Забременели след ин витро - Тема 44

  • 83 482
  • 749
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 752
Риджина страхотни новини, много се радвам. Успех до финала! Heart

# 106
  • Мнения: 1 140
Риджина страхотни новини, много се радвам. Успех до финала! Heart

Благодаря, Рончо! И на теб спокойна бременност до термин! Hug

# 107
  • Мнения: 82
И аз се записвам при вас мили момичета 🤗
Току що видях ЧХГ 848 на 12 ден след трансфер 😍
Много късмет на всички❤
Много съм развълнувана ❤

# 108
  • Мнения: 5 000
Супер! Лека бременност до термин.

# 109
  • Мнения: 277
Момичета според вас от този лист разбира ли се колко грама ми е бебето?
Само това ми даде Николов от биохимичния скрининг. Виждам см но колко грама не.
И ще ми препоръчате ли добър доктор в Щерев или в Надежда да си продължа следенето? Тук ми е най-близо, защото живея в Красна Поляна 2.

# 110
  • Мнения: 4 087
Аз не виждам, ама то беше май някаква формула, мога да се пробвам да я намеря.

Аз идвам да се жалвам, днес се събудих и всички " признаци" за бременност ги няма. Гърдите спаднали и не ги усещам, коремчето се поприба от издутото и ми се допи кафе. Иззнервих се и си напраяих 2 глътки, утре ми е кръвният и направо изтръпвам при мисълта какво ще видя ......

# 111
  • Мнения: 277
Cherry^Blossom
Спокойно, аз нямах никакви признаци. Всичко си беше нормално и после на кръвния се видя положителен. Моите гърди не бяха се променили. При всеки е различно, мисли положително.

# 112
  • Мнения: 4 087
Ето го калкулатора за тегло, ама 12 седмица е мъничко рано, за това ти е празно полето на теб.....май след 20. EFW е съкращението

https://www.babymed.com/tools/ultrasound-estimated-fetal-weight-calculator

# 113
  • София
  • Мнения: 10 642
На този етап грамове не се “дават”, само дължина

# 114
  • Мнения: 2 843
Прашулина, мисля те Hug Всичко ще е наред!

# 115
  • Мнения: 729
Мили момичета. Моля някоя от вас, на която и е правена редукция, ако е удобно да ми пише.. че имам въпроси.. Благодаря 😘😘

# 116
  • Мнения: 1 690
Момичета, наясно ли сте дали силните шумове и доколко вредят на бебчето? Правим ремонт вкъщи и пробиват разни неща.

# 117
  • Мнения: 4 087
Нищо им няма, аз ходих на властелина или хобита беше.... в 9м.....риташе малко повече, но те чуват приглушено от околоплодните и кожата, все едно си под вода си представи

# 118
  • Мнения: 1 690
Ох, дано да е така, че около минута две бях много близо до един дето пробиваше бетона за да постави контакт.

# 119
  • Мнения: 218
А стряскате ли се? Аз много често се стряскам от всякакви глупости и все се притеснявам...

Общи условия

Активация на акаунт