Срещите с бившия/бившата

  • 21 167
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 436
Ее, тя може изобщо да не разбере какво чудо е бил с теб.
Аз не покривах критериите за съпруга, но това не означава, че настоящата няма да може. Не е задължително с нея да е същият, какъвто го познавам аз Simple Smile

Казват,че кръшкачите не се променяли Simple Smile Simple Smile

# 61
  • Мнения: 17 407
Ми то и жените са общо взето от един дол, но не се знае.

# 62
  • Мнения: 1 436
Е, не може така да се обобщава Simple Smile Всеки е различен. Но, кръшкането според мен е вид зависимост, както алкохола,хазарта, наркотиците и трудно се изкореняват такива навици.
Боря се с непоносимостта си към бившия, много ми е трудно. Неприятно ми е,когато се вижда и с децата,но няма как.

# 63
  • Мнения: 17 407
И кръшкачите си намират майстора.
Самата ти обобщаваш. Не бива да те вълнуват последващите му връзки.
Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 240
Ее, тя може изобщо да не разбере какво чудо е бил с теб.
Аз не покривах критериите за съпруга, но това не означава, че настоящата няма да може. Не е задължително с нея да е същият, какъвто го познавам аз Simple Smile

Казват,че кръшкачите не се променяли Simple Smile Simple Smile
променят се и започват да бъдат само с една жена, тогава когато не могат да го вдигат повече

# 65
  • Мнения: 17 407
Удобното обяснение на жени с претенции за неповторимост, но пък предвидими и скучни в ежедневието и секса.

# 66
  • Мнения: 5 240
На мен ли се опитваш да кажеш нещо? Защото нещо не те разбрах.

# 67
  • Мнения: 1 436
Удобното обяснение на жени с претенции за неповторимост, но пък предвидими и скучни в ежедневието и секса.

Грубичко казано от твоя страна, но пък да, сигурно си права и затова бившият ми предпочете да хойка по к/рви, пред това скучните му жена и деца да му досаждат в ежедневието Simple SmileSimple Smile Ми така де, с к/рвите е готино и забавно, как да не си живее живота човека Simple SmileSimple Smile Не ме разбирай погрешно - не мога да отрека,че е негово право да си живее както си иска. Без семейство, което му пречи, разбира се.

# 68
  • Мнения: 17 407
Към никоя не се обърнах персонално, независимо от цитата. Не знам дали някога жените ще излязат от заблудата, че милото им дължи цялото си внимание, само, защото са му родили деца.
“Те са курви, аз съм майка и съпруга”. Никой вече не се впечатлява от това, хората се стремят да си запълват липсите и това е.


# 69
  • Мнения: 5 240
Да не обвиняваме само тях. Всяка зарязана и преживяла изневяра да си сложи ръка на сърцето и да си помисли дала ли е всичко от себе си този мъж да е щастлив. Аз например обичах много първия ми мъж. Наистина не ставаше за нищо де, какво съм му обичала не знам - курвар, комарджия и манипулатор. Ама и на него не му е било лесно с мен- вечно мрънках и ревнувах от всичко. После се излекувах от тези си кусури де, но трябваше да ми и през това. Та се убедих от собствен опит колко е гадно да живееш с ревнив човек . Как да не потърси друга компания като аз не съм спирала да мрънкам всеки ден.

# 70
  • Мнения: 17 407
Затова няма нищо лошо в разтрогването на изчерпаните връзки, вместо да ги кърпим. Всеки дава и взема своето, макар измерено в негативни към тогава емоции.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 735
След последната ни среща стигнах до извада, че пак ми е станал противен. 40+ годишен мъж ми развива теорията, че сега бил момента да живее и трябва да е с момичета между 18 и 30 годишни. Просто ми стана гадно за самите момичета, че някакъв чичак се изказва "хвърлям едни 100 лв за почерпка и после имам три месеца кво да ч****".

# 72
  • Мнения: 17 407
Криза на средната възраст. Остави го.
Момичетата не ги жали Simple Smile

# 73
  • Варна
  • Мнения: 735
Оставила съм го преди 11 години. Имаме сблъсак венъж годишно. Миналата година беше културен, защото правихме паспорт на детето. Тази обаче отново се прояви като се направи на велик и щял само да шракне с пръсти и детото ще влезе в училището което иска.

# 74
  • София
  • Мнения: 24 839
С бившият нямаме общ наследник та ми ми голям кеф да ги срещам с новата му която също не мре да го дари с такъв...... Засичам го иначе, преди 2 дни много исках да го прегазя но проявих разум Simple Smile)))

Ако ти вече имаш дете, нищо чудно бившият просто да си има проблем, който не ти е известен.

Общи условия

Активация на акаунт