Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 юли 2018, 21:02 ч.

Любители на кучета - 82

• 24 144
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
Давам, давам, ама негови си.
змия, честита да ти е рожденничката.

# 46
  • sf
Да е жива и здрава!
Вчера в салона една притеснена жена помоли за ластичка, че на йоркширчето й му се скъсала , такъв сладур😁

# 47
  • Sofia
И на мен ми е жал, обаче като се сетя за двете нощи прекарани в повръщане след почерпка и ми се отщява да я черпя. Има явно ужасно капризен стомах. Яде само суха храна, краставици, морков и ябълка. От всичко друго повръща. От парченце кашкавал колкото грахово зърно е повръщала.  ooooh!
А жегата не й пречи. Толкова е зиморничава горката, че никога не й е достатъчно топло. Снощи бяхме седнали навън, беше с пуловер (през юли!) и се скъса да трепери. Хората умряха от смях. Накрая си я пъхнах под суитчера та се кротна.  ooooh!

Змия, да ти е жива и здрава още много дълго време!

# 48
  • София
Хибискус, аз ползвам на Рогз нашийниците, Алпинист серията, има всякакви цветове и са качествени. И много меки. Фенси серията са същите ама с картинки.
Понеже отглеждам кифла, имаме зелен, червен, розов и черен, всеки си има табелка с име и телефон. Пера ги в пералнята, заедно с табелката, хич не им е проблем.

Честит 5ти рожден ден на сладурчето. Хубава джуфка си имате.

И на Сиироуз честито порастване.

Моята хич не деяни на жега. Ама хич.
До сега не съм забелязала да и е било студено, даже в най големия студ тая зима. Тогава само малко смешно ходеше, според мен и замръзваха възглавничките на асфалта.
Сега климатика на 20 в къщи и тя под него.
И си яде без проблеми, трябва да е на смъртенодър, за да не яде.
Не ядеше половин ден след кастрацията, ама според мен това беше поза, защото като и давах в устатасихапваше. И не даваше котка да и се доближи до паницата.
Вечерта вече беше забравила,че стачкува.

Савина, имай предвид,че треперят и при нервно напрежение. Това че си я гушнала на тъмно и топло до себе си, можеда я е успокоило, а нестоплило. Тоест излизанията може да я притесняват.

# 49
  • София
Пос, моята също е много зиморничава. Най-добре се чувства, когато вкъщи е 30 градуса и е легнала там, където слънцето огрява пода. На 20 градуса трепери жестоко от студ.
А миналата зима, когато беше истински студено, излизаше навън с пуловер и яке, клякаше по нужда и задникът й трепереше. След около 1 минута беше готова и сама даваше зор да се прибира.
Сега в хладното лято спи под завивката ни и плътно навряна в някой от нас.

# 50

Една току що изкъпана Енджи.
Тя няма проблеми с яденето. 😃 Омита всичко и проси много,краде на детето солети,бисквити,всичко. В жегите не й е ок,но сама си бяга навън и после диша тежко. Ккиматика го пускам,но седим в другата стая,че иначе ме схваща всичко,а и ме е страх да не простудя малката. Та Енджи не се оплаква вътре,но покаже ли се няма такива звуци,а не иска да се прибере. Бяга като обезумяла и само с храна я подмамвам да си влезе.

# 51
  • София
Змия, да ти е много здрава джиджената рожденичка! Heart

# 52
Здравейте
ето тази сладурана днес става на точно три седмици

но от два - три дни забелязвам, че много я лазят бълхички.  Не знам от къде се появиха - майка и другото куче са с капки и каишки, вкъщи и на двора е пръскано вече два пъти това лято, но...
Ветеринар ни го няма до понеделник, а и вече каза да му я заведем като стане на месец поне за обезпаразитяване. А като видя гадинките по бялата и муцунка полудявам. Мислите ли че мога да направя нещо??

# 53
  • BAPHA
Боже, какво е това прекрасно бебе Hug
Всеки път се разтапям при вида на някое бебче.
Милото, дано намерите решение на проблема с напастите.

Последна редакция: пт, 20 юли 2018, 17:47 от despicable

# 54
Засега се мъчим а подръчни средства - пране на одялцето с оцет, сол под килима... дано има ефект.

Но я да се похваля и с другите ми прекрасни и

Гордата мама Буби:

и шантавата "леля" Бъфи:

# 55
  • София
Каква готина фамилия кучовци!

Ние приключихме с инжекциите, обаче това не е краят. Дадоха антибиотик за 4 дни на 12 ч. Също така таблетки заради хапването на изпражнения и пробиотик. На лечебна храна ще е общо 20 дни. Почистиха и ушите на Харли, че бяха мамо мила! Я стопанките на френчовци да кажат как се справят с тия ушаци. Ужасни мръсотии излязоха, гадна работа.

# 56
Много сладко мъниче.Бълхите все от някъде са дошли, най- вероятно майката също има, пудрата не е ли подходяща за толкова малки😕

# 57
  • София
Тонка, аз на Киви ѝ ги чистя на 2-3-4 седмици с препарат за почистване на ушаци за кучета и памучен тампон.
Никога не са ѝ били задръстени от мърсотия.

# 58
  • София - Рим и обратно
Аз се родих с тия ветеринарните капки за уши. Сипвам доволно в ушаците, разтърквам и се самопочиства всичко, без тампон даже.
Ей тия:

Даже спряха да миришат трайно.

# 59
  • в огледалото на живота
Благодаря за темата!Честит празник на рождениците Flowers Hibiscus
Много красиви кучовци видях!
Снимка на моя Арчи скоро ще ви покажа.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт