преводач - Германия за семейство с болно детенце

  • 1 563
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, детенцето на братовчед ми, Габриела 1 г. е с двустранна луксация на тазобедрените стави и пес  еквиноварус на двете ходила, налага се операция, в България постоянно я отлагат, след като направиха опит за операция и приспаха детето, казаха, че е твърде малка и се отказаха от операцията за сега, свързахме се с лекар от Германия и по негови препоръки семейството изпрати всички документи в клиника за детска ортопедия Ашау, от клиниката поеха случая и Габи трябва да отиде на консултация в клиниката, моля ако има Българи в този район и имат желание да помогнат (ще заплатим за помощта) нуждаем се от преводач, за да може лечението на Габи да започне възможно най-скоро и тя да може да тича заедно с връстниците си.

# 1
  • Мнения: 1 473
Свържете се с Лечение без граници.
 http://lekuvam.se

Надявам се да ви помогнат.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря много!

# 3
  • Мнения: 12 602
Сестра ми се оперира в Германия, аз организирах документите. Дадох на заклет преводач да ги преведе, после ги легализирах във Външно министерство. Следващата й операция дадох легализацията да направи същата преводаческа фирма, оказа се, че не е скъпо, докато разкарването за легализация е сериозно.
Не пиша името на фирмата, да не излезе като реклама. Цялото нещо отнема 3 дена.

# 4
  • Мнения: 3
[Нашите документи са преведени, по-скоро ни трябва някой, когато заминат на първата консултация, да превежда.

Общи условия

Активация на акаунт