си? Или и Адора е била изнасилена и затова толкова мрази Камил, защото прилича на баща си и непрекъснато и напомня за него......
Секс-сцената на края на 5ти епизод беше доста....мммм, гореща. Simple SmileFlushed

# 43
  • На топло
Гледах 5 епизод, много ми хареса!
Tiffany - книгата също си заслужава, лесно се чете. Много обичам да имам вече в главата образите, местата...А къщата е направена фантастично, с красивите тъкани тапети и подове със слонова кост.
По-късно ще напиша в скрит текст повече за епизода.

# 44
Аз не бях  много впечатлена от епизода да ви кажа. Имаше няколко ключови моменти, но като цяло не ми хареса, колкото другите.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт